SM-keskimatka H/D21 A-finaalit (WRE) Merimaskussa 6.6.2021

H21A

Smart Follow

        Starttid Mellantid
1,6 km
Mellantid
1,8 km
Mellantid
3,2 km
Mellantid
3,4 km
Mellantid
5,3 km
Mellantid
5,4 km
Mål
6,0 km
 
1.   Severi Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  15:34:00   9:32 (1)  10:34 (1)  20:56 (2)  21:35 (2)  34:15 (1)  35:23 (1)  37:13  
2.   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  16:00:00   9:46 (3)  10:54 (3)  20:56 (2)  21:35 (2)  34:42 (2)  35:51 (2)  37:39  
3.   Joonas Ahola Navi  FIN  16:02:00   10:04 (10)  11:05 (9)  21:07 (5)  21:46 (5)  34:54 (4)  36:08 (3)  37:50  
4.   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  16:12:00   10:26 (18)  11:39 (20)  21:24 (9)  22:05 (9)  34:43 (3)  36:23 (4)  38:03  
5.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat  FIN  16:10:00   9:59 (8)  11:06 (10)  21:27 (10)  22:10 (10)  35:06 (7)  36:35 (6)  38:18  
6.   Mikko Eerola Tampereen Pyrintö  FIN  16:08:00   9:37 (2)  10:41 (2)  21:12 (6)  21:51 (6)  34:54 (4)  36:28 (5)  38:19  
7.   Oleksandr Kratov Koovee  FIN  15:26:00   9:50 (5)  10:54 (3)  21:23 (8)  22:04 (8)  35:17 (8)  36:47 (8)  38:26  
8.   Lauri Nenonen Kalevan Rasti  FIN  15:24:00   9:46 (3)  10:55 (5)  21:01 (4)  21:42 (4)  35:36 (9)  36:46 (7)  38:43  
9.   Aaro Aho Valkeakosken Haka  FIN  15:44:00   9:53 (6)  10:58 (6)  20:27 (1)  21:11 (1)  35:05 (6)  37:03 (9)  38:48  
10.   Arto Talvinen MS Parma  FIN  15:56:00   9:57 (7)  11:02 (7)  21:18 (7)  21:57 (7)  36:11 (11)  37:40 (10)  39:29  
11.   Veli Kangas Helsingin Suunnistajat  FIN  15:18:00   9:59 (8)  11:02 (7)  21:51 (11)  22:35 (11)  36:09 (10)  37:48 (11)  39:42  
12.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö  FIN  15:38:00   10:55 (30)  12:01 (24)  22:16 (15)  22:57 (15)  36:34 (13)  37:50 (12)  39:44  
13.   Samu Heiska Turun Metsänkävijät  FIN  16:04:00   10:04 (10)  11:06 (10)  22:51 (21)  23:34 (21)  36:32 (12)  38:01 (13)  39:55  
14.   Ilari Sulkula Vaajakosken Terä  FIN  15:46:00   10:28 (20)  11:37 (18)  22:31 (17)  23:17 (17)  37:29 (15)  38:44 (14)  40:43  
15.   Arttu Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:02:00   11:33 (40)  12:38 (39)  23:09 (23)  23:52 (22)  37:36 (16)  39:21 (15)  41:13  
16.   Tobias Henriksson Paimion Rasti  FIN  15:00:00   10:53 (26)  12:01 (24)  22:40 (18)  23:22 (18)  36:59 (14)  39:26 (16)  41:15  
17.   Pasi Ikonen Paimion Rasti  FIN  16:16:00   10:38 (22)  11:45 (21)  23:16 (24)  23:56 (24)  38:14 (20)  39:30 (17)  41:25  
18.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät  FIN  15:12:00   10:37 (21)  11:50 (22)  22:01 (13)  22:43 (13)  38:06 (18)  39:36 (18)  41:32  
19.   Aleksi Sorsa Tampereen Pyrintö  FIN  14:40:00   10:24 (17)  11:35 (17)  23:21 (26)  24:08 (26)  38:01 (17)  39:37 (19)  41:40  
20.   Teemu Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  15:50:00   10:05 (12)  11:14 (12)  22:43 (20)  23:26 (19)  38:25 (22)  39:59 (21)  41:50  
21.   Esa Huttunen Turun Metsänkävijät  FIN  15:36:00   10:12 (13)  11:16 (13)  22:03 (14)  22:48 (14)  38:31 (23)  39:52 (20)  41:53  
22.   Jere Pajunen Kalevan Rasti  FIN  15:58:00   10:26 (18)  11:37 (18)  22:28 (16)  23:12 (16)  38:57 (25)  40:10 (23)  42:11  
23.   Markus Räsänen Kalevan Rasti  FIN  16:14:00   10:54 (29)  12:09 (30)  23:16 (24)  23:58 (25)  38:13 (19)  40:09 (22)  42:14  
24.   Oskari Liukkonen Hiidenkiertäjät  FIN  15:54:00   10:12 (13)  11:18 (14)  21:56 (12)  22:39 (12)  38:20 (21)  40:11 (24)  42:19  
24.   Mårten Boström Sweden  SWE  16:06:00   11:08 (36)  12:19 (34)  24:43 (35)  25:24 (34)  39:10 (26)  40:38 (26)  42:19  
26.   Lauri Oikarinen Suunta Jyväskylä  FIN  15:16:00   10:21 (16)  11:31 (16)  23:07 (22)  23:53 (23)  38:36 (24)  40:25 (25)  42:34  
27.   Joni Hirvikallio Koovee  FIN  15:20:00   11:45 (41)  12:55 (41)  25:27 (43)  26:12 (43)  39:22 (27)  40:43 (27)  42:43  
28.   Pauli Leinonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:32:00   10:56 (33)  12:03 (28)  23:32 (27)  24:16 (27)  39:33 (28)  41:15 (28)  43:15  
29.   Anssi Huostila Tampereen Pyrintö  FIN  15:30:00   10:19 (15)  11:29 (15)  22:42 (19)  23:31 (20)  39:57 (29)  41:25 (29)  43:31  
30.   Simo Mertanen Lappeen Riento  FIN  15:28:00   14:11 (49)  15:21 (49)  26:28 (46)  27:15 (46)  40:20 (31)  41:29 (30)  43:34  
30.   Ari-Pekka Lassila Koovee  FIN  15:52:00   13:43 (48)  15:00 (48)  25:24 (42)  26:03 (42)  40:22 (32)  41:47 (32)  43:34  
32.   Antti Saikko Tampereen Pyrintö  FIN  15:10:00   10:50 (25)  12:01 (24)  24:45 (36)  25:30 (36)  40:13 (30)  41:43 (31)  43:35  
33.   Antti-Pekka Leskinen Lynx  FIN  15:06:00   11:00 (35)  12:12 (31)  24:30 (33)  25:15 (33)  41:07 (36)  42:20 (33)  44:23  
34.   Eero Heinonen MS Parma  FIN  14:52:00   10:53 (26)  12:14 (32)  24:26 (32)  25:12 (31)  41:00 (35)  42:37 (34)  44:32  
35.   Johan Runesson Tampereen Pyrintö  FIN  15:14:00   10:53 (26)  12:04 (29)  24:38 (34)  25:26 (35)  40:31 (33)  42:38 (35)  44:57  
36.   Topi Penttinen MS Parma  FIN  15:42:00   12:10 (44)  13:15 (44)  24:59 (38)  25:43 (38)  41:26 (39)  42:41 (36)  44:59  
37.   Jere Ahonen Kangasala SK  FIN  15:08:00   11:53 (43)  13:07 (42)  25:02 (39)  25:49 (39)  41:46 (41)  43:05 (38)  45:07  
38.   Miika Suominen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:22:00   10:48 (24)  12:02 (27)  24:10 (29)  24:57 (29)  41:07 (36)  42:52 (37)  45:10  
39.   Mikko Knuuttila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:56:00   12:59 (46)  14:26 (46)  25:43 (44)  26:25 (44)  40:56 (34)  43:24 (40)  45:14  
40.   Arttu Lindqvist Kouvolan Suunnistajat  FIN  14:54:00   10:55 (30)  12:20 (35)  24:16 (30)  25:02 (30)  41:16 (38)  43:12 (39)  45:19  
41.   Jarno Parkkinen Koovee  FIN  14:36:00   14:11 (49)  15:26 (50)  27:03 (48)  27:50 (48)  42:04 (43)  43:24 (40)  45:35  
42.   Aki Saari Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:58:00   10:55 (30)  12:14 (32)  24:46 (37)  25:32 (37)  41:39 (40)  43:25 (42)  45:36  
43.   Pekka Hyvönen Angelniemen Ankkuri  FIN  14:42:00   11:11 (37)  12:27 (37)  26:09 (45)  26:53 (45)  42:13 (45)  43:36 (43)  45:42  
44.   Toni Saari Paimion Rasti  FIN  14:50:00   10:59 (34)  12:22 (36)  25:11 (40)  25:59 (40)  42:08 (44)  43:52 (44)  46:03  
45.   Aapo Leskinen Lynx  FIN  14:48:00   11:32 (39)  12:49 (40)  25:15 (41)  26:00 (41)  41:58 (42)  44:06 (46)  46:21  
46.   Tommi Hakuli SK Uusi  FIN  14:34:00   10:39 (23)  11:56 (23)  24:24 (31)  25:14 (32)  42:25 (46)  44:00 (45)  46:35  
47.   Janne Kuningas Lappeen Riento  FIN  14:46:00   13:33 (47)  14:47 (47)  27:12 (49)  27:54 (49)  43:55 (47)  46:09 (47)  48:07  
48.   Eetu Savolainen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  15:40:00   11:22 (38)  12:29 (38)  24:00 (28)  24:47 (28)  44:37 (48)  47:14 (48)  49:54  
49.   Joona Huila Hiisirasti  FIN  14:38:00   11:52 (42)  13:10 (43)  26:28 (46)  27:15 (46)  46:26 (49)  47:54 (49)  50:11  
50.   Erik Haajanen OK77  FIN  14:44:00   12:26 (45)  13:42 (45)  29:24 (50)  30:14 (50)  48:48 (50)  50:39 (50)  52:49  
   Vesa Taanila Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  15:04:00                     ej startad  
   Touko Seppä Turun Suunnistajat  FIN  15:48:00                     disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English