Starttid | 6,8 km |
7,4 km |
7,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pyry Riissanen | Espoon Akilles | FIN | 11:54:00 | 45:03 (1) | 49:01 (1) | |||
Elias Ronkainen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 11:36:00 | 46:11 (2) | 49:42 (2) | |||
Juho Noponen | Espoon Suunta | FIN | 11:48:00 | 47:16 (3) | 51:37 (3) | |||
Topias Muukkonen | MS Parma | FIN | 11:51:00 | 48:04 (4) | 52:01 (4) | |||
Thomas Saarela | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 11:18:00 | 49:14 (6) | 53:46 (5) | |||
Ville Lemberg | Rasti-Jussit | FIN | 11:33:00 | 49:28 (7) | 53:46 (5) | |||
Jaakko Mäenpää | Kalevan Rasti | FIN | 11:39:00 | 48:17 (5) | 54:21 (7) | |||
Santeri Ahoniemi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:45:00 | 50:12 (8) | 54:37 (8) | |||
Elias Ala-Heikkilä | Asikkalan Raikas | FIN | 11:42:00 | 50:32 (9) | 54:38 (9) | |||
Lauri Aalto | MS Parma | FIN | 10:45:00 | 51:51 (11) | 56:15 (10) | |||
Aleksi Jutila | Suunta Jyväskylä | FIN | 10:42:00 | 51:48 (10) | 56:41 (11) | |||
Anttoni Mäki-Laurila | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:36:00 | 52:33 (12) | 56:55 (12) | |||
Aaro Kujansuu | Rastikarhut | FIN | 11:24:00 | 53:24 (13) | 57:51 (13) | |||
Onni Vepsäläinen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 11:00:00 | 53:43 (14) | 57:56 (14) | |||
Eevert Kenttämies | Koovee | FIN | 11:06:00 | 54:34 (16) | 58:59 (15) | |||
Heikki Sumanen | Espoon Suunta | FIN | 10:51:00 | 54:51 (18) | 59:21 (16) | |||
Miro Sivonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:39:00 | 54:34 (16) | 59:30 (17) | |||
Ilari Skyttä | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 11:09:00 | 55:12 (19) | 1:00:36 (18) | |||
Julius Niemelä | Rasti-Nokia | FIN | 11:21:00 | 56:23 (21) | 1:00:37 (19) | |||
Paavo Lehtomäki | Keuruun Kisailijat | FIN | 11:12:00 | 55:37 (20) | 1:00:48 (20) | |||
Paavo Niemelä | SK Pohjantähti | FIN | 10:57:00 | 54:27 (15) | 1:03:21 (21) | |||
Kosti Karjanlahti | Kauhavan Wisa | FIN | 10:54:00 | 58:18 (24) | 1:03:43 (22) | |||
Eino Haara | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:30:00 | 57:05 (22) | 1:03:45 (23) | |||
Eetu Punto | Rasti-Nokia | FIN | 10:21:00 | 57:53 (23) | 1:04:11 (24) | |||
Paavo Lahti | Rastikarhut | FIN | 11:15:00 | 59:30 (26) | 1:05:16 (25) | |||
Anton Packalén | Lynx | FIN | 11:03:00 | 59:23 (25) | 1:06:03 (26) | |||
Sakari Sulkula | Suunta Jyväskylä | FIN | 10:48:00 | 1:04:27 (30) | 1:09:33 (27) | |||
Juho Karhunen | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 10:27:00 | 1:03:16 (28) | 1:09:34 (28) | |||
Rasmus Ruusu | Espoon Suunta | FIN | 10:00:00 | 1:04:29 (31) | 1:10:06 (29) | |||
Nuutti Vennelä | Kangasala SK | FIN | 11:30:00 | 1:03:08 (27) | 1:10:33 (30) | |||
Oliver Udell | Solf IK | FIN | 10:24:00 | 1:05:31 (33) | 1:10:39 (31) | |||
Jere Simola | Koovee | FIN | 11:27:00 | 1:03:26 (29) | 1:10:40 (32) | |||
Aaro Heikkinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:03:00 | 1:05:07 (32) | 1:11:02 (33) | |||
Elias Lindroos | Pargas IF | FIN | 10:15:00 | 1:07:18 (34) | 1:12:50 (34) | |||
Simon Nylund | OK Raseborg | FIN | 10:12:00 | 1:08:32 (35) | 1:14:12 (35) | |||
Joonas Meuronen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:18:00 | 1:11:48 (36) | 1:18:10 (36) | |||
Onni Salonen | Sotkamon Jymy | FIN | 10:33:00 | 1:19:31 (37) | 1:25:17 (37) | |||
Elmeri Nättiaho | Suunta Jyväskylä | FIN | 10:06:00 | 1:27:22 (38) | 1:33:13 (38) |