10 | Laura Parjanne | HiKi | 11:00:00 |   10 | NYLL | |
31 | Sanna Ilmarinen | LUU | 11:00:00 |   31 | NYLL | |
32 | Kirsi Laatikainen | Siuntio | 11:00:00 |   32 | NYLL | |
33 | Heli Murto | SK Rintterit | 11:00:00 |   33 | NYLL | |
34 | Saara Nikander | LUU | 11:00:00 |   34 | NYLL | |
35 | Jessica Roms | 11:00:00 |   35 | NYLL | ||
36 | Emilia Thomas | 11:00:00 |   36 | NYLL | ||
37 | Johanna Toivanen | Telia Runners | 11:00:00 |   37 | NYLL | |
38 | Marika Weckström | Torpan Torpeedot | 11:00:00 |   38 | NYLL | |
84 | Jenna Tulonen | Hiidenkiertäjät | 11:00:00 |   84 | NYLL | |
85 | Josefine Augustsson | Biathlon Östersund | 11:00:00 |   85 | NYLL | |
96 | Riikka Sippo-Hosio | Espoon Kunto | 11:00:00 |   96 | NYLL | |
98 | Ingela Mattsson | Pargas IF | 11:00:00 |   98 | NYLL | |
99 | Sussie de la Chapelle | KF | 11:00:00 |   99 | NYLL | |
102 | Elisa Sihvola | 11:00:00 |   102 | NYLL | ||
106 | Anne-Mari Karvonen | 11:00:00 |   106 | NYLL | ||
108 | Mikaela Fiskars | OK Raseborg | 11:00:00 |   108 | NYLL | |
113 | Jasmin Iivonen | 11:00:00 |   113 | NYLL | ||
119 | Sara Liukkonen | Nummenpään Urheilijat | 11:00:00 |   119 | NYLL | |
131 | Inca Viljakainen | LuU | 11:00:00 |   131 | NYLL | |
142 | Sonja Bäckman | 11:00:00 |   142 | NYLL | ||
147 | Tinja Rolin | FU-47 | 11:00:00 |   147 | NYLL | |
154 | Birgit Paju | 11:00:00 |   154 | NYLL | ||
155 | Linnea von Knorring | SSK | 11:00:00 |   155 | NYLL | |
157 | Anna von Knorring | Seppä sport klubb | 11:00:00 |   157 | NYLL | |
158 | Sofia Londen | Seppä Sportklubb | 11:00:00 |   158 | NYLL | |
162 | Crie Londen | SSK | 11:00:00 |   162 | NYLL | |
174 | Tuija Vilppola | Tuomilinna | 11:00:00 |   174 | NYLL | |
184 | Pia Saari | Sundbergin sudet | 11:00:00 |   184 | NYLL |
23 | Antti Honkimaa | IF Solvalla Vargarna | 11:00:00 |   23 | MYLL | |
24 | Hannu Husu | Hiidenkiertäjät | 11:00:00 |   24 | MYLL | |
25 | Lauri Laatikainen | 11:00:00 |   25 | MYLL | ||
26 | Petri Laatikainen | Siuntio | 11:00:00 |   26 | MYLL | |
27 | Markus Nikander | LUU | 11:00:00 |   27 | MYLL | |
28 | Antero Pulli | SK Rintterit | 11:00:00 |   28 | MYLL | |
29 | Johan Salmelin | IF Solvalla Vargarna | 11:00:00 |   29 | MYLL | |
30 | Miika Vehmas | 11:00:00 |   30 | MYLL | ||
94 | Mika Korva | Turku | 11:00:00 |   94 | MYLL | |
97 | Stefan Fiskars | OK Raseborg | 11:00:00 |   97 | MYLL | |
120 | Matti Liukkonen | RR | 11:00:00 |   120 | MYLL | |
127 | Henri Heikkinen | Paimion urheilijat | 11:00:00 |   127 | MYLL | |
132 | Jan Täppinen | OK Raseborg | 11:00:00 |   132 | MYLL | |
133 | Cedrik Sandell | Ok Raseborg | 11:00:00 |   133 | MYLL | |
140 | Vilho Moilanen | IF Solvalla Vargarna | 11:00:00 |   140 | MYLL | |
143 | Kari Pynnönen | Helsinki | 11:00:00 |   143 | MYLL | |
146 | Rolin Milton | FU-47 | 11:00:00 |   146 | MYLL | |
151 | Christian Siven | Team Billnäs FBK | 11:00:00 |   151 | MYLL | |
159 | Antti Pöyry | Länsi-Uudenmaan urheilijat | 11:00:00 |   159 | MYLL | |
160 | Matias Londen | SSK | 11:00:00 |   160 | MYLL | |
161 | Pekka Elg | 11:00:00 |   161 | MYLL | ||
164 | Marko Hallanaro | Länsi-Uudenmaan urheilijat | 11:00:00 |   164 | MYLL | |
169 | Jarmo Laaksonen | 11:00:00 |   169 | MYLL | ||
170 | Anssi Laaksonen | 11:00:00 |   170 | MYLL | ||
173 | Pekka Palin | Nummelan Tarmo | 11:00:00 |   173 | MYLL | |
178 | Otto Loukkalahti | FU-47 | 11:00:00 |   178 | MYLL |
39 | Kari Nieminen | Sorv-Elektro Oy | 11:00:00 |   39 | M60L | |
40 | Raimo Rennicke | Hyvinkää | 11:00:00 |   40 | M60L | |
83 | Alpo Gustafsson | VSVU | 11:00:00 |   83 | M60L | |
86 | Markku Karro | VSVU | 11:00:00 |   86 | M60L | |
93 | Andrew Calder | MESI | 11:00:00 |   93 | M60L | |
103 | Raimo Laitinen | FU-47 | 11:00:00 |   103 | M60L | |
105 | Eero Laukka | Nummela | 11:00:00 |   105 | M60L | |
107 | Timo Heikkilä | Aitoon urheilijat | 11:00:00 |   107 | M60L | |
136 | Peter Sjöholm | OK Raseborg | 11:00:00 |   136 | M60L | |
150 | Arto Niemi | Rajamäen Rykmentti | 11:00:00 |   150 | M60L | |
168 | Göran Pulkkis | HGK | 11:00:00 |   168 | M60L | |
182 | Roger Nystedt | Esbo IF | 11:00:00 |   182 | M60L |
41 | Marja-Leena Nikander | LUU | 11:00:00 |   41 | N60L | |
92 | Anneli Calder | Mesikämmenet | 11:00:00 |   92 | N60L |
46 | Leevi Vuorinen | SkiTeam 105 | 11:00:00 |   46 | P17 | |
123 | Elliot Fjeldkäsa | Espoon Hiihtoseura | 11:00:00 |   123 | P17 | |
42 | Florian Fritzén | Lynx | 11:05:00 |   42 | P17 | |
43 | Karri Kuusinen | Lynx | 11:05:00 |   43 | P17 | |
44 | Tuomas Kuusinen | Lynx | 11:05:00 |   44 | P17 | |
45 | Albert Nordman | Hutte Ström Snail Runners | 11:05:00 |   45 | P17 | |
47 | Marius Wasström | IF Raseborg | 11:05:00 |   47 | P17 | |
124 | Oliver Heikkinen | IF Raseborg | 11:05:00 |   124 | P17 |
66 | Karoliina Alanne | Espoo | 11:00:00 |   66 | KUNTOL | |
67 | Citha Dahl | OK Raseborg | 11:00:00 |   67 | KUNTOL | |
68 | Ralf Holmberg | Ekenäs Tennisklubb | 11:00:00 |   68 | KUNTOL | |
69 | Atte Kavonius | Hiidenkiertäjät | 11:00:00 |   69 | KUNTOL | |
70 | Mikko Kuusinen | 11:00:00 |   70 | KUNTOL | ||
71 | Sanna Pyykkonen | 11:00:00 |   71 | KUNTOL | ||
72 | Linda Smedslund | Espoo | 11:00:00 |   72 | KUNTOL | |
73 | Timo Syrjälä | Somerniemen Veikot | 11:00:00 |   73 | KUNTOL | |
74 | Tapani Törnqvist | 11:00:00 |   74 | KUNTOL | ||
75 | Terhi Varpio | Sammatti | 11:00:00 |   75 | KUNTOL | |
76 | Jouni Weckström | Torpan torpedot | 11:00:00 |   76 | KUNTOL | |
77 | Katri Weckström | Torpan torpedot | 11:00:00 |   77 | KUNTOL | |
81 | Kari Suominen | FU-47 | 11:00:00 |   81 | KUNTOL | |
87 | Miki Leino | 11:00:00 |   87 | KUNTOL | ||
89 | Marko Leino | 11:00:00 |   89 | KUNTOL | ||
90 | Melina Leino | 11:00:00 |   90 | KUNTOL | ||
101 | Pasi Peippo | 11:00:00 |   101 | KUNTOL | ||
109 | Roy Wickholm | Ok Raseborg | 11:00:00 |   109 | KUNTOL | |
111 | Owe Backman | Bakhalt IF | 11:00:00 |   111 | KUNTOL | |
114 | Onni Koski | HiKi | 11:00:00 |   114 | KUNTOL | |
115 | Teemu Toivonen | Pohjakosketus | 11:00:00 |   115 | KUNTOL | |
116 | Peter Laurén | 11:00:00 |   116 | KUNTOL | ||
117 | Pia Wickholm | 11:00:00 |   117 | KUNTOL | ||
118 | Tom Wickholm | 11:00:00 |   118 | KUNTOL | ||
125 | Marko Bom | Espoo | 11:00:00 |   125 | KUNTOL | |
126 | Emilia Söderlund | 11:00:00 |   126 | KUNTOL | ||
128 | Pekka Kangasharju | Ingå IF | 11:00:00 |   128 | KUNTOL | |
134 | Kaj Råstedt | Fribergs Gurkor | 11:00:00 |   134 | KUNTOL | |
137 | Lasse Pellikka | Antskog | 11:00:00 |   137 | KUNTOL | |
144 | Petra Pynnönen | Helsinki | 11:00:00 |   144 | KUNTOL | |
145 | Niklas Tourunen | Helsinki | 11:00:00 |   145 | KUNTOL | |
152 | Hannu Vuorinen | Tammela | 11:00:00 |   152 | KUNTOL | |
166 | Juuso Silventoinen | GN-UKOT | 11:00:00 |   166 | KUNTOL | |
167 | Uljas Pulkkis | 11:00:00 |   167 | KUNTOL | ||
172 | Pertti Kaasalainen | Lohja | 11:00:00 |   172 | KUNTOL | |
180 | Anneli Vuorinen | 11:00:00 |   180 | KUNTOL | ||
183 | Mikko Mäkipää | Torpan Torpedot | 11:00:00 |   183 | KUNTOL |
135 | Cilia Sandell | OK Raseborg | 11:00:00 |   135 | T17 | |
185 | Kukkis Haapasaari | Sundsbergin sudet | 11:00:00 |   185 | T17 | |
48 | Katri Veikkola | Somerniemen Veikot | 11:05:00 |   48 | T17 |