FIN5 suunnistusviikko 2019, Kuntosuunnistus / Open courses Day 4 18.7.2019

Resultat

Region i Finland / land  och
Media  och
Förening  och
Bästa  

  
  ABB
  Akilles OK
  Alahärmän Kisa
  Alpi
  AngA
  Angelniemen Ankkuri
  Asikkalan Raikas
  Azimud, RUS
  Brahe
  Danfoss Drives
  EE
  Epilän Esa
  Espoon Akilles
  ESSU
  Falken
  FC Vanukkaat
  Halden SK
  Hauhon Sisu
  Helsingin suunnistajat
  Hernemäen Porina
  HIKI
  HiPa
  HPV
  HS
  HyRa
  Hyvinkään rasti
  IHR
  Iisalmen Visa
  Iisu
  IisVi
  Iisvisa
  Janakkalan Reserviläiset ry
  Joutsenon Kullervo
  JRV
  JuJä
  Juuan Jänne
  Jyry
  Jämsän Retki-Veikot
  KAJKU
  KaJu
  Kalevanrasti
  Kalske
  Kangasala SK
  Kangasniemen Kalske
  KangSK
  Kankaanpään Suunnistajat
  Kankaanpään Suuunistajat
  Kansu
  Karsu
  KaSu
  Keihäs
  KeKaRa
  Keravan Urheilijat
  Kerimäen Reserviläiset
  KeU
  KeuKi
  Keuruun Kisailijat
  KiurU
  Kiuruveden urheilijat
  Kiuruvesi
  KJV
  KokV
  Kontilahden urh
  Kontiolahden Reserviläiset ry
  KooVee
  KoS
  KR
  Kuhmon Peurat
  Kuhmoon Peurat
  Kuopion Reserviupseerikerho ry
  Kuopion Suunnistajat
  Kuortaneen Kunto
  KuoSu
  KuPe
  KyS
  Lahden Suunnistajat
  Lapvi
  LaTa
  LHR
  Liperin Taimi
  LS-37
  MaastoMahti
  Maastomarsut
  MATFYZ Praha
  Melbourne Forest Racers
  Mesik.
  MU
  MV
  NaVi
  Nilsiän Nujakka
  NilSu
  NiS
  NisNu
  Nivalan Suunnistajat
  Nurmeksen Sepot
  OC Puisto
  OK Kristina
  OK Sarven
  OK TON
  Olavin Rast
  Olavin Rasti
  ORa
  OsVa
  Oulunsalon Vasama
  OuTa
  OYS Vapari
  Piehi
  Pohjant
  PR
  Rajamäen Rykmentti
  Raju
  RaKaS
  RasHy
  RasKe
  RasKu
  RasPi
  Rasti-Jussit
  Rasti-lukko
  Rasti88
  RastiE4
  Rastiimi
  Rastiketut
  Reilut miehet havumetsien
  S-Jkl
  Salpa
  SALRE
  SaSu
  SiiRa
  SK RINTTERIT
  SK Rontterit
  SK Uusi
  SoJy
  Sonkajärven pahka
  SonPa
  Sotkamon Reservinupseerit
  SuomRa
  SuoVa
  Suunta 2000
  Suunta JKL
  Suunta Sepot
  Suunta-Jurva
  Suuntavaisto SK
  Taivalkosken Kuohu
  Tammela
  TP
  TuS
  TVV
  Vaasan Sport
  Vaasan suunnistajat
  VaaSu
  VaHa
  Vakka-Rasti
  Vantaa
  VaRes
  VeVe
  Viipuri
  ViPa
  Volzksky
  YKV
  Yliviskan kuula
Etelä-Pohjanmaa
  Lapuan Virkiä
  Rasti-Kurikka
  Suunta Jurva
  Vaasan Suunnistajat
Häme
  Hämeenlinnan Suunnistajat
  Kalvolan Keihäs
  Kyrös-Rasti
  Pälkäneen Luja-Lukko
  Rasti-Nokia
  Tampereen Pyrintö
  Tarpian Suunta
Kaakko
  Anttolan Urheilijat
  Kouvolan Suunnistajat
  Kymin Suunnistajat
  Navi
  SK Vuoksi
  Sulkavan Urheilijat -41
  Vehkalahden Veikot
Kainuu
  Kajaanin Suunnistajat
  Rasti-Hyry
  Sotkamon Jymy
Keski-Pohjanmaa
  Halsuan Toivo
  Kalajoen Junkkarit
  Ylivieskan Kuula
Keski-Suomi
  Suunta Jyväskylä
  Vihtavuoren Pamaus
Lahti
  Lammin Säkiä
  Nastolan Terä
Lappi
  Ylläksen Rasti
Pohjois-Pohjanmaa
  Kärsämäen Kataja
  Oulun Valppaat
  SK Pohjantähti
Satakunta
  Hiisirasti
  Kodisjoen Kaiku
  Ulvilan Ura
Savo-Karjala
  Ilomantsin Urheilijat
  Kalevan Rasti
  Rasti-Pielinen
  Siilin Rasti
  Säyneisen Salpa
Uusimaa
  Espoon Suunta
  Helsingin Suunnistajat
  Karjaan Ura
  Karkki-Rasti
  Lynx
  Mäntsälän Urheilijat
  Pihkaniskat
  Rasti-Jyry
  Rasti-Vihti
Varsinais-Suomi
  MS Parma
  Paimion Rasti
  Rasti 88
  RastiPiikkiö
  Salon Vilpas
  Turun Metsänkävijät
  Turun Suunnistajat
FSO
  IF Brahe
  IF Minken
  Kerava
  OK Botnia
  OK77
Switzerland
  Australia
  Germany
  Italy
  Japan
  Poland
  Russia
Utvalda föreningar och

| Form av resultaten:
Suomi Svenska English