Starttid | 1,5 km |
1,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Niklas Hirvilahti | Vehkalahden Veikot | FIN | 10:52:00 | 9:41 (1) | |||
Oliver Hellstedt | Lynx | FIN | 11:04:00 | 10:13 (2) | |||
Olavi Kiiski | Kymin Suunnistajat | FIN | 10:54:00 | 10:28 (3) | |||
Aapo Virkajärvi | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 11:44:00 | 10:28 (3) | |||
Väinö Haara | Helsingin Suunnistajat | FIN | 10:18:00 | 11:08 (5) | |||
Jonne Mourujärvi | Rajamäen Rykmentti | FIN | 11:08:00 | 11:18 (6) | |||
Eetu Muhonen | Rasti-Jussit | FIN | 11:28:00 | 12:20 (7) | |||
Anton Salakhov | Russia | RUS | 11:20:00 | 12:37 (8) | |||
Karri Korhonen | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 10:16:00 | 13:10 (9) | |||
Veeti Rieppo | Kalevan Rasti | FIN | 10:26:00 | 13:26 (10) | |||
Sampo Syväterä | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:56:00 | 13:52 (11) | |||
Eevert Riikonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:38:00 | 13:58 (12) | |||
Aaro Kämäräinen | Suunta Jyväskylä | FIN | 11:48:00 | 14:10 (13) | |||
Ilari Paajanen | Anttolan Urheilijat | FIN | 10:34:00 | 14:21 (14) | |||
Okko Saari | Siilin Rasti | FIN | 11:42:00 | 14:22 (15) | |||
Vilho Hietala | Suunta Jyväskylä | FIN | 10:06:00 | 14:35 (16) | |||
Asser Koivisto | Kortesjärven Järvi-Veikot | FIN | 11:24:00 | 14:37 (17) | |||
Antti Kirves | SK Uusi | FIN | 11:12:00 | 14:38 (18) | |||
Sauli Kovanen | Suunta Jyväskylä | FIN | 11:26:00 | 14:52 (19) | |||
Anton Fadeev | Russia | RUS | 11:14:00 | 15:18 (20) | |||
Juuso Koski | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 11:06:00 | 15:33 (21) | |||
Topias Lautamäki | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 10:32:00 | 15:37 (22) | |||
Mico Määttä | OK Trian | FIN | 11:16:00 | 16:05 (23) | |||
Otso Hyvönen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 10:08:00 | 16:10 (24) | |||
Arthur Wickholm | OK Trian | FIN | 10:22:00 | 16:17 (25) | |||
Ilmari Mäenpää | Kalevan Rasti | FIN | 11:02:00 | 16:22 (26) | |||
Lauri Lakkala | Epilän Esa | FIN | 10:10:00 | 16:46 (27) | |||
Adrian Stöckli | Switzerland | SUI | 11:32:00 | 16:56 (28) | |||
Petrus Pirilä | Espoon Suunta | FIN | 11:52:00 | 17:15 (29) | |||
Onni Kinnunen | Pälkäneen Luja-Lukko | FIN | 10:42:00 | 17:35 (30) | |||
Oskari Hakkarainen | Sotkamon Jymy | FIN | 10:12:00 | 17:36 (31) | |||
Eemeli Leskinen | Lynx | FIN | 11:36:00 | 18:28 (32) | |||
Vilhelm Nyman | IF Brahe | FIN | 10:00:00 | 19:39 (33) | |||
Aaron Qvisén | IF Femman | FIN | 10:28:00 | 19:43 (34) | |||
Oskari Tamminen | Luumäen Rasti | FIN | 10:44:00 | 22:02 (35) | |||
Väinö Länsiluoto | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:56:00 | 22:02 (35) | |||
Semen Kulikov | Russia | RUS | 10:02:00 | 22:39 (37) | |||
Joona Listala | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 10:48:00 | 22:48 (38) | |||
Aapo Halinen | Espoon Akilles | FIN | 11:00:00 | 23:00 (39) | |||
Viljami Hakkarainen | Sotkamon Jymy | FIN | 11:50:00 | 24:35 (40) | |||
Jere Pakarinen | Rasti-Nokia | FIN | 10:20:00 | 24:52 (41) | |||
Grigory Kunin | Russia | RUS | 10:40:00 | 25:48 (42) | |||
Heikki Lauri | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 10:04:00 | 27:05 (43) | |||
Matias Reitti | Lammin Säkiä | FIN | 10:38:00 | 27:59 (44) | |||
Otso TalviOja | Rastihaukat | FIN | 11:18:00 | 31:46 (45) | |||
Aatu Rannila | Vetelin Urheilijat | FIN | 10:14:00 | 33:59 (46) | |||
Lenni Lehtola | Lynx | FIN | 10:24:00 | 35:35 (47) | |||
Olli Näpänkangas | Suunta Jyväskylä | FIN | 11:30:00 | ej startad |