SM-pitkä matka R1 ja R2, WRE, 25.-26.8.2018 Mikkelissä

H15K1, A-finaaliin 50 parasta

Smart Follow

        Starttid Mellantid
4,2 km
Mål
4,4 km
 
1.   Valtteri Rantala Kalvolan Keihäs  FIN  11:46:00   40:26 (1)  40:59  
2.   Riku Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:52:00   41:43 (2)  42:29  
3.   Aarni Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:54:00   42:16 (3)  43:04  
4.   Topias Kemppi Espoon Suunta  FIN  11:50:00   44:02 (4)  44:44  
5.   Oliver Alajoutsi Koovee  FIN  11:42:00   44:47 (5)  45:23  
6.   Karri Stevander Lapuan Virkiä  FIN  10:50:00   45:02 (6)  45:37  
7.   Eemi Vaherlehto Espoon Akilles  FIN  11:32:00   45:14 (7)  45:49  
8.   Karim Mbembela Lynx  FIN  11:48:00   46:01 (8)  46:44  
9.   Konsta Korhonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:20:00   46:22 (9)  46:52  
10.   Erno-Kalle Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:24:00   46:29 (10)  47:08  
11.   Oskari Penttinen Espoon Suunta  FIN  10:58:00   46:54 (11)  47:24  
12.   Santeri Kirjavainen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:38:00   47:31 (12)  48:15  
13.   Sampo Sankelo Lapuan Virkiä  FIN  11:44:00   48:36 (13)  49:15  
14.   Kasperi Tamminen Luumäen Rasti  FIN  10:56:00   49:34 (14)  50:08  
15.   Tuomas Ruuskanen Espoon Suunta  FIN  11:36:00   51:32 (15)  52:13  
16.   Matias Koponen Lynx  FIN  11:06:00   51:58 (16)  52:38  
17.   Tuukka Kupiainen Tampereen Pyrintö  FIN  11:40:00   52:23 (17)  52:59  
18.   Edvin Ekman OK77  FIN  10:46:00   52:53 (18)  53:27  
19.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:28:00   53:06 (19)  53:48  
20.   Joona Yliaho Koovee  FIN  11:30:00   53:30 (20)  54:11  
21.   Antti Seppänen Olavin Rasti  FIN  10:38:00   53:45 (21)  54:17  
22.   Joona Vuorela Espoon Suunta  FIN  11:10:00   53:49 (22)  54:20  
23.   Aleksi Välimaa Rasti 88  FIN  11:34:00   53:53 (23)  54:48  
24.   Oliver Schüle Koovee  FIN  11:04:00   54:09 (24)  55:06  
25.   Vertti Myllärinen Lappeen Riento  FIN  11:14:00   54:18 (25)  55:08  
26.   Severi Similä SK Pohjantähti  FIN  10:52:00   56:41 (27)  57:13  
27.   Luca Kallela Helsingin Suunnistajat  FIN  11:08:00   56:38 (26)  57:16  
28.   Simon Nordgren OK Trian  FIN  10:34:00   56:43 (28)  57:29  
29.   Roope Lemberg Rasti-Jussit  FIN  11:22:00   57:08 (29)  57:47  
30.   Matias Mäenpää Tampereen Pyrintö  FIN  11:26:00   57:30 (30)  58:05  
31.   Alec Still OK Trian  FIN  10:32:00   59:37 (31)  1:00:20  
32.   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:12:00   1:00:50 (32)  1:01:31  
33.   Pyry Pikkarainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:44:00   1:01:52 (33)  1:02:27  
34.   Aapo Maasilta Rastivarsat  FIN  11:18:00   1:03:13 (34)  1:03:59  
35.   Ilari Virtanen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:00:00   1:03:47 (35)  1:04:22  
36.   Miska Riissanen Espoon Akilles  FIN  11:02:00   1:06:21 (36)  1:06:53  
37.   Otso Tukiainen Tampereen Pyrintö  FIN  10:48:00   1:10:02 (37)  1:10:39  
38.   Jussi Raasakka Espoon Suunta  FIN  11:16:00   1:11:35 (38)  1:12:08  
39.   Aarni Laine Tampereen Pyrintö  FIN  10:36:00   1:16:59 (39)  1:17:35  
40.   Valter Joensuu IF Brahe  FIN  10:54:00   1:17:51 (40)  1:18:39  
41.   Aapo Kytömäki SK Uusi  FIN  10:40:00   1:18:32 (41)  1:19:12  
42.   Leevi Mutikainen Rasti-Jussit  FIN  10:42:00   1:24:55 (42)  1:25:25  
43.   Jyry Tukiainen Tampereen Pyrintö  FIN  10:30:00   1:56:58 (43)  1:57:44  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English