SM-pitkä matka R1 ja R2, WRE, 25.-26.8.2018 Mikkelissä

H15

Smart Follow

        Starttid Mellantid
4,7 km
Mellantid
6,6 km
Mål
6,8 km
 
1.   Aarni Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:30:00   34:35 (2)  49:08 (1)  49:34  
2.   Riku Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  13:33:00   34:04 (1)  51:02 (2)  51:31  
3.   Topias Kemppi Espoon Suunta  FIN  13:27:00   38:04 (3)  52:09 (3)  52:35  
4.   Valtteri Rantala Kalvolan Keihäs  FIN  13:36:00   38:20 (4)  53:32 (4)  54:00  
5.   Tuomas Ruuskanen Espoon Suunta  FIN  12:54:00   40:01 (5)  56:37 (5)  57:03  
6.   Erno-Kalle Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  13:09:00   43:51 (13)  57:29 (6)  57:59  
7.   Tuukka Kupiainen Tampereen Pyrintö  FIN  12:48:00   41:26 (9)  58:42 (7)  59:11  
8.   Karim Mbembela Lynx  FIN  13:15:00   40:45 (6)  58:56 (8)  59:23  
9.   Santeri Kirjavainen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:03:00   42:53 (11)  59:26 (9)  59:55  
10.   Oliver Alajoutsi Koovee  FIN  13:24:00   43:07 (12)  59:57 (10)  1:00:25  
11.   Oskari Penttinen Espoon Suunta  FIN  13:06:00   42:41 (10)  1:00:43 (11)  1:01:11  
12.   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:03:00   41:00 (7)  1:01:08 (12)  1:01:36  
13.   Aleksi Välimaa Rasti 88  FIN  12:30:00   44:19 (15)  1:01:47 (13)  1:02:21  
14.   Konsta Korhonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:12:00   43:57 (14)  1:01:59 (14)  1:02:31  
15.   Aapo Maasilta Rastivarsat  FIN  11:57:00   41:00 (7)  1:02:20 (15)  1:02:51  
16.   Severi Similä SK Pohjantähti  FIN  12:21:00   45:13 (17)  1:03:31 (16)  1:03:59  
17.   Edvin Ekman OK77  FIN  12:45:00   47:32 (23)  1:03:53 (17)  1:04:20  
18.   Joona Yliaho Koovee  FIN  12:39:00   46:28 (19)  1:04:19 (18)  1:04:47  
19.   Luca Kallela Helsingin Suunnistajat  FIN  12:18:00   46:50 (21)  1:04:35 (19)  1:05:04  
20.   Oliver Schüle Koovee  FIN  12:27:00   46:41 (20)  1:04:42 (20)  1:05:15  
21.   Eemi Vaherlehto Espoon Akilles  FIN  13:18:00   51:36 (26)  1:06:35 (21)  1:07:03  
22.   Ilari Virtanen Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:54:00   47:31 (22)  1:06:50 (22)  1:07:24  
23.   Sampo Sankelo Lapuan Virkiä  FIN  13:00:00   45:51 (18)  1:07:05 (23)  1:07:41  
24.   Alec Still OK Trian  FIN  12:06:00   50:01 (24)  1:08:34 (24)  1:09:09  
25.   Roope Lemberg Rasti-Jussit  FIN  12:12:00   45:00 (16)  1:10:26 (25)  1:10:55  
26.   Joona Vuorela Espoon Suunta  FIN  12:33:00   50:43 (25)  1:11:20 (26)  1:11:57  
27.   Pyry Pikkarainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:00:00   53:21 (27)  1:11:32 (27)  1:12:08  
28.   Antti Seppänen Olavin Rasti  FIN  12:36:00   56:00 (31)  1:13:17 (28)  1:13:47  
29.   Matias Koponen Lynx  FIN  12:51:00   54:53 (29)  1:14:20 (29)  1:14:47  
30.   Valter Joensuu IF Brahe  FIN  11:39:00   54:34 (28)  1:14:47 (30)  1:15:14  
31.   Matias Mäenpää Tampereen Pyrintö  FIN  12:09:00   1:00:38 (36)  1:19:37 (31)  1:20:07  
32.   Aarni Laine Tampereen Pyrintö  FIN  11:42:00   59:54 (33)  1:19:38 (32)  1:20:17  
33.   Kasperi Tamminen Luumäen Rasti  FIN  12:57:00   1:00:00 (34)  1:19:45 (33)  1:20:23  
34.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:42:00   55:08 (30)  1:21:56 (34)  1:22:54  
35.   Miska Riissanen Espoon Akilles  FIN  11:51:00   1:00:33 (35)  1:23:52 (35)  1:24:30  
36.   Otso Tukiainen Tampereen Pyrintö  FIN  11:48:00   56:34 (32)  1:24:50 (36)  1:25:26  
37.   Aapo Kytömäki SK Uusi  FIN  11:36:00   1:05:49 (37)  1:28:49 (37)  1:29:24  
38.   Simon Nordgren OK Trian  FIN  12:15:00   1:05:56 (38)  1:29:36 (38)  1:30:25  
39.   Leevi Mutikainen Rasti-Jussit  FIN  11:33:00   1:08:40 (39)  1:32:07 (39)  1:32:40  
40.   Jyry Tukiainen Tampereen Pyrintö  FIN  11:30:00   1:10:36 (40)  1:40:38 (40)  1:41:12  
   Jussi Raasakka Espoon Suunta  FIN  11:45:00         ej startad  
   Vertti Myllärinen Lappeen Riento  FIN  12:24:00         bröt  
   Karri Stevander Lapuan Virkiä  FIN  13:21:00         disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English