Starttid | 2,1 km |
2,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pekka Muukkonen | Keravan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 16:53 (1) | |||
Tapio Halme | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 18:50 (2) | |||
Kaj Koskinen | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 19:01 (3) | |||
Arto Kiiskinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 19:26 (4) | |||
Markku Ritanotko | Turun Metsänkävijät | FIN | 12:00:00 | 19:36 (5) | |||
Vesa Turku | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 20:14 (6) | |||
Jorma Karvonen | SOC Asikkala | FIN | 12:00:00 | 20:24 (7) | |||
Pentti Jauhiainen | OK Trian | FIN | 12:00:00 | 20:29 (8) | |||
Ove Forsström | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 20:39 (9) | |||
Hannu Kokkonen | Rasti-Pielinen | FIN | 12:00:00 | 20:56 (10) | |||
Ola Ritala | Epilän Esa | FIN | 12:00:00 | 21:05 (11) | |||
Kimmo Rauhamäki | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:00:00 | 21:14 (12) | |||
Markku Huikkola | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 21:33 (13) | |||
Seppo Keltamäki | Joutsenon Kullervo | FIN | 12:00:00 | 21:41 (14) | |||
Heimo Pulkkinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 22:02 (15) | |||
Esko Savonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 22:06 (16) | |||
Peter Sjöholm | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 22:10 (17) | |||
Yngve Alexandersson | Närpes OK | FIN | 12:00:00 | 22:16 (18) | |||
Martti Pulli | Lappeen Riento | FIN | 12:00:00 | 22:37 (19) | |||
Martti Lappalainen | Navi | FIN | 12:00:00 | 22:40 (20) | |||
Mikko Parjanne | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 23:24 (21) | |||
Markku Leinonen | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | 23:43 (22) | |||
Markku Sipponen | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 24:02 (23) | |||
Jukka Nyystilä | Laihian Luja | FIN | 12:00:00 | 24:09 (24) | |||
Timo Hyytiäinen | Juvan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 24:18 (25) | |||
Esko Salminen | Turengin Sarastus | FIN | 12:00:00 | 24:56 (26) | |||
Markku Vesalainen | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 25:06 (27) | |||
Risto Airaksinen | Oulun Tarmo | FIN | 12:00:00 | 25:26 (28) | |||
Markku Nurminen | Suosmeren Salpa | FIN | 12:00:00 | 25:52 (29) | |||
Seppo Terävä | XYZ | FIN | 12:00:00 | 26:02 (30) | |||
Kaarlo Eno | Teuvan Rivakka | FIN | 12:00:00 | 26:30 (31) | |||
Eero Kattilakoski | Kaustisen Pohjan-Veikot | FIN | 12:00:00 | 27:26 (32) | |||
Reijo Olli | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 27:29 (33) | |||
Reijo Pitkänen | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 12:00:00 | 27:42 (34) | |||
Jouko Havia | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 28:00 (35) | |||
Jussi Lavikainen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 28:25 (36) | |||
Juha Niemistö | Vihtavuoren Pamaus | FIN | 12:00:00 | 28:29 (37) | |||
Keijo Hongisto | Loimaan Jankko | FIN | 12:00:00 | 30:11 (38) | |||
Hannu Nurminen | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | 31:11 (39) | |||
Tapio Kukkasjärvi | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 31:34 (40) | |||
Markus Jakobsson | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 31:50 (41) | |||
Hannu Nieminen | Nastolan Terä | FIN | 12:00:00 | 32:13 (42) | |||
Heimo Vartiainen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 36:10 (43) | |||
Pertti Välimäki | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 38:22 (44) | |||
Jorma Pöntinen | Navi | FIN | 12:00:00 | 38:52 (45) | |||
Raimo Kaukiainen | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 12:00:00 | 39:17 (46) | |||
Tor-Olof Blomster | IF Åland | FIN | 12:00:00 | 40:07 (47) | |||
Jarmo Lylynperä | Suunta-Sepot | FIN | 12:00:00 | 47:17 (48) |