Starttid | 2,3 km |
2,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Jouko Karamo | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 18:59 (1) | |||
Tuomo Kauppinen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 19:52 (2) | |||
Kari-Veli Niemi | Hauhon Sisu | FIN | 12:00:00 | 20:08 (3) | |||
Esa Maajärvi | Lappeen Riento | FIN | 12:00:00 | 20:19 (4) | |||
Teuvo Töyrylä | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 20:52 (5) | |||
Markku Hämäläinen | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 20:53 (6) | |||
Tapio Tikkanen | Savon Suunta | FIN | 12:00:00 | 20:54 (7) | |||
Jukka-Pekka Rantio | Hauhon Sisu | FIN | 12:00:00 | 21:03 (8) | |||
Markku Piironen | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 21:44 (9) | |||
Matti Hautala | Oulun NMKY:n Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 21:57 (10) | |||
Jarmo Lehto | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 22:14 (11) | |||
Ilkka Saarimäki | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 23:00 (12) | |||
Veijo Salmi | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 23:10 (13) | |||
Ilmo Weide | Anttolan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 23:15 (14) | |||
Veli-Matti Heinonen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 23:18 (15) | |||
Mauri Toppari | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 23:28 (16) | |||
Markku Kotala | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 23:29 (17) | |||
Esko Pensas | Laihian Luja | FIN | 12:00:00 | 23:41 (18) | |||
Esa Toivonen | Tarpian Suunta | FIN | 12:00:00 | 23:46 (19) | |||
Roy Parnetti | Keravan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 23:52 (20) | |||
Jouko Malinen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 24:05 (21) | |||
Ismo Nopanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 24:42 (22) | |||
Pekka Pulkkinen | Joutsenon Kullervo | FIN | 12:00:00 | 25:56 (23) | |||
Reino Kurkela | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 25:58 (24) | |||
Martti Leppälä | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 26:05 (25) | |||
Jukka Saramäki | Lynx | FIN | 12:00:00 | 26:06 (26) | |||
Göran Johansson | IF Åland | FIN | 12:00:00 | 26:55 (27) | |||
Björn-Erik Wickholm | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 28:08 (28) | |||
Timo Ahlroth | Turengin Sarastus | FIN | 12:00:00 | 28:15 (29) | |||
Erkki Pulkkinen | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 28:22 (30) | |||
Pekka Liimatainen | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 28:41 (31) | |||
Mårten Lindroos | Kimito SF | FIN | 12:00:00 | 29:12 (32) | |||
Hannu Ahlqvist | Raisu Lumous | FIN | 12:00:00 | 29:29 (33) | |||
Timo Hyppänen | Etelä-Kymen Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 29:49 (34) | |||
Seppo Nurisalo | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 30:56 (35) | |||
Jorma Aherto | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 31:13 (36) | |||
Harri Viitasalo | Riihimäen Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 31:53 (37) | |||
Pekka Linjala | Pieksämäen Veikot | FIN | 12:00:00 | 34:44 (38) | |||
Hannu Myllärinen | Joutsenon Kullervo | FIN | 12:00:00 | 35:09 (39) | |||
Matti Harju | Porvoon Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 35:40 (40) | |||
Timo Väre | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 36:49 (41) | |||
Heikki Lepistö | Oriveden Ponnistus | FIN | 12:00:00 | 38:33 (42) | |||
Kauko Jylhä | Kälviän Tarmo | FIN | 12:00:00 | 39:05 (43) | |||
Hannu Kosonen | Olavin Rasti | FIN | 12:00:00 | 42:40 (44) | |||
Henrik Karlsson | Kuusankosken Urheiluseura | FIN | 12:00:00 | 1:08:25 (45) |