Starttid | 3,0 km |
3,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mikko Hölsö | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 12:00:00 | 18:39 (1) | |||
Petri Saari | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 18:39 (1) | |||
Vesa Klemettinen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 19:46 (3) | |||
Sören Nymalm | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 20:34 (4) | |||
Harri Hytönen | Kärkölän Kisa-Veikot | FIN | 12:00:00 | 20:50 (5) | |||
Tuomas Vaherlehto | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 20:56 (6) | |||
Jukka Havento | Karkki-Rasti | FIN | 12:00:00 | 21:10 (7) | |||
Petteri Lauronen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 21:30 (8) | |||
Pasi Liitiäinen | OK Trian | FIN | 12:00:00 | 21:37 (9) | |||
Tuomas Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 21:41 (10) | |||
Veli-Matti Pulli | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 22:10 (11) | |||
Janne Kallioniemi | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 22:30 (12) | |||
Mikko Kärkkäinen | Lammin Säkiä | FIN | 12:00:00 | 22:36 (13) | |||
Jussi Partanen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 22:48 (14) | |||
Vesa Kankaanpää | OK77 | FIN | 12:00:00 | 22:50 (15) | |||
Janne Hartman | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 22:54 (16) | |||
Marko Pitkänen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:00:00 | 23:08 (17) | |||
Tero Taulavuori | Alatornion Pirkat | FIN | 12:00:00 | 23:09 (18) | |||
Antero Pulli | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 23:12 (19) | |||
Jari Ojala | Pirkkalan Hiihtäjät | FIN | 12:00:00 | 23:13 (20) | |||
Mika Näpänkangas | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 23:32 (21) | |||
Mika Kantola | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 23:44 (22) | |||
Heikki Kettunen | Vihtavuoren Pamaus | FIN | 12:00:00 | 23:56 (23) | |||
Vesa Forsblom | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 24:08 (24) | |||
Mika Honkasalo | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 25:19 (25) | |||
Jan Torrkulla | IF Femman | FIN | 12:00:00 | 25:35 (26) | |||
Heikki Tanhua | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 26:00 (27) | |||
Jaakko Pitkänen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 26:24 (28) | |||
Sören Strandvall | IF Minken | FIN | 12:00:00 | 27:13 (29) | |||
Jari Johansson | OK Trian | FIN | 12:00:00 | 27:21 (30) | |||
Timo Kokkonen | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 27:30 (31) | |||
Pasi Laaksonen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 28:19 (32) | |||
Janne Neuvonen | Luumäen Rasti | FIN | 12:00:00 | 28:53 (33) | |||
Seppo Kuusisto | Koovee | FIN | 12:00:00 | 29:07 (34) | |||
Toni Soini | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 29:13 (35) | |||
Tonu Illaru | Peräkylän Ponnistus | FIN | 12:00:00 | 29:26 (36) | |||
Juha Skinnari | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | 30:04 (37) | |||
Miika Tamminen | Rasti-Jyry | FIN | 12:00:00 | 30:14 (38) | |||
Jouko Nurmiainen | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 30:22 (39) | |||
Antti Karru | Vakka-Rasti | FIN | 12:00:00 | 31:06 (40) | |||
Mikke Maronen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 33:17 (41) | |||
Sampo Laine | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 33:28 (42) | |||
Arttu Laine | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 35:56 (43) | |||
Marko Rajala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 37:42 (44) | |||
Marko Latvala | Tuusulan Voima-Veikot | FIN | 12:00:00 | 41:26 (45) | |||
Kim Biskop | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 46:42 (46) | |||
Markku Hyvönen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 51:48 (47) | |||
Jukka Alajoutsi | Koovee | FIN | 12:00:00 | 59:54 (48) |