Starttid | 3,6 km |
3,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hannu Airila | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 20:07 (1) | |||
Miika Kirmula | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 20:32 (2) | |||
Jere Pajunen | IFK Lidingö SOK | FIN | 12:00:00 | 20:47 (3) | |||
Juha Sorvisto | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 20:53 (4) | |||
Jussi Suna | Turun Metsänkävijät | FIN | 12:00:00 | 21:03 (5) | |||
Vesa Taanila | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 21:06 (6) | |||
Olli-Pekka Koistinen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 21:06 (6) | |||
Hector Haines | IFK Lidingö SOK | GBR | 12:00:00 | 21:06 (6) | |||
Vili Niemi | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 21:07 (9) | |||
Ollipekka Heikkilä | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 21:09 (10) | |||
Jesse Laukkarinen | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 21:39 (11) | |||
Eetu Savolainen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 21:41 (12) | |||
Sami Hämäläinen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 21:44 (13) | |||
Fredric Portin | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 21:45 (14) | |||
Aapo Aaltio | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 22:02 (15) | |||
Valtteri Rantala | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 22:09 (16) | |||
Petteri Muukkonen | OK Trian | FIN | 12:00:00 | 22:21 (17) | |||
Roope Koskinen | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 22:23 (18) | |||
Anton Kuukka | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 22:45 (19) | |||
Aleksi Sopo | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 23:19 (20) | |||
Lari Takanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 23:46 (21) | |||
Tero Heikkilä | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 23:54 (22) | |||
Anssi Vesanto | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 24:05 (23) | |||
Aapo Summanen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 24:06 (24) | |||
Leo Laakkonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 24:12 (25) | |||
Miikka Ketonen | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 24:26 (26) | |||
Otto Loukkalahti | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 24:26 (26) | |||
Tuomas Kotro | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 24:27 (28) | |||
Jere Ahonen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 24:53 (29) | |||
Ville Lampinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 24:58 (30) | |||
Rasmus Palmqvist Aslaksen | IFK Lidingö SOK | SWE | 12:00:00 | 25:16 (31) | |||
Ville Saikko | Lappeen Riento | FIN | 12:00:00 | 25:18 (32) | |||
Lauri Sorsa | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 26:09 (33) | |||
Lauri Kleemola | Lynx | FIN | 12:00:00 | 26:34 (34) | |||
Mikko Laakso | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 27:41 (35) | |||
Kari-Pekka Seppänen | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 28:22 (36) | |||
Ville Kokkila | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 28:54 (37) | |||
Ilya Mogilny | Hämeenlinnan Suunnistajat | RUS | 12:00:00 | 30:01 (38) | |||
Mikko Rahkola | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 30:58 (39) | |||
Teemu Kemppainen | SK Uusi | FIN | 12:00:00 | 31:07 (40) | |||
Panu Heiska | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 31:52 (41) | |||
Veli-Pekka Kuutti | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 32:08 (42) | |||
Miika Vehmas | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 32:27 (43) | |||
Lauri Leinonen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 34:08 (44) | |||
Kimmo Berg | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 34:27 (45) | |||
Sami Mänty | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 34:56 (46) | |||
Jussi Partti | Navi | FIN | 12:00:00 | 37:30 (47) | |||
Antti Kivikko | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 39:25 (48) | |||
Juho Kuoppamäki | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 39:44 (49) |