Starttid | 3,7 km |
4,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Aleksi Niemi | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 20:51 (1) | |||
Johan Runesson | Tampereen Pyrintö | SWE | 12:00:00 | 20:55 (2) | |||
Toni Saari | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 21:05 (3) | |||
Santeri Silvennoinen | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 21:40 (4) | |||
Otto Simosas | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 21:49 (5) | |||
Artem Popov | MS Parma | RUS | 12:00:00 | 22:21 (6) | |||
Andreas Hall | IFK Lidingö SOK | FIN | 12:00:00 | 22:25 (7) | |||
Denis Grishman | Rastivarsat | RUS | 12:00:00 | 22:32 (8) | |||
Markus Räsänen | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 22:44 (9) | |||
Pascal Buchs | Tampereen Pyrintö | SUI | 12:00:00 | 22:46 (10) | |||
Oskari Liukkonen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 23:03 (11) | |||
Jooseppi Kalliokoski | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 23:10 (12) | |||
Eemeli Suominen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 23:23 (13) | |||
Mikael Fabritius | OK Trian | FIN | 12:00:00 | 23:36 (14) | |||
Gleb Tikhonov | Turun Metsänkävijät | RUS | 12:00:00 | 23:53 (15) | |||
Mikko Patana | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 24:07 (16) | |||
Jarkko Hautala | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 24:10 (17) | |||
Luukas Valtonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 24:34 (18) | |||
Maxime Rauturier | Angelniemen Ankkuri | FRA | 12:00:00 | 24:35 (19) | |||
Esa Huttunen | Turun Metsänkävijät | FIN | 12:00:00 | 25:36 (20) | |||
Jere Sipponen | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 25:38 (21) | |||
Rainer Kujala | Lynx | FIN | 12:00:00 | 25:47 (22) | |||
Jarkko Huovila | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 25:49 (23) | |||
Tuomas Hapola | Raja-Karjalan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 25:58 (24) | |||
Tero Linnainmaa | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 26:22 (25) | |||
Antto-Iiro Suhonen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 27:12 (26) | |||
Anton Sulkula | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 27:40 (27) | |||
Aaro Ruohola | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 27:50 (28) | |||
Jere Kommio | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 27:56 (29) | |||
Juho-Veikko Hytönen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 27:57 (30) | |||
Tommi Oksanen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 28:04 (31) | |||
Jonne Pitkänen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 28:09 (32) | |||
Jarno Parkkinen | Koovee | FIN | 12:00:00 | 28:47 (33) | |||
Olli Huhtinen | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 29:15 (34) | |||
George Mavchun | Espoon Suunta | RUS | 12:00:00 | 29:24 (35) | |||
Lauri Laasanen | Laihian Luja | FIN | 12:00:00 | 29:31 (36) | |||
Ville Huomolin | Lappeen Riento | FIN | 12:00:00 | 30:42 (37) | |||
Antti Järvenpää | OK77 | FIN | 12:00:00 | 31:06 (38) | |||
Aki Ylitalo | Hauhon Sisu | FIN | 12:00:00 | 32:25 (39) | |||
André Bruguière | Rasti-Nokia | FIN | 12:00:00 | 33:11 (40) | |||
Eero Kahila | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 33:40 (41) | |||
Mikko Lindberg | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 37:10 (42) | |||
Esa Hietala | Pudasjärven Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 37:30 (43) | |||
Artur Kulagin | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 38:18 (44) | |||
Viljo Oripelto | Hauhon Sisu | FIN | 12:00:00 | 39:24 (45) | |||
Felix Spaeth | IFK Lidingö SOK | GER | 12:00:00 | 39:49 (46) | |||
Janne Kansonen | Joutsenon Kullervo | FIN | 12:00:00 | 40:49 (47) |