Starttid | 2,9 km |
3,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Mikko Eerola | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 20:25 (1) | |||
Arttu Lindqvist | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 21:26 (2) | |||
Valtteri Kankainen | Sotkamon Jymy | FIN | 12:00:00 | 21:43 (3) | |||
Lassi Vaismaa | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:00:00 | 22:18 (4) | |||
Jonny Donner | OK77 | FIN | 12:00:00 | 22:38 (5) | |||
Niklas Heikkilä | Turun Metsänkävijät | FIN | 12:00:00 | 22:39 (6) | |||
Tuomas Outinen | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 22:41 (7) | |||
Väinö Venetjoki | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 22:51 (8) | |||
Eljas Talja | OK77 | FIN | 12:00:00 | 23:17 (9) | |||
Jussi Jalonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 23:20 (10) | |||
Timi Niemensivu | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 23:31 (11) | |||
Lauri Syrjäläinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 23:44 (12) | |||
Vilhelm Toivonen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 24:02 (13) | |||
Oscar Stenbacka | OK77 | FIN | 12:00:00 | 24:11 (14) | |||
Antton Sankelo | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 24:11 (14) | |||
Oskari Lepistö | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 24:26 (16) | |||
Tiitus Mustajoki | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 24:42 (17) | |||
Sakari Koivuniemi | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 24:47 (18) | |||
Juho Koivisto | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 24:52 (19) | |||
Vertti Laitinen | Koovee | FIN | 12:00:00 | 25:12 (20) | |||
Ilari Haltia | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 25:32 (21) | |||
Arttu Kaario | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 25:32 (21) | |||
Lasse Viilo | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 25:35 (23) | |||
Juho Kangas | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 26:11 (24) | |||
Benjamin Lamberg | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 26:20 (25) | |||
Matti Laasanen | Laihian Luja | FIN | 12:00:00 | 26:23 (26) | |||
Kimmo Kontio | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 26:48 (27) | |||
Pyry Willman | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 26:49 (28) | |||
Lassi Kuva | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 26:55 (29) | |||
Valtteri Kinnunen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 27:02 (30) | |||
Cedrik Sandell | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 27:36 (31) | |||
Wertti Autio | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 27:39 (32) | |||
Lauri Partanen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 27:44 (33) | |||
Henri Kukkonen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 28:06 (34) | |||
Atte Ikola | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 28:08 (35) | |||
Markus Simonen | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 28:31 (36) | |||
Matti Kallio | SK Uusi | FIN | 12:00:00 | 28:46 (37) | |||
Nuuti Hautakangas | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 28:48 (38) | |||
Marcus Kopra | OK Trian | FIN | 12:00:00 | 29:48 (39) | |||
Elias Tikkanen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 30:26 (40) | |||
Sakari Koskela | Rasti-Jussit | FIN | 12:00:00 | 33:43 (41) | |||
Oskari Arvela | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 34:03 (42) | |||
Sami Raitola | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 38:35 (43) | |||
Severi Hölsö | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 12:00:00 | 41:39 (44) | |||
Eeka Husu | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 49:16 (45) |