Starttid | 3,3 km |
3,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pietu Jutila | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 23:56 (1) | |||
Pyry Willman | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 25:22 (2) | |||
Ville Joopi | Ulvilan Ura | FIN | 12:00:00 | 25:46 (3) | |||
Kimmo Kontio | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 26:45 (4) | |||
Matti Laasanen | Laihian Luja | FIN | 12:00:00 | 27:03 (5) | |||
Joel Schüle | Koovee | FIN | 12:00:00 | 28:12 (6) | |||
Eemeli Kokkonen | Kuhmon Peurat | FIN | 12:00:00 | 29:49 (7) | |||
Jere Nissinen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 30:52 (8) | |||
Severi Orrainen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 30:56 (9) | |||
Pyry Eskelinen | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 31:12 (10) | |||
Henri Kukkonen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 31:25 (11) | |||
Topias Uusitalo | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 32:15 (12) | |||
Otto Gripenberg | IF Brahe | FIN | 12:00:00 | 32:29 (13) | |||
Robin Udell | Solf IK | FIN | 12:00:00 | 32:41 (14) | |||
Valtteri Kinnunen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 33:02 (15) | |||
Saku Hakulinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 33:29 (16) | |||
Nuutti Pirhonen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 34:25 (17) | |||
Aaro Takanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 34:40 (18) | |||
Juho Kangas | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 34:44 (19) | |||
Onni Sinervä | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 34:48 (20) | |||
Eetu Lakanen | Perhon Kiri | FIN | 12:00:00 | 34:53 (21) | |||
Cedrik Sandell | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 35:01 (22) | |||
Matti Kallio | SK Uusi | FIN | 12:00:00 | 35:20 (23) | |||
Sami Raitola | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 36:33 (24) | |||
Wertti Autio | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 37:30 (25) | |||
Mitri Lerssi | Kaustisen Pohjan-Veikot | FIN | 12:00:00 | 38:49 (26) | |||
Lauri Partanen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 39:21 (27) | |||
Eeka Husu | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 41:47 (28) | |||
Lauri Puupponen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 42:00 (29) | |||
Matias Rokka | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 42:36 (30) | |||
Severi Hölsö | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 12:00:00 | 45:13 (31) | |||
Oskari Arvela | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 45:21 (32) | |||
Elias Tikkanen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 46:30 (33) | |||
Dennis Florström | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 1:06:22 (34) |