Starttid | 2,3 km |
2,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Touko Seppä | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 14:38 (1) | |||
Wille Laitamäki | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 16:44 (2) | |||
Niilo Syrjälä | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 16:54 (3) | |||
Emil Laaksonen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 17:11 (4) | |||
Seeti Salonen | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 17:27 (5) | |||
Akseli Konttila | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 17:44 (6) | |||
Kristian Salo | OK Trian | FIN | 12:00:00 | 17:52 (7) | |||
Olli Mustajoki | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 17:56 (8) | |||
Matias Lautamäki | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 18:09 (9) | |||
Antti Reiman | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 18:25 (10) | |||
Alex Virtala | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 18:42 (11) | |||
Kristian Boström | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 18:43 (12) | |||
Emil Jansson | IK Falken | FIN | 12:00:00 | 18:55 (13) | |||
Juho Nieminen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 18:58 (14) | |||
Olli Tiainen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 19:03 (15) | |||
Paulus Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 19:12 (16) | |||
Antti Sorsa | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 19:18 (17) | |||
Aleksi Karttila | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 19:41 (18) | |||
Voima Tuomasjukka | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 20:03 (19) | |||
Joona Nolvi | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 20:07 (20) | |||
Lenni Väisänen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 20:09 (21) | |||
Samuli Rousku | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 20:40 (22) | |||
Mikko Määttälä | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 20:49 (23) | |||
Aleksanteri Hiiro | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 20:57 (24) | |||
Jasper Alajoutsi | Koovee | FIN | 12:00:00 | 21:10 (25) | |||
Veeti Pellinen | Joutsenon Kullervo | FIN | 12:00:00 | 21:20 (26) | |||
Eetu Korhonen | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 22:03 (27) | |||
Valtteri Lahti | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 22:51 (28) | |||
Eelis Johansson | OK Trian | FIN | 12:00:00 | 23:10 (29) | |||
Otso Pajuoja | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 23:55 (30) | |||
Ville Pitkänen | Rasti-Jussit | FIN | 12:00:00 | 24:04 (31) | |||
Miro Talvitie | Rasti-Nokia | FIN | 12:00:00 | 24:49 (32) | |||
Eemil Koskinen | Rasti-Nokia | FIN | 12:00:00 | 24:49 (32) | |||
Matias Maronen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 25:10 (34) | |||
Sami Karru | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 25:13 (35) | |||
Vili Olkkonen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 25:14 (36) | |||
Tommi Valkolehto | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 25:50 (37) | |||
Tuomo Haapala | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 25:55 (38) | |||
Oskari Aumo | Kalvolan Keihäs | FIN | 12:00:00 | 26:17 (39) | |||
Eerik Aaltio | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 26:39 (40) | |||
Tuomo Kalvas | SK Uusi | FIN | 12:00:00 | 27:37 (41) | |||
Oula Pelkonen | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 28:51 (42) | |||
Erik Brysch | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 30:03 (43) | |||
Juho Leiniö | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 30:04 (44) | |||
Casper Fingerroos | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 30:12 (45) | |||
Markus Sojakka | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 31:17 (46) | |||
Leevi Röntynen | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 34:06 (47) | |||
Iivari Willman | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 35:58 (48) | |||
Max Ripatti | Joutsenon Kullervo | FIN | 12:00:00 | 46:03 (49) |