Starttid | 3,5 km |
3,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Touko Seppä | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 22:39 (1) | |||
Aaro Ojala | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 24:34 (2) | |||
Wille Laitamäki | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 25:12 (3) | |||
Kristian Salo | OK Trian | FIN | 12:00:00 | 26:00 (4) | |||
Akseli Konttila | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 26:07 (5) | |||
Kristian Boström | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 26:47 (6) | |||
Alex Virtala | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 26:57 (7) | |||
Emil Laaksonen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 27:28 (8) | |||
Aleksi Karttila | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 27:30 (9) | |||
Eetu Korhonen | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 28:09 (10) | |||
Niilo Syrjälä | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 28:38 (11) | |||
Juho Nieminen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 28:39 (12) | |||
Seeti Salonen | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 29:23 (13) | |||
Emil Jansson | IK Falken | FIN | 12:00:00 | 29:30 (14) | |||
Olli Mustajoki | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 30:20 (15) | |||
Mikko Määttälä | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 31:02 (16) | |||
Joona Nolvi | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 31:43 (17) | |||
Voima Tuomasjukka | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 31:47 (18) | |||
Antti Reiman | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 32:39 (19) | |||
Paulus Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 32:47 (20) | |||
Eelis Johansson | OK Trian | FIN | 12:00:00 | 33:28 (21) | |||
Valtteri Lahti | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 33:41 (22) | |||
Samuli Rousku | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 33:43 (23) | |||
Antti Sorsa | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 34:04 (24) | |||
Oskari Aumo | Kalvolan Keihäs | FIN | 12:00:00 | 34:24 (25) | |||
Otso Pajuoja | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 34:27 (26) | |||
Eemil Koskinen | Rasti-Nokia | FIN | 12:00:00 | 34:37 (27) | |||
Aleksanteri Hiiro | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 37:53 (28) | |||
Vili Olkkonen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 38:36 (29) | |||
Ville Pitkänen | Rasti-Jussit | FIN | 12:00:00 | 39:51 (30) | |||
Eerik Aaltio | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 40:10 (31) | |||
Oula Pelkonen | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 40:42 (32) | |||
Casper Fingerroos | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 41:12 (33) | |||
Matias Maronen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 41:25 (34) | |||
Sami Karru | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 43:02 (35) | |||
Tuomo Haapala | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 45:16 (36) | |||
Tuomo Kalvas | SK Uusi | FIN | 12:00:00 | 48:11 (37) | |||
Markus Sojakka | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 48:41 (38) | |||
Max Ripatti | Joutsenon Kullervo | FIN | 12:00:00 | 49:34 (39) | |||
Lenni Väisänen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 52:01 (40) | |||
Erik Brysch | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 52:35 (41) | |||
Juho Leiniö | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 1:05:22 (42) |