Starttid | 3,0 km |
3,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Anna Närhi | Sweden | FIN | 12:00:00 | 20:53 (1) | |||
Marttiina Joensuu | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 22:14 (2) | |||
Inga Dambe | Paimion Rasti | LAT | 12:00:00 | 22:24 (3) | |||
Sari Anttonen | Keuruun Kisailijat | FIN | 12:00:00 | 22:40 (4) | |||
Ausrine Kutkaite | IFK Lidingö SOK | LTU | 12:00:00 | 23:11 (5) | |||
Eveliina Hirvonen | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 23:52 (6) | |||
Elina Kilpeläinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 24:04 (7) | |||
Yvonne Gunell | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 24:14 (8) | |||
Sari Nurmela | Anttolan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 24:22 (9) | |||
Pihla Otsamo | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 24:32 (10) | |||
Synnoeve Braaten | IFK Lidingö SOK | NOR | 12:00:00 | 24:37 (11) | |||
Linnea Claesdotter | IFK Lidingö SOK | SWE | 12:00:00 | 25:08 (12) | |||
Emmi Jokela | Sweden | FIN | 12:00:00 | 25:22 (13) | |||
Elina Lammi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 25:23 (14) | |||
Mari Seppänen | OK77 | FIN | 12:00:00 | 25:25 (15) | |||
Anne-Mari Leskinen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 25:51 (16) | |||
Elli Peltomäki | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 26:05 (17) | |||
Emilia Ståhlberg | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 26:05 (17) | |||
Milka Reponen | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 27:11 (19) | |||
Anni Valtonen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 27:50 (20) | |||
Riikka Ajalin | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 28:41 (21) | |||
Sanna Ylikylä | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 29:15 (22) | |||
Isabel Donner | OK77 | FIN | 12:00:00 | 29:22 (23) | |||
Kati Savinainen | Rasti-Kurikka | FIN | 12:00:00 | 32:40 (24) | |||
Oona Valkonen | Kangasniemen Kalske | FIN | 12:00:00 | 32:43 (25) | |||
Tuuli Paunonen | Koovee | FIN | 12:00:00 | 33:07 (26) | |||
Outi Hasu | OK Trian | FIN | 12:00:00 | 33:18 (27) | |||
Satu Asikainen | Kalajoen Junkkarit | FIN | 12:00:00 | 33:44 (28) | |||
Emilia Rantanen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 34:01 (29) | |||
Sabrina Meriheinä | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | 34:21 (30) | |||
Kirsi Sipilä | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 12:00:00 | 36:22 (31) | |||
Caroline Sandelin | Närpes OK | FIN | 12:00:00 | 36:37 (32) | |||
Saara Antell | Keravan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 38:10 (33) | |||
Maria Lerssi | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 38:22 (34) | |||
Hanne Kolehmainen | Lahden Taimi | FIN | 12:00:00 | 43:38 (35) | |||
Essi Jalanto | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 49:48 (36) |