Starttid | 3,7 km |
3,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Satu Heittola | Rasti-Kurikka | FIN | 12:00:00 | 28:46 (1) | |||
Silja Kauppinen | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 29:44 (2) | |||
Matilda Andersson | OK Kåre | SWE | 12:00:00 | 30:21 (3) | |||
Emmi Jokela | Sweden | FIN | 12:00:00 | 30:30 (4) | |||
Anne-Mari Leskinen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 30:59 (5) | |||
Anna Moilanen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 31:24 (6) | |||
Sanna Kauppila | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 31:25 (7) | |||
Elisa Mäkinen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 31:30 (8) | |||
Laura Parjanne | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 31:31 (9) | |||
Noora Koskinen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 31:37 (10) | |||
Milka Reponen | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 31:43 (11) | |||
Netta Rajamäki | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 31:57 (12) | |||
Sara Karvonen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 32:03 (13) | |||
Selja Kaartinen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 32:15 (14) | |||
Salla Saarijärvi | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 32:34 (15) | |||
Sanna Ylikylä | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 32:38 (16) | |||
Enni Jalava | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 33:03 (17) | |||
Jenna Pajunen | Anttolan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 33:31 (18) | |||
Anniina Suhonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 33:49 (19) | |||
Maiju Oksanen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 33:52 (20) | |||
Elisabeth Hansson | IFK Lidingö SOK | SWE | 12:00:00 | 33:55 (21) | |||
Isabel Donner | OK77 | FIN | 12:00:00 | 34:19 (22) | |||
Emilia Ståhlberg | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 34:36 (23) | |||
Sanna Andelin | Lahden Taimi | FIN | 12:00:00 | 34:43 (24) | |||
Laura Jakobsson | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 35:06 (25) | |||
Elli Peltomäki | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 35:11 (26) | |||
Oona Valkonen | Kangasniemen Kalske | FIN | 12:00:00 | 35:35 (27) | |||
Mari Seppänen | OK77 | FIN | 12:00:00 | 36:09 (28) | |||
Emmi Haavisto | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 36:10 (29) | |||
Riikka Ajalin | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 36:12 (30) | |||
Janika Puikkonen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 36:15 (31) | |||
Venla Heikkilä | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 36:55 (32) | |||
Jutta Jussila | IFK Lidingö SOK | FIN | 12:00:00 | 38:44 (33) | |||
Anni Valtonen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 38:47 (34) | |||
Hilla Stenlund | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 38:53 (35) | |||
Aada Forsman | OK77 | FIN | 12:00:00 | 38:56 (36) | |||
Kati Savinainen | Rasti-Kurikka | FIN | 12:00:00 | 39:33 (37) | |||
Marjo Taanila | Koovee | FIN | 12:00:00 | 39:38 (38) | |||
Eveliina Nykänen | Lappeen Riento | FIN | 12:00:00 | 39:41 (39) | |||
Aleksandra Artemova | Lappeen Riento | RUS | 12:00:00 | 40:31 (40) | |||
Miina Ruokolainen | OK77 | FIN | 12:00:00 | 40:43 (41) | |||
Venla Harju | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 41:27 (42) | |||
Johanna Viilo | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 41:35 (43) | |||
Satu Rautiainen | Rasti E4 | FIN | 12:00:00 | 42:16 (44) | |||
Filipa Rodrigues | Järla Orientering | POR | 12:00:00 | 42:30 (45) | |||
Vivian Lindholm | OK77 | FIN | 12:00:00 | 44:54 (46) | |||
Anna Voutilainen | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 45:12 (47) |