Starttid | 2,3 km |
2,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kristina Smirnova | Hämeenlinnan Suunnistajat | RUS | 12:00:00 | 19:16 (1) | |||
Venla Taulavuori | Alatornion Pirkat | FIN | 12:00:00 | 21:25 (2) | |||
Lotta Eerola | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 21:42 (3) | |||
Ida Haapala | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 21:46 (4) | |||
Oona Luoma | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 22:11 (5) | |||
Ida Jussila | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 22:28 (6) | |||
Milja Väätäjä | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 22:29 (7) | |||
Heini Niva | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 23:08 (8) | |||
Marika Aho | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 23:54 (9) | |||
Rosa Simola | Koovee | FIN | 12:00:00 | 24:08 (10) | |||
Sanni Haikonen | Ulvilan Ura | FIN | 12:00:00 | 24:09 (11) | |||
Tanja Harjula | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 25:14 (12) | |||
Idaliina Kuusisto | Koovee | FIN | 12:00:00 | 25:44 (13) | |||
Mette Nygård | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 26:10 (14) | |||
Veera Haavisto | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 26:26 (15) | |||
Lotta Sankelo | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 26:36 (16) | |||
Pinja Ylikangas | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 26:49 (17) | |||
Melina Lahdenperä | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 26:56 (18) | |||
Anna Goman | Vesaisen Pojat | FIN | 12:00:00 | 26:59 (19) | |||
Greta Biskop | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 27:25 (20) | |||
Ida Sundqvist | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 27:46 (21) | |||
Miina Ruoti | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 27:46 (21) | |||
Emma Ylä-Oijala | SK Uusi | FIN | 12:00:00 | 29:42 (23) | |||
Raita Pakkanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 29:45 (24) | |||
Anniina Taipale | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 30:10 (25) | |||
Veera Laaksoviita | Suomussalmen Rasti | FIN | 12:00:00 | 30:15 (26) | |||
Viivi Vesterinen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 31:07 (27) | |||
Saimi Keränen | Rasti-Hyry | FIN | 12:00:00 | 31:31 (28) | |||
Jessica Bartholdi | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 32:19 (29) | |||
Outi Haikama | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 32:34 (30) | |||
Jutta Ojala | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 34:32 (31) | |||
Linda Sainio | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 40:08 (32) | |||
Ida Melender | Rasti-Jussit | FIN | 12:00:00 | 40:13 (33) | |||
Annika Tarkkanen | Ulvilan Ura | FIN | 12:00:00 | 42:14 (34) | |||
Julia Hirvonen | Kyrös-Rasti | FIN | 12:00:00 | 52:48 (35) |