Starttid | 1,7 km |
2,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Essi Hölsö | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 15:22 (1) | |||
Maiju Lehtonen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 16:07 (2) | |||
Emilia Schmidt | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 16:18 (3) | |||
Iina Koskela | Vetelin Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 18:00 (4) | |||
Siiri Julkunen | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 18:53 (5) | |||
Maijukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 19:14 (6) | |||
Katri Kontio | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 19:37 (7) | |||
Iida Heinäaro | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 19:39 (8) | |||
Jenny Ojala | Koovee | FIN | 12:00:00 | 19:50 (9) | |||
Eerika Riutto | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 12:00:00 | 19:53 (10) | |||
Emmi Hietala | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 20:03 (11) | |||
Rita Simola | Koovee | FIN | 12:00:00 | 20:14 (12) | |||
Amanda Yli-Futka | Ulvilan Ura | FIN | 12:00:00 | 20:54 (13) | |||
Ilona Ruohola | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 21:40 (14) | |||
Pihla Häkkinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 22:49 (15) | |||
Fanny Kukonlehto | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 22:59 (16) | |||
Ilona Tikkakoski | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 23:29 (17) | |||
Elsa Leppämäki | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 24:27 (18) | |||
Ida Kontkanen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 25:11 (19) | |||
Anna Korpi | Länsi-Rajan Rasti | FIN | 12:00:00 | 25:14 (20) | |||
Venla Mäkelä | Saarijärven Pullistus | FIN | 12:00:00 | 25:24 (21) | |||
Linnea Soikkeli | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 25:32 (22) | |||
Saana Kuusinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 26:08 (23) | |||
Minja Nietula | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 26:23 (24) | |||
Venla Neuvonen | Luumäen Rasti | FIN | 12:00:00 | 26:34 (25) | |||
Emilia Pätäri | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 27:03 (26) | |||
Kristiina Martikainen | OK Trian | FIN | 12:00:00 | 27:29 (27) | |||
Liisa Turkkila | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 27:33 (28) | |||
Elli Salonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 27:56 (29) | |||
Oona Tonder | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 28:27 (30) | |||
Fanni Määttälä | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 28:27 (30) | |||
Ida Nyman | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | 28:38 (32) | |||
Merianna Rantakokko | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 28:55 (33) | |||
Liisa Matinheikki | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 29:41 (34) | |||
Maisa Sopanen | Raja-Karjalan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 29:46 (35) | |||
Eeva Peltola | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 29:48 (36) | |||
Kiia Jokela | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 30:57 (37) | |||
Elli Luoma | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 31:35 (38) | |||
Heidi Haapasalo | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 31:59 (39) | |||
Vilma Wahlsten | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 32:18 (40) | |||
Liina Hyyppä | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 32:38 (41) | |||
Ada Kero | OK77 | FIN | 12:00:00 | 33:21 (42) | |||
Ella Rantala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 36:18 (43) | |||
Wilhelmina Backman | OK77 | FIN | 12:00:00 | 38:31 (44) | |||
Sanni Lavonen | Miehikkälän Vilkas | FIN | 12:00:00 | 49:36 (45) |