Starttid | 1,7 km |
2,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Suvi Heikkilä | Lynx | FIN | 12:00:00 | 14:50 (1) | |||
Ansa-Lotta Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 15:31 (2) | |||
Salla Isoherranen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 15:38 (3) | |||
Emilia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 15:42 (4) | |||
Henna Rantala | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 15:47 (5) | |||
Ilona Lohtander | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 15:48 (6) | |||
Henrika Vallema | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 16:26 (7) | |||
Katarina Sallila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 16:48 (8) | |||
Veera Turakainen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 16:49 (9) | |||
Helmi Pitkänen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:00:00 | 16:53 (10) | |||
Juulia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 17:36 (11) | |||
Emmi Markki | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 17:51 (12) | |||
Rosa Myrskog | IK Kronan | FIN | 12:00:00 | 18:04 (13) | |||
Vilma Pesu | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 18:24 (14) | |||
Noora Laine | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 19:02 (15) | |||
Salla Norrbacka | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 19:06 (16) | |||
Anni Rajala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 19:19 (17) | |||
Erika Niininen | Vetelin Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 19:26 (18) | |||
Olivia Hahn | Solf IK | FIN | 12:00:00 | 19:40 (19) | |||
Saima Lehtinen | Kyrös-Rasti | FIN | 12:00:00 | 20:31 (20) | |||
Mette Palokangas | Alatornion Pirkat | FIN | 12:00:00 | 21:39 (21) | |||
Kiia Miettinen | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | 21:52 (22) | |||
Iiris Karppi | Laihian Luja | FIN | 12:00:00 | 21:56 (23) | |||
Anni Taulavuori | Alatornion Pirkat | FIN | 12:00:00 | 22:30 (24) | |||
Henna Torrkulla | IF Femman | FIN | 12:00:00 | 22:46 (25) | |||
Lotte-Line Ekström | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 22:50 (26) | |||
Jaana Haapala | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 22:55 (27) | |||
Lilia Karttunen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 23:14 (28) | |||
Nicolina Berg | OK Botnia | FIN | 12:00:00 | 23:24 (29) | |||
Vilja Viinikainen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 23:48 (30) | |||
Elmiina Laakso | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 23:53 (31) | |||
Ida Heikkinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 24:14 (32) | |||
Silja Yli-Hietanen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 24:28 (33) | |||
Mette Soini | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 24:42 (34) | |||
Adveliina Koskinen | Kyrös-Rasti | FIN | 12:00:00 | 24:44 (35) | |||
Emilia Melender | Rasti-Jussit | FIN | 12:00:00 | 24:59 (36) | |||
Elisa Pirilä | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 26:08 (37) | |||
Maija Laitimo | Joutsenon Kullervo | FIN | 12:00:00 | 28:44 (38) | |||
Venla Syrjäläinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 28:48 (39) | |||
Nea Åberg | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 28:50 (40) | |||
Liina Viitasaari | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 29:52 (41) | |||
Venla Rannila | Vetelin Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 31:41 (42) | |||
Henrika Brink | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 35:46 (43) | |||
Sara Laurén | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 39:14 (44) | |||
Kerttu Tuomisto | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 43:47 (45) |