Starttid | 2,7 km |
2,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Salla Isoherranen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 22:08 (1) | |||
Essi Hölsö | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 22:41 (2) | |||
Suvi Heikkilä | Lynx | FIN | 12:00:00 | 23:56 (3) | |||
Fanny Kukonlehto | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 25:22 (4) | |||
Ilona Tikkakoski | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 25:31 (5) | |||
Emilia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 25:50 (6) | |||
Ilona Lohtander | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 26:22 (7) | |||
Maiju Lehtonen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 27:29 (8) | |||
Pihla Häkkinen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 28:04 (9) | |||
Ansa-Lotta Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 28:11 (10) | |||
Henna Rantala | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 28:24 (11) | |||
Jenny Ojala | Koovee | FIN | 12:00:00 | 29:17 (12) | |||
Henna Torrkulla | IF Femman | FIN | 12:00:00 | 29:39 (13) | |||
Juulia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 29:49 (14) | |||
Katri Kontio | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 30:03 (15) | |||
Minja Nietula | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 30:23 (16) | |||
Vilma Pesu | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 31:55 (17) | |||
Olivia Hahn | Solf IK | FIN | 12:00:00 | 32:00 (18) | |||
Maijukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 32:20 (19) | |||
Rita Simola | Koovee | FIN | 12:00:00 | 32:24 (20) | |||
Henrika Vallema | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 32:30 (21) | |||
Eerika Riutto | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 12:00:00 | 32:38 (22) | |||
Veera Turakainen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 32:59 (23) | |||
Elsa Leppämäki | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 33:38 (24) | |||
Ilona Ruohola | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 34:00 (25) | |||
Emilia Schmidt | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 34:32 (26) | |||
Salla Norrbacka | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 35:44 (27) | |||
Katarina Sallila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 36:19 (28) | |||
Anna Korpi | Länsi-Rajan Rasti | FIN | 12:00:00 | 36:26 (29) | |||
Iiris Karppi | Laihian Luja | FIN | 12:00:00 | 36:52 (30) | |||
Anni Rajala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 37:19 (31) | |||
Rosa Myrskog | IK Kronan | FIN | 12:00:00 | 39:15 (32) | |||
Saima Lehtinen | Kyrös-Rasti | FIN | 12:00:00 | 40:22 (33) | |||
Emmi Hietala | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 40:33 (34) | |||
Kiia Miettinen | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | 41:15 (35) | |||
Ida Kontkanen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 41:37 (36) | |||
Linnea Soikkeli | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 41:57 (37) | |||
Venla Mäkelä | Saarijärven Pullistus | FIN | 12:00:00 | 43:19 (38) | |||
Helmi Pitkänen | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:00:00 | 44:20 (39) | |||
Iida Heinäaro | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 45:20 (40) | |||
Mette Palokangas | Alatornion Pirkat | FIN | 12:00:00 | 45:22 (41) | |||
Venla Neuvonen | Luumäen Rasti | FIN | 12:00:00 | 47:12 (42) | |||
Saana Kuusinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 49:42 (43) | |||
Emmi Markki | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 52:22 (44) | |||
Iina Koskela | Vetelin Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 54:39 (45) | |||
Noora Laine | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 54:40 (46) | |||
Anni Taulavuori | Alatornion Pirkat | FIN | 12:00:00 | 1:08:06 (47) |