Grano Games 2018 8.-10.6.2018

D21A 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
Vika
Mål
2,7 km
 
1.   Jenny Patana Hiidenkiertäjät  FIN  19:29:00   11:36 (1)  11:44  
2.   Tiia Istolahti MS Parma  FIN  19:18:00   11:44 (2)  11:52  
3.   Mira Kaskinen Rastikarhut  FIN  19:02:00   11:45 (3)  11:53  
4.   Tuija Kuusela Rastikarhut  FIN  19:30:00   11:55 (4)  12:03  
5.   Elli Peltomäki Rastikarhut  FIN  19:24:00   12:02 (5)  12:09  
6.   Suvi Ylikylä Rastikarhut  FIN  19:05:00   12:04 (6)  12:12  
7.   Evely Kaasiku Kangasala SK  EST  19:09:00   12:04 (6)  12:13  
8.   Ulrika Uotila Koovee  FIN  19:12:00   12:12 (8)  12:20  
9.   Roosa Hämäläinen Hiidenkiertäjät  FIN  19:26:00   12:13 (9)  12:22  
10.   Milla Lohikainen Rastivarsat  FIN  18:59:00   12:26 (10)  12:35  
11.   Isabelle Feer Kangasala SK  SUI  18:57:00   12:30 (11)  12:38  
12.   Emmi Jokela Sweden  FIN  18:58:00   12:49 (12)  12:57  
13.   Sanna Ylikylä Rastikarhut  FIN  19:00:00   12:50 (13)  12:59  
14.   Alma Toivonen Kuopion Suunnistajat  FIN  19:20:00   12:51 (14)  13:00  
15.   Sonja Mörsky Keuruun Kisailijat  FIN  19:13:00   12:59 (15)  13:08  
16.   Mia Taini Jämsän Retki-Veikot  FIN  19:01:00   13:08 (16)  13:16  
17.   Marikki Nygård Kuopion Suunnistajat  FIN  19:04:00   13:12 (17)  13:21  
18.   Päivi Autio Hiisirasti  FIN  19:14:00   13:31 (18)  13:41  
19.   Sanna Andelin Lahden Taimi  FIN  19:17:00   13:35 (19)  13:45  
20.   Anni Liimatainen Turun Suunnistajat  FIN  19:06:00   13:41 (20)  13:50  
20.   Kaisa Lylynperä Angelniemen Ankkuri  FIN  19:15:00   13:42 (22)  13:50  
22.   Tuuli Paunonen Koovee  FIN  19:16:00   13:41 (20)  13:51  
23.   Veera Haavisto Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  19:10:00   14:04 (23)  14:13  
24.   Suvi Harju Tampereen Pyrintö  FIN  19:21:00   14:05 (24)  14:14  
25.   Vilma Annala Kangasala SK  FIN  19:11:00   14:12 (25)  14:20  
26.   Essi Väisänen SK Vuoksi  FIN  19:08:00   14:16 (26)  14:25  
27.   Hanne Kolehmainen Lahden Taimi  FIN  19:19:00   14:20 (27)  14:30  
28.   Anna-Sofia Marila OK Trian  FIN  19:27:00   14:41 (28)  14:51  
29.   Hanna-Mari Siivonen Koovee  FIN  19:22:00   15:06 (29)  15:14  
30.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä  FIN  19:25:00   15:10 (30)  15:18  
31.   Sonja Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  19:28:00   16:20 (31)  16:29  
32.   Toini Pemmari Tampereen Pyrintö  FIN  19:03:00   17:25 (32)  17:35  
33.   Minna Miettinen MS Parma  FIN  19:07:00   18:09 (33)  18:17  
34.   Leena Alonen Suunta Jyväskylä  FIN  19:23:00   18:36 (34)  18:45  
   Sonja Julkunen Turun Suunnistajat  FIN  19:31:00      ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English