Starttid | 1,6 km |
1,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Marjut Varpula | Espoon Suunta | FIN | 9:43:00 | 10:21 (1) | |||
Virpi Remahl | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 9:42:00 | 10:27 (2) | |||
Eija Koskivaara | MS Parma | FIN | 9:44:00 | 10:38 (3) | |||
Annika Viilo | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:11:00 | 10:47 (4) | |||
Marja Tonder | Alatornion Pirkat | FIN | 9:16:00 | 11:00 (5) | |||
Anne Nurmi | Angelniemen Ankkuri | FIN | 9:03:00 | 11:18 (6) | |||
Anna-Lea Rantalainen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 9:33:00 | 11:41 (7) | |||
Arja Lotvonen | Laitasaaren Veto | FIN | 9:34:00 | 11:41 (7) | |||
Riikka Otsamo | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:12:00 | 11:43 (9) | |||
Annika Westberg-Arrakoski | OK77 | FIN | 9:04:00 | 11:49 (10) | |||
Nina Ljungqvist-Sarparant | Lynx | FIN | 9:28:00 | 11:52 (11) | |||
Sirpa Suhonen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 9:40:00 | 11:56 (12) | |||
Päivi Leppävuori | Kuopion Suunnistajat | FIN | 9:37:00 | 11:58 (13) | |||
Marja-Liisa Autti | Espoon Suunta | FIN | 9:08:00 | 11:59 (14) | |||
Tuija Katajamäki | Kauhavan Wisa | FIN | 9:31:00 | 12:01 (15) | |||
Päivi Virekunnas | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:15:00 | 12:07 (16) | |||
Annika Strandberg | IF Femman | FIN | 9:23:00 | 12:07 (16) | |||
Nina Simosas | OK Trian | FIN | 9:14:00 | 12:10 (18) | |||
Eija Sipponen | Paimion Rasti | FIN | 9:26:00 | 12:16 (19) | |||
Marita Väärälä | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 9:20:00 | 12:21 (20) | |||
Maarit Ritakallio | Lynx | FIN | 9:39:00 | 12:23 (21) | |||
Mirja Matilainen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:06:00 | 12:24 (22) | |||
Tiina Mäkelä | Rauman Työväen Urheilijat | FIN | 9:02:00 | 12:29 (23) | |||
Heidi Korpela-Kamila | Suunta Jurva | FIN | 9:24:00 | 12:31 (24) | |||
Kristiina Oksanen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 9:38:00 | 12:41 (25) | |||
Aija Koistinen | Kalevan Rasti | FIN | 9:09:00 | 12:52 (26) | |||
Tuija Järvinen | Hämeenlinnan Tarmo | FIN | 9:36:00 | 12:59 (27) | |||
Mervi Väänänen | Oulun Tarmo | FIN | 9:22:00 | 13:12 (28) | |||
Ulla Lahtinen | Suunta Jyväskylä | FIN | 9:01:00 | 13:13 (29) | |||
Tarja Jokikokko | Oulun Tarmo | FIN | 9:21:00 | 13:13 (29) | |||
Raili Hokajärvi | SK Pohjantähti | FIN | 9:10:00 | 13:15 (31) | |||
Eija Piispanen | Oulaisten Huima | FIN | 9:27:00 | 13:20 (32) | |||
Sari Koskela | Rasti-Jussit | FIN | 9:13:00 | 13:23 (33) | |||
Johanna Perkkalainen | Epilän Esa | FIN | 9:19:00 | 13:28 (34) | |||
Marja Erkkilä | Rasti-Jussit | FIN | 9:05:00 | 13:34 (35) | |||
Heli Annila | Koovee | FIN | 9:32:00 | 13:45 (36) | |||
Oili Harjula | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 9:25:00 | 14:00 (37) | |||
Päivi Ojajärvi | Rastiketut | FIN | 9:00:00 | 14:33 (38) | |||
Anne Paalanen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 9:30:00 | 14:38 (39) | |||
Maire Kosamo | Pudasjärven Urheilijat | FIN | 9:18:00 | 14:54 (40) | |||
Sari Saajanen | Joutsenon Kullervo | FIN | 9:07:00 | 14:57 (41) | |||
Sinikka Kukkola | Kuopion Suunnistajat | FIN | 9:17:00 | 15:19 (42) | |||
Anu Reiman | Angelniemen Ankkuri | FIN | 9:29:00 | 16:54 (43) | |||
Leena Koivuniemi | Rasti-Nokia | FIN | 9:35:00 | 19:08 (44) |