SM-pitkämatka R2 Pöytyällä, Rasti 88

H60B

Smart Follow

        Starttid Mellantid
3,8 km
Mellantid
5,3 km
Mål
5,5 km
 
1.   Arto Etu-Huitti MS Parma  FIN  12:08:00      51:03 (1)  51:23  
2.   Seppo Rantapuska Petäjäveden Petäjäiset  FIN  12:02:00      51:54 (2)  52:13  
3.   Erkki Pulkkinen Rasti-Lukko  FIN  11:16:00   36:41 (1)  52:37 (3)  52:53  
4.   Esa Toivonen Tarpian Suunta  FIN  10:00:00   37:05 (2)  53:16 (4)  53:35  
5.   Seppo Ollikainen Juvan Urheilijat  FIN  11:50:00      53:49 (6)  54:07  
5.   Seppo Nurisalo Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:54:00      53:48 (5)  54:07  
7.   Kari Jylhä Joutsenon Kullervo  FIN  11:26:00   40:28 (6)  54:14 (7)  54:35  
8.   Heikki Lepistö Oriveden Ponnistus  FIN  11:22:00   37:27 (3)  54:19 (8)  54:38  
9.   Seppo Kinkki Hyvinkään Rasti  FIN  12:00:00      54:20 (9)  54:39  
10.   John Laukka Rastivarsat  FIN  11:00:00   41:02 (7)  54:59 (11)  55:15  
11.   Tapio Nieminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:04:00      54:57 (10)  55:16  
12.   Mårten Lindroos Kimito SF  FIN  11:46:00      55:29 (12)  55:47  
13.   Ari Kartaslammi Kyrös-Rasti  FIN  11:24:00   42:30 (11)  56:15 (13)  56:36  
14.   Markku Leinonen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:56:00      56:29 (14)  56:48  
15.   Mauri Rustari Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  11:36:00   41:55 (10)  56:47 (15)  57:06  
16.   Reijo Hirvelä Punkalaitumen Kunto  FIN  10:16:00   38:33 (4)     57:27  
17.   Hannu Pyy Angelniemen Ankkuri  FIN  11:02:00   41:28 (8)  58:14 (16)  58:34  
18.   Hannu Lähteenmäki Hämeenlinnan Tarmo  FIN  11:28:00   42:51 (12)  59:29 (17)  59:44  
19.   Timo Alhoke Turun Metsänkävijät  FIN  11:42:00      59:30 (18)  59:55  
20.   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka  FIN  11:48:00      59:44 (19)  1:00:01  
21.   Jorma Aherto Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:10:00   43:48 (13)  1:00:13 (20)  1:00:33  
22.   Martti Pihlajamaa Vetelin Urheilijat  FIN  11:18:00   41:52 (9)  1:00:19 (21)  1:00:40  
23.   Jarmo Vainio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:52:00      1:00:25 (22)  1:00:45  
24.   Risto Suominen Suomusjärven Sisu  FIN  11:40:00      1:00:55 (23)  1:01:17  
25.   Jussi Pietinalho OK Raseborg  FIN  10:06:00   44:17 (15)  1:01:05 (24)  1:01:26  
26.   Markku Rajala Pälkäneen Luja-Lukko  FIN  11:32:00   40:22 (5)  1:01:18 (25)  1:01:35  
27.   Juha Karhunen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:30:00   47:06 (19)  1:03:01 (26)  1:03:18  
28.   Jaakko Käyhkö RastiPiikkiö  FIN  11:08:00   47:23 (20)  1:03:02 (27)  1:03:20  
29.   Matti Viinikka Kauhajoen Karhu  FIN  11:06:00   44:55 (17)  1:03:11 (28)  1:03:28  
30.   Juhani Tarvainen Pitäjänmäen Tarmo  FIN  10:56:00   44:20 (16)  1:04:02 (29)  1:04:21  
31.   Sauli Joki Vetelin Urheilijat  FIN  11:12:00   43:59 (14)  1:05:07 (30)  1:05:31  
32.   Raimo Kaukiainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:34:00   49:14 (22)  1:05:34 (31)  1:05:52  
33.   Leo Liukkonen Pieksämäen Veikot  FIN  11:20:00   49:56 (24)  1:06:22 (32)  1:06:44  
34.   Markku Sipponen Paimion Rasti  FIN  10:50:00   47:05 (18)  1:08:13 (33)  1:08:38  
35.   Jorma Matilainen Suunta Jyväskylä  FIN  10:58:00   52:50 (28)  1:08:35 (34)  1:08:55  
36.   Timo Jäntti Suunta Jyväskylä  FIN  10:08:00   49:08 (21)  1:08:38 (35)  1:08:58  
37.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen  FIN  11:10:00   49:46 (23)  1:09:07 (36)  1:09:30  
38.   Pentti Nykänen Rasti-Jyry  FIN  10:48:00   50:10 (25)  1:09:46 (37)  1:10:14  
39.   Hannu Ahlqvist Raisu Lumous  FIN  10:38:00   52:47 (27)  1:11:00 (38)  1:11:21  
40.   Heikki Luukka Hirvensalon Heitto  FIN  10:42:00   54:25 (30)  1:13:12 (39)  1:13:39  
41.   Pentti Kuusela Punkalaitumen Kunto  FIN  10:46:00   53:43 (29)  1:14:45 (40)  1:15:05  
42.   Jouko Havia Paimion Rasti  FIN  10:44:00   55:21 (32)  1:14:56 (41)  1:15:21  
43.   Pekka Vanne Hirvensalon Heitto  FIN  10:36:00   57:04 (33)  1:15:20 (43)  1:15:38  
44.   Juha Niemistö Vihtavuoren Pamaus  FIN  10:26:00   54:45 (31)  1:15:15 (42)  1:15:44  
45.   Harri Koski Tarpian Suunta  FIN  10:40:00   52:15 (26)  1:15:37 (44)  1:15:57  
46.   Pekka Toppari Puolangan Ryhti  FIN  10:12:00   1:05:05 (35)  1:21:04 (45)  1:21:23  
47.   Antti Suonpää MS Parma  FIN  10:20:00   1:05:10 (36)  1:24:25 (46)  1:24:47  
48.   Jouko Koskialho Rasti-Lukko  FIN  10:24:00   1:01:32 (34)  1:25:28 (47)  1:25:58  
49.   Hannu Nieminen Nastolan Terä  FIN  10:32:00   1:10:32 (38)  1:32:31 (48)  1:32:56  
50.   Jorma Karvonen Tarpian Suunta  FIN  10:22:00   1:17:59 (39)  1:41:46 (49)  1:42:05  
51.   Juhani Sillanpää Alajärven Ankkurit  FIN  10:14:00   1:09:07 (37)  1:48:54 (50)  1:49:29  
   Esko Mäkiniemi Punkalaitumen Kunto  FIN  10:02:00         ej startad  
   Taisto Nieminen Paimion Rasti  FIN  10:04:00         ej startad  
   Veli-Matti Heinonen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:18:00         ej startad  
   Veli-Matti Tiitinen Suonenjoen Vasama  FIN  10:28:00         ej startad  
   Pekka Liukkala Hauhon Sisu  FIN  10:52:00         ej startad  
   Tapio Kukkasjärvi Rajamäen Rykmentti  FIN  10:54:00         ej startad  
   Sakari Niskanen Navi  FIN  11:04:00         bröt  
   Timo Ahlroth Turengin Sarastus  FIN  11:14:00         ej startad  
   Pentti Mykrälaakso Punkalaitumen Kunto  FIN  11:30:00         ej startad  
   Hannu Kuivala Turun Suunnistajat  FIN  11:34:00         ej startad  
   Lasse Kallio Suomusjärven Sisu  FIN  11:38:00         ej startad  
   Arto Kiiskinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:44:00         ej startad  
   Reino Sinnelä Suomusjärven Sisu  FIN  11:58:00         ej startad  
   Juha Reiman Hiisirasti  FIN  12:06:00         ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English