Starttid | 2,0 km |
2,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ilona Tikkakoski | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:59:00 | 13:41 (1) | |||
Essi Hölsö | Paimion Rasti | FIN | 11:27:00 | 14:44 (2) | |||
Katri Kontio | Kangasala SK | FIN | 11:41:00 | 15:38 (3) | |||
Suvi Heikkilä | Lynx | FIN | 11:51:00 | 15:51 (4) | |||
Sabina Aumo | OK Trian | FIN | 11:47:00 | 15:54 (5) | |||
Emilia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:09:00 | 16:28 (6) | |||
Silja Yli-Hietanen | Tampereen Pyrintö | FIN | 11:23:00 | 17:21 (7) | |||
Saana Kuusinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 11:35:00 | 17:42 (8) | |||
Ida Heikkinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:39:00 | 17:48 (9) | |||
Emmi Hietala | Lapuan Virkiä | FIN | 11:13:00 | 17:54 (10) | |||
Ansa-Lotta Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:07:00 | 17:55 (11) | |||
Minja Nietula | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:05:00 | 18:04 (12) | |||
Ilona Ruohola | MS Parma | FIN | 11:33:00 | 18:24 (13) | |||
Kristiina Martikainen | OK Trian | FIN | 11:19:00 | 18:33 (14) | |||
Siiri Julkunen | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 11:55:00 | 18:52 (15) | |||
Rita Simola | Koovee | FIN | 11:53:00 | 18:59 (16) | |||
Armi Kosunen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:43:00 | 19:50 (17) | |||
Julia Suopajärvi | Vakka-Rasti | FIN | 12:05:00 | 20:00 (18) | |||
Henrika Vallema | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:07:00 | 20:14 (19) | |||
Elli Salonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:03:00 | 20:27 (20) | |||
Juulia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 11:25:00 | 21:10 (21) | |||
Siiri Sorjonen | Espoon Suunta | FIN | 11:45:00 | 22:24 (22) | |||
Mette Soini | Kymin Suunnistajat | FIN | 11:15:00 | 22:30 (23) | |||
Henna Rautamaa | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:01:00 | 22:35 (24) | |||
Vilja Viinikainen | Espoon Suunta | FIN | 11:17:00 | 23:30 (25) | |||
Henrika Brink | Pargas IF | FIN | 11:11:00 | 24:03 (26) | |||
Milla Aaltonen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 11:49:00 | 24:33 (27) | |||
Heljä Kauppinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 11:01:00 | 26:19 (28) | |||
Ellen Sillman | OK Trian | FIN | 11:03:00 | 26:26 (29) | |||
Aili Lavikainen | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:09:00 | 27:58 (30) | |||
Emmi Markki | Espoon Suunta | FIN | 12:11:00 | 28:44 (31) | |||
Aino Syväluoma | Turun Suunnistajat | FIN | 11:21:00 | 29:30 (32) | |||
Liina Viitasaari | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 11:31:00 | 32:23 (33) | |||
Peppi Vuorela | Vakka-Rasti | FIN | 11:37:00 | 33:05 (34) | |||
Silja Koskinen | Turun Suunnistajat | FIN | 11:57:00 | 33:12 (35) | |||
Suvi Tuhkanen | Ulvilan Ura | FIN | 11:29:00 | 33:56 (36) |