FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H9RR 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,1 km
 
1.   Topias Muukkonen SK Uusi  FIN  11:49:00   12:58  
2.   Elias Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:07:00   13:53  
3.   Sisu Sorri Suunta Jyväskylä  FIN  11:42:00   13:57  
4.   Anttoni Mäki-Laurila Punkalaitumen Kunto  FIN  12:22:00   14:09  
5.   Pyry Kilpeläinen Suunta Jyväskylä  FIN  11:46:00   14:28  
6.   Tuukka Tolkkinen Sotkamon Jymy  FIN  12:23:00   14:46  
7.   Atte Rajamäki Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:55:00   14:50  
8.   Pyry Riissanen Espoon Akilles  FIN  12:06:00   15:22  
9.   Verneri Marjala SK Pohjantähti  FIN  11:45:00   15:33  
10.   Felix Hahn Solf IK  FIN  12:19:00   15:40  
11.   Anttijussi Karjalainen Suunta Jyväskylä  FIN  12:21:00   16:14  
12.   Kaapo Lehtonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:10:00   16:24  
13.   Paavo Niemelä Iisu  FIN  12:08:00   16:35  
14.   Jussi Ankelo Vakka-Rasti  FIN  11:58:00   17:03  
15.   Kasper Joensivu Valkeakosken Haka  FIN  11:47:00   17:05  
16.   Ville Lemberg Rasti-Jussit  FIN  11:50:00   17:12  
17.   Eetu Pulju Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:11:00   17:26  
18.   Aapo Inkilä Keuruun Kisailijat  FIN  11:43:00   17:35  
19.   Miika Mäenpää Hyvinkään Rasti  FIN  11:35:00   17:44  
20.   Joonas Isojärvi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:39:00   17:45  
21.   Lauri Aalto MS Parma  FIN  11:57:00   17:59  
22.   Aaro Lahikainen Tampereen Pyrintö  FIN  11:40:00   18:14  
23.   Eeli Ruoti Vehkalahden Veikot  FIN  12:26:00   19:03  
24.   Juho Kivilaakso Lynx  FIN  11:52:00   19:26  
25.   Olli Niinimäki SK Pohjantähti  FIN  12:01:00   19:33  
26.   Aarni Jokipii Rasti-Jussit  FIN  12:14:00   19:48  
27.   Konsta Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:04:00   20:05  
28.   Rasmus Pääkkönen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:41:00   20:40  
29.   Veikka Kyckling Rastihaukat  FIN  12:15:00   20:44  
30.   Antti Huisko MS Parma  FIN  12:00:00   21:00  
31.   Aapo Kangas Lapuan Virkiä  FIN  11:36:00   21:04  
32.   Veeti Roine Hiidenkiertäjät  FIN  11:38:00   21:16  
32.   Thomas Heikkinen Hiidenkiertäjät  FIN  11:54:00   21:16  
34.   Topi Nivukoski Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:53:00   21:24  
35.   Jonne Makkonen Liperin Taimi  FIN  11:59:00   21:25  
36.   Aksu Vuorensyrjä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:27:00   22:31  
37.   Kalle Tikkanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:05:00   22:46  
38.   Mikko Rönkkö Tuupovaaran Sepot  FIN  11:44:00   23:17  
39.   Akseli Kärkkäinen Lammin Säkiä  FIN  12:02:00   23:29  
40.   Jonne Mukkala Kalevan Rasti  FIN  12:20:00   23:34  
41.   Eetu Granqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:18:00   23:58  
42.   Iikka Heijari Vehkalahden Veikot  FIN  12:12:00   24:26  
43.   Johannes Lahtinen Keuruun Kisailijat  FIN  12:09:00   25:33  
44.   Kasper Packalen Lynx  FIN  12:03:00   26:09  
45.   Aaro Syrjälahti Rasti-Vihti  FIN  11:51:00   30:02  
46.   Antti Kinnunen SK Pohjantähti  FIN  11:56:00   30:07  
47.   Hermanni Pernu Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:37:00   30:37  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English