FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H8RR 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,7 km
 
1.   Rami Tuominen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:06:00   14:40  
2.   Lauri Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:52:00   15:15  
3.   Elmeri Aarrejoki Suunta Jyväskylä  FIN  10:16:00   17:10  
4.   Markus Maronen Lynx  FIN  10:58:00   17:16  
5.   Oliver Carlsson Espoon Akilles  FIN  11:50:00   18:22  
6.   Konsta Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  10:50:00   18:41  
7.   Lenni Kallela Helsingin Suunnistajat  FIN  11:08:00   18:54  
8.   Aleksi Hauhia Rasti-Jussit  FIN  10:34:00   19:09  
9.   Oliver Hellstedt Lynx  FIN  10:18:00   19:16  
10.   Iiro Saraniemi Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:20:00   19:25  
11.   Olli Kuusisto Koovee  FIN  11:36:00   19:32  
12.   Niila Kuusisto MS Parma  FIN  11:34:00   19:40  
13.   Rasmus Töyrylä Kymin Suunnistajat  FIN  11:10:00   19:44  
14.   Tuomas Kuusinen Lynx  FIN  10:08:00   19:46  
15.   Vilppu Vihavainen Lynx  FIN  10:14:00   19:52  
16.   Miki Vuorinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:16:00   19:56  
17.   Sisu Peltoniemi Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  10:26:00   19:58  
18.   Eeli Kinnunen Kuhmon Peurat  FIN  11:30:00   20:47  
19.   Juho Vantaala Lammin Säkiä  FIN  10:40:00   20:48  
20.   Aatos Riikonen Tampereen Pyrintö  FIN  11:58:00   20:55  
21.   Iisakki Jussinmäki Halsuan Toivo  FIN  11:44:00   21:07  
22.   Väinö Hänninen Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:24:00   21:42  
23.   Kasperi Karjalainen Liperin Taimi  FIN  11:54:00   21:52  
24.   Tommi Nissinen Liperin Taimi  FIN  10:12:00   21:59  
25.   Luka Halme Rastivarsat  FIN  11:42:00   23:07  
26.   Ville Kotilehto Lapin Veikot  FIN  11:48:00   23:12  
27.   Jaakko Rönkkö Tuupovaaran Sepot  FIN  10:06:00   24:10  
28.   Teemu Lilja Suunta Jyväskylä  FIN  11:22:00   24:15  
29.   Henrik Juntunen Kalevan Rasti  FIN  10:38:00   24:20  
30.   Rasmus Hautala IF Femman  FIN  10:20:00   24:23  
30.   Joska Löytynoja Helsingin Suunnistajat  FIN  10:24:00   24:23  
32.   Jooa Eronen Karkki-Rasti  FIN  11:00:00   24:27  
33.   Tuomas Paalanen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  12:02:00   25:44  
34.   Tatu Palokangas Alatornion Pirkat  FIN  11:12:00   26:10  
35.   Karri Kuusinen Lynx  FIN  10:48:00   26:15  
36.   Antti Isoherranen Lynx  FIN  10:54:00   26:20  
37.   Valtteri Saarinen Hämeenlinnan Tarmo  FIN  11:40:00   26:41  
37.   Vetja Triipponen Kuhmon Peurat  FIN  11:56:00   26:41  
39.   Pekka Hukkanen Vieremän Koitto  FIN  11:18:00   27:39  
40.   Otso Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:30:00   28:28  
41.   Eemeli Venho Maarian Mahti  FIN  11:26:00   28:52  
41.   Sulo Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  11:38:00   28:52  
43.   Tuomas Vuorensola Lynx  FIN  10:32:00   29:32  
44.   Vilho Siljander Vehkalahden Veikot  FIN  10:46:00   29:40  
45.   Niilo Riihinen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:42:00   29:43  
46.   Joona Haapio Ulvilan Ura  FIN  11:46:00   30:14  
47.   Aatu Kukkonen Paimion Rasti  FIN  11:28:00   30:27  
48.   Niilo Kyckling Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  11:02:00   31:16  
49.   Juho Nivukoski Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  10:04:00   33:47  
50.   Romeo Horelli Kokemäen Kova-Väki Suunnistus  FIN  10:56:00   33:58  
51.   Joose Krappe MS Parma  FIN  10:28:00   34:03  
52.   Niklas Grönholm Kymin Suunnistajat  FIN  12:00:00   35:53  
53.   Jesse Parkkila Pudasjärven Urheilijat  FIN  10:36:00   38:17  
54.   Olli Näpänkangas Suunta Jyväskylä  FIN  11:32:00   39:35  
55.   Elias Nuottajärvi IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:44:00   39:54  
56.   Eemil Kiintola Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:22:00   40:26  
57.   Aleksi Kallio Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  10:52:00   49:08  
58.   Elias Lahtinen Keuruun Kisailijat  FIN  11:14:00   50:04  
59.   Niilo Kukkonen Iisalmen Visa  FIN  10:02:00   51:34  
   Lukas Suurnäkki Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:00:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English