FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H45A 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
2,0 km
Mellantid
6,8 km
Mål
8,1 km
 
1.   Marko Loukkalahti Hiidenkiertäjät  FIN  10:06:00   18:33 (4)  59:46 (1)  1:07:46  
2.   Harri Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  9:00:00   18:07 (3)  1:03:04 (2)  1:11:20  
3.   Mika Numminen Urjalan Urheilijat  FIN  12:20:00   21:03 (18)  1:03:15 (3)  1:11:33  
4.   Kari Tyynelä Vetelin Urheilijat  FIN  10:46:00   18:02 (2)  1:04:21 (5)  1:12:21  
5.   Vesa Tielinen Luumäen Rasti  FIN  12:32:00   18:54 (6)  1:04:14 (4)  1:12:30  
6.   Sakari Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:56:00   20:20 (9)  1:04:53 (6)  1:13:01  
7.   Tero Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  12:18:00   18:46 (5)  1:06:36 (7)  1:14:22  
8.   Petteri Niskanen Rasti-Hyry  FIN  9:48:00   20:20 (9)  1:07:03 (8)  1:16:10  
9.   Aleksei Morozov Russia  RUS  9:02:00   23:02 (33)  1:07:18 (9)  1:16:25  
10.   Vesa Ruuska Kangasala SK  FIN  11:58:00   21:09 (19)  1:07:50 (10)  1:17:03  
11.   Arto Holappa Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  10:14:00   19:41 (7)  1:07:58 (11)  1:17:37  
12.   Ari Männikkö Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  12:22:00   20:19 (8)  1:09:28 (12)  1:18:10  
13.   Petri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  9:04:00   20:46 (16)  1:09:39 (13)  1:18:17  
14.   Mika Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  12:04:00   21:27 (20)  1:10:29 (16)  1:19:04  
15.   Tommi Viitasaari Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:44:00   20:36 (12)  1:10:26 (15)  1:19:22  
16.   Tom Asklöf Lynx  FIN  10:34:00   21:48 (23)  1:10:56 (17)  1:19:41  
17.   Juha-Pekka Larmala Espoon Suunta  FIN  10:10:00   20:39 (14)  1:10:07 (14)  1:19:58  
18.   Jouko Jylhä Espoon Suunta  FIN  9:14:00   22:58 (32)     1:20:03  
19.   Anssi Kokkonen Kalevan Rasti  FIN  11:32:00   20:45 (15)  1:11:08 (18)  1:20:27  
20.   Alexander Afonyushkin Russia  RUS  9:50:00   20:22 (11)  1:11:12 (19)  1:21:10  
21.   Veli-Matti Hanhela MS Parma  FIN  12:00:00   21:36 (22)  1:13:15 (20)  1:23:01  
22.   Juha Kvist Suomussalmen Rasti  FIN  10:48:00   22:21 (26)  1:14:27 (21)  1:24:12  
23.   Juha Miettinen Espoon Suunta  FIN  12:34:00   17:44 (1)  1:15:22 (23)  1:24:38  
24.   Timo Parttimaa Angelniemen Ankkuri  FIN  9:10:00   23:36 (38)  1:15:49 (25)  1:25:14  
25.   Heikki Grekelä SK Pohjantähti  FIN  10:38:00   24:12 (44)  1:15:20 (22)  1:25:19  
26.   Thomas Ekström MS Parma  FIN  11:12:00   23:44 (39)  1:15:24 (24)  1:25:42  
27.   Jorma Ojalainen SK Vuoksi  FIN  10:56:00   22:31 (28)  1:16:17 (27)  1:26:17  
28.   Heikki Malmlund Koovee  FIN  11:10:00   21:30 (21)  1:16:28 (28)  1:26:27  
29.   Janne Autero Rasti-Nokia  FIN  12:26:00   23:33 (37)  1:16:46 (29)  1:26:34  
30.   Ilkka Nokka Rasti 88  FIN  12:28:00   23:47 (40)  1:16:59 (31)  1:26:57  
31.   Hemmo Laurila Kodisjoen Kaiku  FIN  9:22:00   23:59 (41)  1:15:54 (26)  1:27:01  
32.   Heikki Aarrejoki Vaajakosken Terä  FIN  9:12:00   23:17 (34)  1:17:26 (33)  1:27:22  
33.   Jari Järvinen Vaajakosken Terä  FIN  11:26:00   23:17 (34)  1:17:14 (32)  1:27:31  
34.   Eero Kujansuu MS Parma  FIN  9:08:00   24:26 (47)  1:17:51 (35)  1:27:34  
35.   Anssi Karjalainen Kuhmon Peurat  FIN  9:56:00   24:09 (43)  1:16:51 (30)  1:27:56  
36.   Riku Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:16:00   24:49 (49)  1:17:34 (34)  1:28:00  
37.   Mika Pihala Rasti-Lukko  FIN  11:24:00   23:59 (41)  1:19:25 (43)  1:28:28  
38.   Tomas Ray OK77  FIN  9:34:00   22:39 (29)  1:17:57 (37)  1:28:31  
39.   Jukka Lahtinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:20:00   22:52 (31)  1:18:38 (38)  1:28:49  
40.   Lars Karlsson Sweden  SWE  10:30:00   20:47 (17)  1:19:06 (39)  1:29:21  
41.   Pasi Nevala Teuvan Rivakka  FIN  9:20:00   25:49 (53)  1:19:10 (40)  1:29:35  
42.   Pasi Pikkarainen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:18:00   22:00 (24)  1:19:24 (42)  1:30:14  
43.   Johan Päivike RastiPiikkiö  FIN  11:42:00   22:28 (27)  1:19:22 (41)  1:30:16  
44.   Pasi Ylä-Oijala Keravan Urheilijat  FIN  11:36:00   22:17 (25)  1:19:28 (44)  1:30:42  
45.   Juha Latvala Alajärven Ankkurit  FIN  11:46:00   20:36 (12)  1:20:16 (45)  1:31:07  
46.   Reko Rantamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  10:54:00   24:45 (48)  1:22:05 (47)  1:32:17  
47.   Juha Laasanen Laihian Luja  FIN  11:14:00   22:51 (30)  1:17:52 (36)  1:32:35  
48.   Rauno Autio Karkki-Rasti  FIN  9:46:00   24:52 (51)  1:21:45 (46)  1:33:22  
49.   Petri Mourujärvi Haukiputaan Heitto  FIN  12:12:00   30:15 (70)  1:22:39 (48)  1:33:53  
50.   Matti Hakamäki Suunta Jyväskylä  FIN  9:58:00   28:45 (62)  1:24:39 (51)  1:34:41  
51.   Ilpo Pietiläinen SK Pohjantähti  FIN  12:08:00   23:28 (36)  1:24:11 (50)  1:35:16  
52.   Pekka Saalasti Mustalammen Pallo  FIN  9:24:00   25:28 (52)  1:25:07 (52)  1:35:17  
53.   Paavo Ritvanen Pihkaniskat  FIN  10:32:00   24:51 (50)  1:25:48 (54)  1:36:03  
54.   Jouko Reponen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:40:00   27:38 (60)  1:26:05 (55)  1:36:43  
55.   Mika Juva Muurlan Vihuri  FIN  10:26:00   27:00 (57)  1:25:12 (53)  1:36:45  
56.   Tapio Annala Helsingin Suunnistajat  FIN  9:30:00   28:21 (61)  1:28:53 (57)  1:40:21  
57.   Matti Kattelus Lapuan Virkiä  FIN  11:52:00   24:23 (45)  1:23:51 (49)  1:41:08  
58.   Pertti Salo Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:08:00   24:25 (46)  1:31:14 (60)  1:42:19  
59.   Ilkka Ruokola Rasti-Jussit  FIN  9:42:00   26:30 (56)  1:31:15 (61)  1:42:35  
59.   Risto Ruohola MS Parma  FIN  10:12:00   26:12 (54)  1:29:55 (58)  1:42:35  
61.   Jouni Pyykönen Espoon Akilles  FIN  10:24:00   27:35 (59)  1:28:07 (56)  1:42:39  
62.   Timo Pietikänen Pihkaniskat  FIN  9:26:00   29:54 (68)  1:29:58 (59)  1:44:29  
63.   Kari Kontola Lapuan Virkiä  FIN  9:16:00   29:51 (67)  1:34:23 (64)  1:44:40  
64.   Kaj Fredriksson SK Pohjantähti  FIN  11:28:00   29:30 (65)  1:31:17 (62)  1:45:42  
65.   Erkki Holma Oulun Reipas  FIN  11:40:00   29:36 (66)  1:34:03 (63)  1:46:39  
66.   Markku Saksa Teuvan Rivakka  FIN  9:32:00   27:22 (58)  1:36:22 (66)  1:47:43  
67.   Kari Hakuli Keravan Urheilijat  FIN  11:22:00   32:51 (76)  1:36:11 (65)  1:47:45  
68.   Harri Vehkalahti Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:50:00   31:25 (71)  1:38:09 (67)  1:49:57  
69.   Pasi Lyyluoma Teuvan Rivakka  FIN  10:02:00   34:01 (78)  1:39:52 (68)  1:51:04  
70.   Peter Tallberg Akilles OK  FIN  10:22:00   29:08 (63)  1:42:37 (70)  1:55:18  
71.   Jussi Pasanen Rasti-Jussit  FIN  9:52:00   29:54 (68)  1:41:50 (69)  1:55:23  
72.   Seppo Kellokumpu Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:30:00   26:12 (54)     1:55:44  
73.   Jari Lehtosaari Haukiputaan Heitto  FIN  11:00:00   29:10 (64)  1:43:41 (71)  1:57:38  
74.   Kai Törmikoski Savon Suunta  FIN  9:18:00   32:07 (73)  1:45:10 (72)  1:57:58  
75.   Thomas Åman OK Botnia  FIN  11:20:00   31:26 (72)  1:45:10 (72)  1:58:55  
75.   Esa Havula Kalevan Rasti  FIN  12:24:00   32:14 (75)     1:58:55  
77.   Jukka Toivonen Lammin Säkiä  FIN  9:28:00   35:35 (80)  1:48:03 (74)  2:00:21  
78.   Marcus Lahtinen Alatornion Pirkat  FIN  12:10:00   32:10 (74)  1:49:33 (75)  2:02:58  
79.   Veli Pyhtilä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:38:00   33:41 (77)  1:50:28 (76)  2:03:12  
80.   Tommi Nietosjärvi Pihkaniskat  FIN  10:58:00   34:32 (79)  2:00:23 (77)  2:11:30  
81.   Vesa-Matti Eura MS Parma  FIN  9:06:00   36:02 (81)  2:07:42 (78)  2:24:18  
   Pasi Heiskanen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:54:00         bröt  
   Mika Tasa Kaakon Rasti  FIN  10:00:00         ej startad  
   Mika Tervala Rastivarsat  FIN  10:28:00         ej startad  
   Juha Siljander Vehkalahden Veikot  FIN  10:42:00         ej startad  
   Igor Lazarev Russia  RUS  11:04:00         ej startad  
   Petri Saukkonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:30:00         ej startad  
   Seppo Veijola Iin Yritys  FIN  11:34:00         ej startad  
   Vesa Halonen SK Pohjantähti  FIN  11:48:00         ej startad  
   Timo Reinikka Vaasan Suunnistajat  FIN  11:54:00         ej startad  
   Tero Julkunen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  12:14:00         bröt  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English