FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H40AL 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,0 km
 
1.   Ilpo Viippola Oulun Tarmo  FIN  13:17:00   31:17  
2.   Juha Nivukoski Lapuan Virkiä  FIN  13:15:00   32:16  
3.   Miko Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  13:51:00   33:49  
4.   Tuomas Vaherlehto Espoon Akilles  FIN  12:03:00   34:19  
5.   Jyri Kyllästinen Rasti-Lukko  FIN  13:41:00   34:33  
6.   Sergei Ushakov Russia  RUS  12:01:00   35:13  
7.   Veijo Marjala SK Pohjantähti  FIN  13:09:00   35:42  
8.   Tero Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  13:37:00   35:56  
9.   Jussi Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  12:31:00   36:25  
9.   Mika Korhonen SK Vuoksi  FIN  13:39:00   36:25  
11.   Petri Rusanen Suunta Jyväskylä  FIN  12:49:00   36:30  
12.   Pertti Arola Rasti 88  FIN  12:17:00   36:40  
13.   Juha Ekola Alahärmän Kisa  FIN  13:49:00   36:45  
14.   Roope Rönkkö Tuupovaaran Sepot  FIN  12:59:00   36:47  
15.   Pekka Myllykoski Suunta Jyväskylä  FIN  13:59:00   36:59  
16.   Jyrki Nikkinen Hyvinkään Rasti  FIN  13:35:00   37:23  
17.   Toni Kukkonen Paimion Rasti  FIN  13:25:00   38:01  
18.   Tommi Haakana Tarpian Suunta  FIN  13:31:00   38:31  
19.   Hannu Hiltula Pudasjärven Urheilijat  FIN  13:05:00   38:41  
20.   Toni Rinta Koskelankylän Riento  FIN  12:13:00   39:34  
21.   Marko Kuusikko Saloisten Reipas  FIN  13:13:00   39:59  
22.   Janne Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  12:37:00   41:13  
23.   Lasse Palola Nivalan Suunnistajat  FIN  12:47:00   41:36  
24.   Timo Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:25:00   42:27  
25.   Tommi Maasilta Rastivarsat  FIN  12:15:00   42:59  
26.   Pekka Maasalo Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:11:00   43:05  
27.   Oula Korja Hiidenkiertäjät  FIN  12:07:00   43:53  
28.   Tuomas Nupponen Pihkaniskat  FIN  13:53:00   44:04  
29.   Toni Haapala Rajamäen Rykmentti  FIN  12:19:00   44:50  
29.   Aleksei Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  12:35:00   44:50  
31.   Kim Kyckling Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  12:55:00   44:54  
32.   Esa Hämäläinen Punkalaitumen Kunto  FIN  13:03:00   45:17  
33.   Sami Liponkoski Tampereen Pyrintö  FIN  13:23:00   45:27  
34.   Tero Karvinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:43:00   46:09  
35.   Sami Sivunen Kangasala SK  FIN  13:01:00   47:12  
36.   Aki Perämäki Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  13:57:00   47:23  
37.   Pekka Lång Kuopion Suunnistajat  FIN  13:27:00   47:56  
38.   Arttu Laine Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:21:00   48:27  
39.   Lasse Kemppainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  13:33:00   48:32  
40.   Mika Silander Rasti-Lukko  FIN  13:55:00   49:20  
41.   Kim Biskop Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:57:00   50:00  
42.   Tuukka Niinimäki SK Pohjantähti  FIN  12:43:00   50:29  
43.   Juha Heikkilä Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  12:11:00   50:31  
44.   Aleksi Lahti Rastikarhut  FIN  12:33:00   50:56  
45.   Mike Perämäki Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  12:21:00   51:02  
46.   Juha Niinimäki Kyrös-Rasti  FIN  11:59:00   51:12  
47.   Sami Korhonen IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:27:00   51:35  
48.   Joakim Hansen OK Botnia  FIN  12:53:00   52:07  
49.   Antti Kumara Laihian Luja  FIN  12:41:00   52:20  
50.   Samuli Lampinen Riihimäen Suunnistajat  FIN  13:19:00   53:24  
51.   Marko Jylhänlehto Karkki-Rasti  FIN  12:39:00   55:01  
52.   Sami Sääksjärvi Koskelankylän Riento  FIN  12:09:00   55:33  
53.   Mikael Lervik Solf IK  FIN  13:45:00   56:59  
54.   Jani Isoluoma Rasti-Kurikka  FIN  11:57:00   1:02:39  
55.   Leo Koskenvuo Espoon Suunta  FIN  12:05:00   1:08:56  
   Juhana Juppo Helsingin Suunnistajat  FIN  12:29:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English