FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H40AL 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
6,2 km
 
1.   Ilpo Viippola Oulun Tarmo  FIN  12:03:00   48:02  
2.   Miko Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  11:29:00   52:49  
3.   Juha Nivukoski Lapuan Virkiä  FIN  11:11:00   54:10  
4.   Veijo Marjala SK Pohjantähti  FIN  12:01:00   54:28  
5.   Jussi Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:37:00   54:45  
6.   Mika Korhonen SK Vuoksi  FIN  10:27:00   55:45  
7.   Pertti Arola Rasti 88  FIN  11:27:00   57:12  
8.   Pekka Myllykoski Suunta Jyväskylä  FIN  10:41:00   57:45  
9.   Jyri Kyllästinen Rasti-Lukko  FIN  10:49:00   58:04  
10.   Tero Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  11:47:00   58:18  
11.   Hannu Hiltula Pudasjärven Urheilijat  FIN  10:29:00   58:49  
12.   Toni Haapala Rajamäen Rykmentti  FIN  11:55:00   58:51  
13.   Tuomas Vaherlehto Espoon Akilles  FIN  11:49:00   59:05  
14.   Petri Rusanen Suunta Jyväskylä  FIN  10:35:00   59:15  
15.   Janne Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  11:59:00   1:00:13  
16.   Jyrki Nikkinen Hyvinkään Rasti  FIN  10:51:00   1:00:14  
17.   Toni Rinta Koskelankylän Riento  FIN  11:05:00   1:01:37  
18.   Roope Rönkkö Tuupovaaran Sepot  FIN  10:33:00   1:02:11  
19.   Juha Ekola Alahärmän Kisa  FIN  11:21:00   1:03:21  
20.   Sergei Ushakov Russia  RUS  12:15:00   1:04:54  
21.   Toni Kukkonen Paimion Rasti  FIN  11:01:00   1:04:59  
22.   Marko Kuusikko Saloisten Reipas  FIN  10:19:00   1:08:08  
23.   Aleksi Lahti Rastikarhut  FIN  11:57:00   1:08:17  
24.   Timo Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:11:00   1:12:35  
25.   Sami Korhonen IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:53:00   1:13:44  
26.   Aki Perämäki Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:33:00   1:13:47  
27.   Tommi Haakana Tarpian Suunta  FIN  11:51:00   1:13:59  
28.   Tero Karvinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:31:00   1:14:24  
29.   Esa Hämäläinen Punkalaitumen Kunto  FIN  12:13:00   1:15:01  
30.   Tuomas Nupponen Pihkaniskat  FIN  11:45:00   1:15:09  
31.   Aleksei Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  10:23:00   1:15:25  
32.   Oula Korja Hiidenkiertäjät  FIN  12:09:00   1:16:24  
33.   Sami Sivunen Kangasala SK  FIN  12:05:00   1:17:35  
34.   Pekka Lång Kuopion Suunnistajat  FIN  11:25:00   1:17:46  
35.   Mike Perämäki Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:13:00   1:18:40  
36.   Kim Kyckling Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  10:21:00   1:18:48  
37.   Juha Heikkilä Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  11:41:00   1:19:22  
38.   Mika Silander Rasti-Lukko  FIN  11:03:00   1:19:23  
39.   Jani Isoluoma Rasti-Kurikka  FIN  10:43:00   1:21:07  
40.   Juha Niinimäki Kyrös-Rasti  FIN  11:09:00   1:21:36  
41.   Pekka Maasalo Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:22:09  
42.   Marko Jylhänlehto Karkki-Rasti  FIN  11:07:00   1:23:43  
43.   Joakim Hansen OK Botnia  FIN  11:35:00   1:25:27  
44.   Sami Sääksjärvi Koskelankylän Riento  FIN  10:59:00   1:25:41  
45.   Lasse Kemppainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:39:00   1:26:47  
46.   Antti Kumara Laihian Luja  FIN  10:53:00   1:29:36  
47.   Arttu Laine Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:37:00   1:30:58  
48.   Kim Biskop Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:45:00   1:33:20  
49.   Leo Koskenvuo Espoon Suunta  FIN  10:57:00   1:35:27  
50.   Sami Liponkoski Tampereen Pyrintö  FIN  11:17:00   1:36:12  
51.   Tommi Maasilta Rastivarsat  FIN  10:47:00   1:36:24  
52.   Samuli Lampinen Riihimäen Suunnistajat  FIN  10:25:00   1:47:00  
53.   Tuukka Niinimäki SK Pohjantähti  FIN  10:55:00   1:47:16  
54.   Mikael Lervik Solf IK  FIN  11:23:00   1:47:42  
55.   Lasse Palola Nivalan Suunnistajat  FIN  10:31:00   1:48:51  
56.   Juhana Juppo Helsingin Suunnistajat  FIN  11:43:00   1:53:33  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English