FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H40A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
8,6 km
 
1.   Jouni Mähönen Tampereen Pyrintö  FIN  12:01:00   1:03:39  
2.   Sören Nymalm Pargas IF  FIN  11:45:00   1:04:23  
3.   Petri Noponen Anttolan Urheilijat  FIN  10:51:00   1:05:06  
4.   Heikki Kettunen Vaajakosken Terä  FIN  12:57:00   1:05:27  
5.   Marko Pitkänen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:59:00   1:05:57  
6.   Teemu Karjalainen Vaajakosken Terä  FIN  11:49:00   1:11:04  
7.   Jarkko Ryyppö Rastivarsat  FIN  10:57:00   1:11:51  
8.   Tapani Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:09:00   1:11:54  
9.   Petteri Lauronen Lynx  FIN  10:33:00   1:12:14  
10.   Tapio Perttunen Vesaisen Pojat  FIN  11:17:00   1:12:17  
11.   Marko Nisula Teuvan Rivakka  FIN  11:23:00   1:12:33  
12.   Jani Riissanen Espoon Akilles  FIN  10:47:00   1:13:05  
13.   Jarno Kiintola Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:29:00   1:13:28  
14.   Pasi Romppainen Hyvinkään Rasti  FIN  11:05:00   1:14:26  
14.   Jari Liuha Vaajakosken Terä  FIN  11:07:00   1:14:26  
16.   Sampo Sillanpää Hyvinkään Rasti  FIN  10:29:00   1:15:15  
17.   Kari Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:33:00   1:15:36  
18.   Petri Moisio Saarijärven Pullistus  FIN  11:53:00   1:16:22  
19.   Mikko Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:23:00   1:16:47  
20.   Kenneth Grankull IK Kronan  FIN  12:27:00   1:17:09  
21.   Mika Tonder SK Vuoksi  FIN  11:39:00   1:17:19  
22.   Jarmo Mauriala Koovee  FIN  11:15:00   1:17:23  
23.   Mika Näpänkangas Suunta Jyväskylä  FIN  11:21:00   1:18:12  
24.   Janne Kivilaakso Lynx  FIN  12:33:00   1:18:33  
25.   Marko Rautanen Tuupovaaran Sepot  FIN  11:01:00   1:18:37  
26.   Marko Ojala Ulvilan Ura  FIN  10:25:00   1:19:21  
27.   Kristian Leppänen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:35:00   1:19:56  
28.   Harri Mäki Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:21:00   1:20:27  
29.   Ari Hiiri Hauhon Sisu  FIN  11:55:00   1:20:35  
30.   Jussi Karttila MS Parma  FIN  12:39:00   1:20:42  
31.   Mikko Kärkkäinen Lammin Säkiä  FIN  12:05:00   1:20:43  
32.   Jarno Riikonen Kangasala SK  FIN  11:31:00   1:20:55  
33.   Mikko Karppinen SK Pohjantähti  FIN  11:47:00   1:21:42  
34.   Kai Kamila Suunta Jurva  FIN  12:23:00   1:22:14  
35.   Iiro Jääskeläinen Vehkalahden Veikot  FIN  11:19:00   1:23:00  
36.   Samuli Tiirikainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:51:00   1:23:08  
37.   Hannu Holappa Vesaisen Pojat  FIN  10:43:00   1:23:29  
38.   Jukka Jarva Oriveden Ponnistus  FIN  12:25:00   1:24:22  
39.   Antti Turkki Olavin Rasti  FIN  12:47:00   1:24:31  
40.   Sami Mönttinen Rasti E4  FIN  11:29:00   1:26:41  
41.   Henrik Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:31:00   1:28:23  
42.   Pasi Liitiäinen OK Orient  FIN  10:45:00   1:28:25  
43.   Jyrki Haikonen Ulvilan Ura  FIN  11:51:00   1:28:37  
44.   Tomi Hankaniemi Vesaisen Pojat  FIN  13:05:00   1:29:08  
45.   Mikke Maronen Lynx  FIN  11:41:00   1:32:15  
46.   Tero Salonen Hauhon Sisu  FIN  11:59:00   1:32:45  
47.   Esa Leppäniemi Vetelin Urheilijat  FIN  10:53:00   1:33:57  
48.   Mika Salonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:49:00   1:34:04  
49.   Pasi Nurmi Rastiketut  FIN  12:15:00   1:34:51  
50.   Tero Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:07:00   1:35:36  
51.   Roope Kuusisto Suunta-Sepot  FIN  12:13:00   1:38:42  
52.   Jukka Tanhua Tampereen Pyrintö  FIN  12:17:00   1:39:05  
53.   Tuomas Ronkainen Koskelankylän Riento  FIN  10:27:00   1:40:06  
54.   Tero Kuosmanen Rasti-Hyry  FIN  10:49:00   1:40:11  
55.   Jussi Viero Laihian Luja  FIN  10:39:00   1:41:58  
56.   Pasi Laaksonen Espoon Suunta  FIN  11:35:00   1:43:58  
57.   Jyri Myllymäki Vetelin Urheilijat  FIN  12:31:00   1:47:38  
58.   Marko Kela Oulun Reipas  FIN  12:37:00   1:48:10  
59.   Mikael Väliheikki Laitasaaren Veto  FIN  11:11:00   1:50:55  
60.   Tommi Sillanpää SK Pohjantähti  FIN  12:41:00   1:53:38  
61.   Seppo Kuusisto Koovee  FIN  11:03:00   1:55:25  
62.   Sami Aalto MS Parma  FIN  11:25:00   2:06:36  
63.   Ossi Porri Espoon Akilles  FIN  12:43:00   2:07:06  
64.   Valentin Pavlenko Russia  RUS  12:09:00   2:17:16  
65.   Harri Leinikka OK Raseborg  FIN  12:55:00   2:17:19  
66.   Brenton Grey Australia  AUS  11:27:00   2:57:01  
   Sami Isoherranen Lynx  FIN  10:55:00   ej startad  
   Pasi Pohjola Lynx  FIN  11:57:00   ej startad  
   Hannu Niemelä Rasti-Hyry  FIN  12:03:00   disk  
   Tomi Savolainen Rastiketut  FIN  12:45:00   bröt  
   Janne Määttä Rasti-Hyry  FIN  12:53:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English