FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H16E 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,9 km
 
1.   Aaro Aho Valkeakosken Haka  FIN  13:16:00   12:55  
2.   Aaro Julkunen MS Parma  FIN  12:58:00   13:06  
3.   Akseli Ruohola MS Parma  FIN  13:22:00   13:13  
4.   Tommi Härkönen Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:47:00   13:45  
5.   Niku Rintala Teuvan Rivakka  FIN  12:46:00   13:49  
6.   Lauri Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:31:00   14:04  
7.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  13:14:00   14:10  
8.   Tommi Hakuli SK Uusi  FIN  13:11:00   14:26  
9.   Valtteri Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  12:32:00   14:29  
10.   Mikko Pajukangas Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  13:44:00   14:31  
11.   Ilari Visuri OK77  FIN  13:03:00   14:37  
12.   Antti Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  13:17:00   14:41  
13.   Vesa Lahtinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:51:00   14:45  
13.   Teemu Lehtoranta SK Uusi  FIN  13:49:00   14:45  
15.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  13:10:00   14:49  
16.   Atte Nokka Rasti 88  FIN  13:15:00   14:56  
17.   Konsta Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  12:41:00   14:59  
18.   Saku Valkila Turun Suunnistajat  FIN  12:53:00   15:00  
19.   Daniel Koivisto Kymin Suunnistajat  FIN  12:54:00   15:02  
20.   Taavi Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  13:48:00   15:04  
21.   Veeti Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  13:50:00   15:13  
22.   Ville Tiljander Hyvinkään Rasti  FIN  13:40:00   15:14  
23.   Iiro Seppä Turun Suunnistajat  FIN  12:47:00   15:15  
24.   Veikka Annila Rasti-Lukko  FIN  12:55:00   15:21  
25.   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  12:34:00   15:27  
26.   Elmeri Toivanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:00:00   15:31  
26.   Aleks Hiidenhovi MS Parma  FIN  13:31:00   15:31  
28.   Konsta Sipiläinen Suunta Jyväskylä  FIN  13:46:00   15:36  
29.   Rasmus Ekström MS Parma  FIN  13:24:00   15:43  
30.   Aapo Viippola Oulun Tarmo  FIN  12:36:00   15:48  
30.   Tuukka Mäkinen Hiisirasti  FIN  13:02:00   15:48  
32.   Konsta Piironen MS Parma  FIN  12:37:00   15:50  
33.   Matias Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:23:00   15:52  
34.   Hannes Stubb IK Falken  FIN  13:05:00   15:55  
35.   Otso Westerlund Koovee  FIN  12:52:00   15:57  
35.   Lauri Heinaro Espoon Suunta  FIN  13:27:00   15:57  
37.   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy  FIN  13:25:00   15:58  
38.   Ville Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  13:37:00   15:59  
39.   Juho Tuominen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  13:26:00   16:08  
40.   Eemeli Kiljunen Rastivarsat  FIN  13:41:00   16:11  
41.   Mikael Lindén Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:38:00   16:20  
42.   Miikka Korhonen Tampereen Pyrintö  FIN  12:43:00   16:22  
43.   Samu Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  13:28:00   16:30  
44.   Erik Ahola Kangasala SK  FIN  12:57:00   16:31  
45.   Väinö Johansson Kalvolan Keihäs  FIN  12:50:00   17:06  
46.   Aaro Lampinen SK Uusi  FIN  12:49:00   17:10  
46.   Kasperi Reijonen Porvoon Urheilijat  FIN  13:34:00   17:10  
48.   Roni-Ville Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:38:00   17:17  
49.   Niko Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:52:00   17:22  
50.   Elias Lehikoinen Espoon Suunta  FIN  13:39:00   17:26  
51.   Mikko Poutanen Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:53:00   17:28  
52.   Arttu Malmlund Koovee  FIN  13:21:00   17:30  
53.   Juho Pousi Vehkalahden Veikot  FIN  13:08:00   17:33  
54.   Lauri Leirimaa Rastivarsat  FIN  13:43:00   17:34  
55.   Ville Laakso Kalvolan Keihäs  FIN  12:56:00   17:40  
56.   Aaro Haikonen Ulvilan Ura  FIN  12:42:00   18:12  
57.   Matti Kemppainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  12:45:00   18:21  
58.   Samu Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:44:00   18:22  
59.   Konsta Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:33:00   18:30  
60.   Sami Laurila Rasti-Lukko  FIN  13:13:00   18:35  
61.   Samuli Natunen Savon Suunta  FIN  12:59:00   18:36  
62.   Linus Hansen Ok Botnia  FIN  13:18:00   18:46  
63.   Jani Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  12:39:00   18:51  
64.   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  13:09:00   19:10  
65.   Axel Aurén OK Botnia  FIN  13:42:00   19:20  
66.   Mikko Lähdesmäki Rasti-Jussit  FIN  12:40:00   19:21  
67.   Eemeli Saukkonen Pihkaniskat  FIN  13:29:00   19:41  
68.   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles  FIN  13:19:00   19:57  
69.   Kari Nivala Ylivieskan Kuula  FIN  13:54:00   22:34  
70.   Antti Paasi Tampereen Pyrintö  FIN  12:33:00   23:58  
71.   Aapo Tonder SK Vuoksi  FIN  12:35:00   24:50  
   Herman Hagnäs OK Botnia  FIN  13:04:00   disk  
   Niilo Melkas IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:06:00   ej startad  
   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:07:00   disk  
   Aleksi Hellman MS Parma  FIN  13:12:00   disk  
   Oskari Jokikokko Pudasjärven Urheilijat  FIN  13:35:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English