FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H16E 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
6,0 km
 
1.   Vesa Lahtinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:05:00   36:42  
2.   Aaro Julkunen MS Parma  FIN  10:17:00   36:57  
3.   Akseli Ruohola MS Parma  FIN  12:25:00   37:48  
4.   Elmeri Toivanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:43:00   38:21  
5.   Aaro Aho Valkeakosken Haka  FIN  10:55:00   39:33  
6.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  10:45:00   39:58  
7.   Tommi Hakuli SK Uusi  FIN  11:01:00   40:21  
8.   Lauri Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:55:00   40:34  
9.   Valtteri Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  10:57:00   41:05  
10.   Mikko Poutanen Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:13:00   41:17  
11.   Rasmus Ekström MS Parma  FIN  11:37:00   41:38  
12.   Taavi Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  11:17:00   41:39  
13.   Tommi Härkönen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:53:00   41:50  
14.   Konsta Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  12:15:00   42:38  
15.   Ilari Visuri OK77  FIN  11:19:00   42:39  
16.   Mikko Pajukangas Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  12:07:00   42:45  
17.   Niku Rintala Teuvan Rivakka  FIN  12:29:00   43:05  
18.   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy  FIN  12:39:00   43:17  
19.   Roni-Ville Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:33:00   44:41  
20.   Teemu Lehtoranta SK Uusi  FIN  11:27:00   44:48  
21.   Tuukka Mäkinen Hiisirasti  FIN  11:21:00   45:37  
22.   Antti Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  12:33:00   45:40  
23.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:09:00   45:43  
24.   Matias Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:49:00   45:44  
25.   Ville Tiljander Hyvinkään Rasti  FIN  12:03:00   46:39  
26.   Jani Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  11:25:00   46:43  
27.   Janne Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  11:51:00   46:59  
28.   Hannes Stubb IK Falken  FIN  10:59:00   47:02  
29.   Juho Pousi Vehkalahden Veikot  FIN  11:07:00   47:24  
30.   Miika Husu SK Vuoksi  FIN  10:41:00   47:29  
31.   Samu Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  11:03:00   48:03  
32.   Linus Hansen Ok Botnia  FIN  10:51:00   48:28  
33.   Topias Niemi Helsingin Suunnistajat  FIN  12:49:00   48:38  
34.   Atte Nokka Rasti 88  FIN  12:27:00   48:44  
35.   Daniel Koivisto Kymin Suunnistajat  FIN  12:41:00   48:50  
36.   Aapo Viippola Oulun Tarmo  FIN  12:53:00   49:02  
37.   Lauri Leirimaa Rastivarsat  FIN  11:31:00   49:17  
38.   Ville Laakso Kalvolan Keihäs  FIN  12:21:00   49:29  
39.   Arttu Malmlund Koovee  FIN  10:27:00   49:47  
40.   Otso Westerlund Koovee  FIN  10:37:00   50:17  
41.   Saku Valkila Turun Suunnistajat  FIN  12:51:00   50:28  
42.   Aaro Lampinen SK Uusi  FIN  11:41:00   50:51  
43.   Niko Kommio Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:19:00   52:06  
43.   Erik Ahola Kangasala SK  FIN  10:33:00   52:06  
45.   Mikko Lähdesmäki Rasti-Jussit  FIN  12:47:00   52:32  
46.   Axel Aurén OK Botnia  FIN  11:43:00   53:06  
47.   Kasperi Reijonen Porvoon Urheilijat  FIN  10:13:00   53:21  
48.   Elias Lehikoinen Espoon Suunta  FIN  12:09:00   53:40  
49.   Aaro Haikonen Ulvilan Ura  FIN  12:45:00   53:49  
50.   Ville Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  10:15:00   53:58  
51.   Eemeli Kiljunen Rastivarsat  FIN  10:31:00   54:07  
52.   Mikael Lindén Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:57:00   54:18  
53.   Juho Tuominen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:29:00   54:23  
54.   Iiro Seppä Turun Suunnistajat  FIN  10:21:00   55:30  
55.   Konsta Piironen MS Parma  FIN  11:59:00   55:41  
56.   Lauri Heinaro Espoon Suunta  FIN  11:47:00   56:23  
57.   Aleks Hiidenhovi MS Parma  FIN  11:05:00   56:36  
58.   Matias Mäki-Petäys Espoon Akilles  FIN  12:19:00   57:00  
59.   Sami Laurila Rasti-Lukko  FIN  10:43:00   58:46  
60.   Aapo Tonder SK Vuoksi  FIN  12:13:00   59:34  
61.   Veeti Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  10:53:00   59:55  
62.   Konsta Sipiläinen Suunta Jyväskylä  FIN  12:11:00   1:01:33  
63.   Matti Kemppainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:55:00   1:01:37  
64.   Konsta Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:29:00   1:01:50  
65.   Samu Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:01:00   1:02:02  
66.   Miikka Korhonen Tampereen Pyrintö  FIN  11:39:00   1:02:52  
67.   Veikka Annila Rasti-Lukko  FIN  10:23:00   1:05:04  
68.   Samuli Natunen Savon Suunta  FIN  12:31:00   1:18:34  
69.   Väinö Johansson Kalvolan Keihäs  FIN  12:37:00   1:23:48  
70.   Kari Nivala Ylivieskan Kuula  FIN  11:35:00   1:24:53  
71.   Herman Hagnäs OK Botnia  FIN  11:11:00   1:37:57  
   Aleksi Hellman MS Parma  FIN  10:25:00   ej startad  
   Eemeli Saukkonen Pihkaniskat  FIN  11:23:00   bröt  
   Antti Paasi Tampereen Pyrintö  FIN  11:49:00   disk  
   Niilo Melkas IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:17:00   ej startad  
   Oskari Jokikokko Pudasjärven Urheilijat  FIN  12:23:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English