FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H16A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,0 km
 
1.   Lars Vicari Navi  FIN  13:15:00   41:10  
2.   Reetu Inkilä Keuruun Kisailijat  FIN  13:29:00   46:24  
3.   Lauri Kaitola Rastiketut  FIN  13:19:00   47:08  
4.   Juho Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:51:00   47:15  
5.   Joona Nisula Teuvan Rivakka  FIN  11:49:00   48:09  
6.   Veeti Nissinen Puolangan Ryhti  FIN  13:01:00   48:28  
7.   Pyry Stevander Kuortaneen Kunto  FIN  13:25:00   48:53  
8.   Riku Saksa Teuvan Rivakka  FIN  12:09:00   48:59  
9.   Juuso Pernu SK Pohjantähti  FIN  13:17:00   49:06  
10.   Oskari Niemi Lappeen Riento  FIN  12:59:00   49:15  
11.   Ilya Kislukhin Russia  RUS  13:11:00   49:38  
12.   Jaakko Mesiäinen Navi  FIN  11:53:00   50:21  
13.   Lauri Laajaniemi Rajamäen Rykmentti  FIN  12:33:00   50:22  
14.   Igor Egorov Russia  RUS  11:55:00   53:32  
15.   Robert Hyvönen RasTiimi  FIN  12:05:00   54:15  
16.   Juho Tiukkanen Vaasan Suunnistajat  FIN  12:53:00   55:19  
17.   Rasmus-Wille Hankaniemi Vesaisen Pojat  FIN  12:37:00   55:57  
18.   Esa Savolainen Pihkaniskat  FIN  12:35:00   56:56  
19.   Riku Koirikivi RasTiimi  FIN  12:45:00   59:32  
20.   Iiro Kaitola Rastiketut  FIN  12:11:00   1:00:20  
21.   Eetu Salonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:49:00   1:00:37  
22.   Juho Lakanen Perhon Kiri  FIN  11:57:00   1:00:39  
23.   Atte Isolähteenmäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:09:00   1:00:49  
24.   Sami Härkönen Oulun Tarmo  FIN  12:55:00   1:01:34  
25.   Vladimir Dolinin Russia  RUS  12:39:00   1:01:59  
26.   Egor Sladkin Russia  RUS  12:47:00   1:03:02  
27.   Saul Klemola Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:43:00   1:03:06  
28.   Arttu Korpela Rasti 88  FIN  11:47:00   1:03:39  
29.   Ilari Hauhia Rasti-Jussit  FIN  12:29:00   1:03:59  
30.   Elias Liukka Kalevan Rasti  FIN  12:19:00   1:04:05  
31.   Jaan Rönkkö SK Uusi  FIN  13:21:00   1:06:37  
32.   Tuomas Uusitalo Espoon Akilles  FIN  13:05:00   1:08:57  
33.   Petka Hummelholm Kalevan Rasti  FIN  12:51:00   1:09:52  
34.   Kalle Koivusalo Ilomantsin Urheilijat  FIN  12:03:00   1:09:55  
35.   Juho Hautaniemi Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  12:23:00   1:12:31  
36.   Andrey Prozorov Russia  RUS  13:23:00   1:14:55  
37.   Pietari Lepola Lapin Veikot  FIN  12:07:00   1:16:46  
38.   Olli Ala-Honkola Vaasan Suunnistajat  FIN  12:13:00   1:17:19  
39.   Aatu Korja Hiidenkiertäjät  FIN  12:31:00   1:21:03  
40.   Kasper Ena IK Falken  FIN  12:15:00   1:22:15  
41.   Topias Saranpää Rasti-Jussit  FIN  13:13:00   1:26:15  
42.   Atte Mattila Kyrös-Rasti  FIN  12:17:00   1:27:41  
43.   Henrik Aaltio Valkeakosken Haka  FIN  11:45:00   1:30:29  
44.   Santtu Kanerva Suunta-Sepot  FIN  13:07:00   1:33:22  
45.   Kalle Tiitto RasTiimi  FIN  12:21:00   1:36:52  
46.   Vadim Kubrak Ukraina  UKR  11:43:00   1:38:48  
47.   Mykyta Korotkykh Ukraina  UKR  11:41:00   1:40:42  
48.   Anton Poleschuk Russia  RUS  12:01:00   1:50:29  
   Matte Kontola Lapuan Virkiä  FIN  11:59:00   ej startad  
   Kimmo Niinimäki Laihian Luja  FIN  12:25:00   ej startad  
   Aaro Angerpuro Helsingin Suunnistajat  FIN  12:27:00   disk  
   Joona Holappa Vesaisen Pojat  FIN  12:41:00   disk  
   Konstantin Kurilov Russia  RUS  12:57:00   disk  
   Dmitriy Kremlyov Russia  RUS  13:03:00   bröt  
   Nikolay Filippov Russia  RUS  13:27:00   disk  
   Yarolav Bondar Ukraina  UKR  13:31:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English