FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H16A 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,1 km
 
1.   Lauri Laajaniemi Rajamäen Rykmentti  FIN  12:05:00   31:55  
2.   Kalle Koivusalo Ilomantsin Urheilijat  FIN  11:31:00   32:02  
3.   Joona Holappa Vesaisen Pojat  FIN  11:41:00   32:34  
4.   Andrey Prozorov Russia  RUS  11:51:00   33:01  
5.   Lars Vicari Navi  FIN  11:53:00   33:24  
6.   Juho Tiukkanen Vaasan Suunnistajat  FIN  12:15:00   34:07  
7.   Ilya Kislukhin Russia  RUS  11:17:00   35:52  
8.   Joona Nisula Teuvan Rivakka  FIN  12:35:00   36:14  
9.   Rasmus-Wille Hankaniemi Vesaisen Pojat  FIN  11:37:00   36:33  
10.   Aatu Korja Hiidenkiertäjät  FIN  12:13:00   36:37  
11.   Kasper Ena IK Falken  FIN  11:11:00   37:02  
12.   Juho Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:43:00   37:18  
13.   Oskari Niemi Lappeen Riento  FIN  11:29:00   37:33  
14.   Atte Isolähteenmäki Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:55:00   38:49  
15.   Sami Härkönen Oulun Tarmo  FIN  11:09:00   39:09  
16.   Robert Hyvönen RasTiimi  FIN  12:09:00   39:18  
17.   Reetu Inkilä Keuruun Kisailijat  FIN  11:39:00   40:32  
18.   Pyry Stevander Kuortaneen Kunto  FIN  11:25:00   40:59  
19.   Iiro Kaitola Rastiketut  FIN  11:23:00   41:02  
20.   Juuso Pernu SK Pohjantähti  FIN  12:07:00   41:03  
21.   Elias Liukka Kalevan Rasti  FIN  12:17:00   43:11  
22.   Arttu Korpela Rasti 88  FIN  12:29:00   44:14  
23.   Jaakko Mesiäinen Navi  FIN  12:19:00   44:21  
23.   Eetu Salonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:25:00   44:21  
25.   Lauri Kaitola Rastiketut  FIN  11:49:00   44:25  
26.   Pietari Lepola Lapin Veikot  FIN  11:33:00   44:36  
27.   Veeti Nissinen Puolangan Ryhti  FIN  12:31:00   44:43  
28.   Riku Saksa Teuvan Rivakka  FIN  12:03:00   45:09  
29.   Vladimir Dolinin Russia  RUS  11:03:00   45:35  
30.   Igor Egorov Russia  RUS  12:41:00   46:13  
31.   Santtu Kanerva Suunta-Sepot  FIN  11:59:00   46:47  
32.   Jaan Rönkkö SK Uusi  FIN  12:01:00   47:07  
33.   Olli Ala-Honkola Vaasan Suunnistajat  FIN  12:27:00   47:15  
34.   Esa Savolainen Pihkaniskat  FIN  12:23:00   47:38  
35.   Dmitriy Kremlyov Russia  RUS  12:39:00   48:12  
36.   Juho Lakanen Perhon Kiri  FIN  11:47:00   48:18  
37.   Ilari Hauhia Rasti-Jussit  FIN  11:15:00   49:23  
38.   Petka Hummelholm Kalevan Rasti  FIN  11:01:00   51:22  
39.   Tuomas Uusitalo Espoon Akilles  FIN  11:21:00   52:22  
40.   Nikolay Filippov Russia  RUS  11:19:00   52:50  
41.   Topias Saranpää Rasti-Jussit  FIN  11:07:00   53:57  
42.   Egor Sladkin Russia  RUS  12:33:00   55:03  
43.   Kalle Tiitto RasTiimi  FIN  12:37:00   55:16  
44.   Riku Koirikivi RasTiimi  FIN  11:27:00   56:12  
45.   Anton Poleschuk Russia  RUS  11:57:00   1:03:19  
46.   Henrik Aaltio Valkeakosken Haka  FIN  12:11:00   1:06:53  
47.   Atte Mattila Kyrös-Rasti  FIN  11:13:00   1:12:21  
   Aaro Angerpuro Helsingin Suunnistajat  FIN  11:05:00   disk  
   Saul Klemola Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:35:00   ej startad  
   Konstantin Kurilov Russia  RUS  11:45:00   disk  
   Matte Kontola Lapuan Virkiä  FIN  12:21:00   ej startad  
   Kimmo Niinimäki Laihian Luja  FIN  12:45:00   ej startad  
   Vadim Kubrak Ukraina  UKR  12:47:00   disk  
   Mykyta Korotkykh Ukraina  UKR  12:49:00   disk  
   Yarolav Bondar Ukraina  UKR  12:51:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English