FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H14A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
4,1 km
 
1.   Niklas Heikkilä Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:46:00   29:07  
2.   Pyry Mattila Kouvolan Suunnistajat  FIN  14:36:00   29:53  
3.   Akseli Julkunen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  13:06:00   30:15  
4.   Ville Mannonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:26:00   30:19  
5.   Vili Mähönen Tampereen Pyrintö  FIN  14:34:00   31:50  
6.   Henrik Asklöf Lynx  FIN  13:26:00   32:01  
7.   Arttu Lindqvist Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:56:00   32:59  
8.   Jussi Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:28:00   33:17  
9.   Väinö Kotro Kymin Suunnistajat  FIN  12:30:00   33:31  
10.   Teemu Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:08:00   34:30  
11.   Matias Äikäs Hiidenkiertäjät  FIN  12:46:00   34:52  
12.   Eetu Pohja Koovee  FIN  12:56:00   35:01  
13.   Sakari Koskela Rasti-Jussit  FIN  13:08:00   35:38  
14.   Eero Turkki Olavin Rasti  FIN  14:30:00   35:48  
15.   Leevi Roine Hiidenkiertäjät  FIN  13:02:00   36:25  
16.   Akseli Jussinmäki Halsuan Toivo  FIN  12:16:00   36:57  
17.   Topias Helminen Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  12:44:00   37:40  
18.   Vesa Nokka Rasti 88  FIN  13:30:00   37:55  
19.   Ossi Mustonen Tampereen Pyrintö  FIN  14:10:00   38:25  
20.   Markus Simonen Kalevan Rasti  FIN  13:20:00   38:45  
21.   Mikael Rautio Espoon Suunta  FIN  12:42:00   38:51  
22.   Sakari Koivuniemi Rasti-Nokia  FIN  12:22:00   39:12  
23.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta  FIN  13:28:00   39:13  
24.   Saku Hakulinen Vehkalahden Veikot  FIN  13:10:00   39:28  
25.   Niko Vaenerberg Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:36:00   39:48  
26.   Antton Sankelo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  14:40:00   40:01  
27.   Jere Nissinen SK Pohjantähti  FIN  14:04:00   40:16  
28.   Väinö Venetjoki Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:40:00   40:43  
29.   Aaro Virtanen Hollolan Urheilijat -46  FIN  14:02:00   41:35  
30.   Pedro Stangegaard Spain  ESP  13:18:00   42:42  
31.   Oskari Arvela Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:44:00   42:45  
32.   Tomi Nykänen Lammin Säkiä  FIN  13:04:00   43:00  
33.   Joni Koskinen Rajamäen Rykmentti  FIN  14:38:00   43:24  
34.   Teemu Anttila Suomusjärven Sisu  FIN  13:54:00   43:26  
35.   Benjamin Lamberg SK Uusi  FIN  12:50:00   43:27  
36.   Valtteri Niska Lapuan Virkiä  FIN  14:18:00   43:55  
37.   Valtteri Kinnunen Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:42:00   44:22  
38.   Antti-Jussi Oksa Tarpian Suunta  FIN  13:58:00   44:29  
39.   Eemeli Toivanen Hiidenkiertäjät  FIN  12:18:00   44:31  
40.   Topi Kuusisto Laihian Luja  FIN  12:38:00   45:12  
41.   Leevi Keronen Tampereen Pyrintö  FIN  13:38:00   46:31  
42.   Eemeli Laakso Kalvolan Keihäs  FIN  12:58:00   47:20  
43.   Joona Laitinen Kangasniemen Kalske  FIN  13:24:00   47:45  
44.   Pietu Riipinen Navi  FIN  12:52:00   48:02  
45.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta  FIN  13:40:00   50:47  
46.   Tiitus Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  14:06:00   51:11  
47.   Aaro Lassila Kuortaneen Kunto  FIN  13:16:00   51:31  
48.   Aleksi Mutka Suunta Jyväskylä  FIN  14:26:00   55:29  
49.   Tommi Hirvonen SK Uusi  FIN  13:36:00   56:20  
50.   Lassi Kuva Rastivarsat  FIN  13:52:00   57:00  
51.   Oleg Mikhailov Russia  RUS  13:12:00   58:39  
52.   Juho Ojala Rastikarhut  FIN  14:32:00   59:29  
53.   Elmeri Voutilainen Siilin Rasti  FIN  13:48:00   1:00:24  
54.   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu  FIN  13:14:00   1:00:28  
55.   Aapo Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:00:00   1:00:41  
56.   Emil Kronqvist Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:54:00   1:00:52  
57.   Pieti Liukka Kalevan Rasti  FIN  12:48:00   1:01:38  
58.   Daniil Mochalov Russia  RUS  13:34:00   1:14:54  
59.   Ossi Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  12:14:00   1:15:42  
60.   Daniel Grey Australia  AUS  14:22:00   1:19:20  
61.   Miki Rajamäki Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  12:32:00   1:24:25  
62.   Ville Järvinen Hiisirasti  FIN  14:00:00   1:30:00  
   Lasse Laakso Suunta Jyväskylä  FIN  12:20:00   ej startad  
   Lauri Tuomisto Rasti-Jussit  FIN  12:24:00   bröt  
   Daniel Saranen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:32:00   ej startad  
   Santeri Laurila Saloisten Reipas  FIN  14:14:00   disk  
   Igor Tuzov Russi  RUS  14:16:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English