FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H13A 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
3,1 km
 
1.   Topias Arola Paimion Rasti  FIN  11:43:00   19:44  
2.   Juuso Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  12:25:00   20:30  
3.   Matias Maijala Lapin Veikot  FIN  10:21:00   21:14  
3.   Niklas Ekström MS Parma  FIN  12:29:00   21:14  
5.   Paavo Heinonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:33:00   22:08  
6.   Samuli Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  11:13:00   22:14  
7.   Juho Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:41:00   22:35  
8.   Touko Seppä Turun Suunnistajat  FIN  11:07:00   22:37  
9.   Klaus Haanpää Paimion Rasti  FIN  12:45:00   22:44  
10.   Olli Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:11:00   22:50  
11.   Antti Rissanen Tampereen Pyrintö  FIN  10:43:00   22:53  
12.   Seeti Kyllönen Kuhmon Peurat  FIN  11:49:00   23:58  
13.   Roope Pöyry SK Pohjantähti  FIN  10:31:00   24:08  
14.   Jarkko Rantoja Rastiketut  FIN  12:31:00   24:21  
15.   Jonny Donner OK77  FIN  10:07:00   24:24  
16.   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti  FIN  12:13:00   24:29  
16.   Lauri Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:33:00   24:29  
18.   Tatu Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:05:00   24:46  
19.   Matti Laasanen Laihian Luja  FIN  12:23:00   25:25  
20.   Joonas Väliharju Tampereen Pyrintö  FIN  11:21:00   25:30  
21.   Sami Raitola Lynx  FIN  11:01:00   25:31  
22.   Tuomas Outinen Kymin Suunnistajat  FIN  10:05:00   26:05  
23.   Juho Kangas Lapuan Virkiä  FIN  11:55:00   26:07  
24.   Eetu Petrelius Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:27:00   26:18  
25.   Kalle Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  10:03:00   26:24  
26.   Eeli Kontola Lapuan Virkiä  FIN  12:41:00   26:28  
27.   Lucas Stangegaard Spain  ESP  11:25:00   26:45  
28.   Vitaly Ivanov Russia  RUS  10:19:00   26:52  
29.   Oskari Lepistö MS Parma  FIN  10:59:00   27:55  
30.   Iivo Angerpuro Helsingin Suunnistajat  FIN  10:01:00   28:09  
30.   Valtteri Kankainen Sotkamon Jymy  FIN  10:45:00   28:09  
32.   Kristian Rosenblad SK Uusi  FIN  10:49:00   29:11  
33.   Eemeli Kokkonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:21:00   29:27  
34.   Aaro Takanen Vehkalahden Veikot  FIN  10:51:00   30:03  
35.   Aaro Kiero Lappeen Riento  FIN  11:09:00   30:10  
36.   Pauli Häkli Lynx  FIN  11:33:00   30:14  
37.   Topias Uusitalo Espoon Akilles  FIN  10:35:00   30:33  
38.   Eemeli Kumara Laihian Luja  FIN  10:37:00   30:34  
39.   Leo Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  12:07:00   31:06  
40.   Vertti Laitinen Koovee  FIN  10:09:00   31:08  
41.   Kristian Ketola Koovee  FIN  10:25:00   31:21  
42.   Juho Varkoi Kangasniemen Kalske  FIN  11:35:00   31:35  
43.   Mikael Koivisto Kymin Suunnistajat  FIN  11:37:00   32:21  
44.   Axel Björklund OK Botnia  FIN  10:47:00   32:24  
45.   Matti Kallio SK Uusi  FIN  12:35:00   32:28  
46.   Eero Karjanlahti Rasti-Jussit  FIN  11:27:00   33:27  
47.   Teemu Annala Helsingin Suunnistajat  FIN  11:11:00   33:29  
48.   Niko Hemminki Rasti-Jussit  FIN  10:17:00   33:34  
49.   Oskari Reijonen Porvoon Urheilijat  FIN  11:05:00   33:49  
50.   Elias Lyytinen Olavin Rasti  FIN  10:13:00   34:26  
51.   Eetu Lakanen Perhon Kiri  FIN  10:39:00   35:08  
52.   Hannu Malinen Kuhmon Peurat  FIN  11:19:00   35:32  
53.   Tapio Saarinen SK Uusi  FIN  11:59:00   36:30  
54.   Oskari Pirinen Keski-Karjalan Rasti  FIN  12:37:00   36:40  
55.   Juho Hiltunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  12:47:00   37:11  
56.   Frans Seppälä Lauttakylän Luja  FIN  11:41:00   38:16  
57.   Touko Saranpää Rasti-Jussit  FIN  11:45:00   38:52  
58.   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  10:55:00   39:14  
59.   Samuli Kärkkäinen Lammin Säkiä  FIN  11:57:00   39:42  
60.   Sampo-Tapio Raivio Suunta Jyväskylä  FIN  11:51:00   40:07  
61.   Iiro Kyllästinen Rasti-Lukko  FIN  11:39:00   42:06  
62.   Niilo Niska Lapuan Virkiä  FIN  12:15:00   42:32  
63.   Elias Nurmi Rastiketut  FIN  12:43:00   42:57  
64.   Kalle Isoaho Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  10:23:00   43:33  
65.   Elias Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  10:57:00   44:42  
66.   Ilari Koskenmäki Porvoon Urheilijat  FIN  11:15:00   45:41  
67.   Lauri Viianen Laihian Luja  FIN  10:53:00   47:17  
68.   Thomas Westerholm Vesaisen Pojat  FIN  12:09:00   58:39  
69.   Teemu Haakana Tarpian Suunta  FIN  10:27:00   1:02:34  
   Ville Nisula Teuvan Rivakka  FIN  10:11:00   disk  
   Samuel Mäkinen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:29:00   ej startad  
   Mikhail Ushakov Russia  RUS  11:03:00   disk  
   Akseli Junnilainen Hiidenkiertäjät  FIN  11:23:00   ej startad  
   Eemeli Karjanlahti Rasti-Jussit  FIN  11:31:00   disk  
   Aatu Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  12:01:00   ej startad  
   Eeka Husu SK Vuoksi  FIN  12:17:00   disk  
   Sakari Jokikokko Pudasjärven Urheilijat  FIN  12:19:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English