FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H12TR 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,4 km
 
1.   Tommi Koirikivi RasTiimi  FIN  10:05:00   19:51  
2.   Sampo Sankelo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  10:03:00   19:56  
3.   Olli Koskinen Hiidenkiertäjät  FIN  10:25:00   20:07  
4.   Daniil Ryzhov Russia  RUS  10:57:00   20:34  
5.   Karri Stevander Kuortaneen Kunto  FIN  10:59:00   20:49  
6.   Miska Aho Kangasniemen Kalske  FIN  10:37:00   23:38  
7.   Benjamin Heikka SK Pohjantähti  FIN  11:29:00   24:10  
8.   Lauri Isokallio Rasti-Nokia  FIN  11:37:00   24:43  
9.   Nooa Kenttä OK77  FIN  10:35:00   24:47  
10.   Eero Nieminen Suunta Jyväskylä  FIN  10:51:00   24:59  
11.   Erkki Ikäläinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:47:00   25:39  
12.   Markus Lindeman Sotkamon Jymy  FIN  10:09:00   25:40  
13.   Eerik Kinnunen SK Pohjantähti  FIN  11:11:00   25:42  
14.   Elias Suurnäkki Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:31:00   25:54  
15.   Oskari Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien  FIN  10:39:00   26:41  
16.   Topi Perttu Laihian Luja  FIN  10:13:00   26:46  
17.   Niilo Partanen Alatornion Pirkat  FIN  11:13:00   26:56  
18.   Veeti Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:23:00   27:43  
19.   Teemu Iivonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:35:00   27:48  
20.   Riku Pyhtinen Posion Pyrintö  FIN  10:07:00   28:11  
21.   Topi Lindqvist Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:49:00   28:24  
22.   Akseli Karjalainen Päijät-Rasti  FIN  11:25:00   29:00  
23.   Miika Rajaniemi Saloisten Reipas  FIN  10:21:00   29:03  
24.   Kirill Bakustin Russia  RUS  10:23:00   29:37  
25.   Arttu Lassheikki Länsi-Rajan Rasti  FIN  11:27:00   30:15  
26.   Esa Huisko MS Parma  FIN  10:27:00   30:51  
27.   Arttu Kettunen Kalevan Rasti  FIN  11:19:00   32:58  
28.   Joona Lahdenperä Rajamäen Rykmentti  FIN  11:03:00   33:27  
29.   Juho Rautio Joutsenon Kullervo  FIN  10:33:00   36:18  
30.   Vili Liukkonen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:15:00   36:23  
31.   Jaakko Kuosmanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:07:00   36:46  
32.   Yury Solopov Russia  RUS  10:41:00   36:53  
33.   Joakim Halinen Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:05:00   37:29  
34.   Onni Siljander Vehkalahden Veikot  FIN  11:01:00   38:50  
35.   Ossi Syrjälahti Rasti-Vihti  FIN  10:53:00   39:23  
36.   Leevi Mutikainen Rasti-Jussit  FIN  10:19:00   40:51  
37.   Egor Beregovskiy Russia  RUS  11:33:00   53:09  
38.   Kimi Kemiläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:43:00   1:00:27  
39.   Topi Sillanpää SK Pohjantähti  FIN  11:17:00   1:02:39  
   Rodion Skrebov Russia  RUS  10:01:00   ej startad  
   Ville Ruotsala Alahärmän Kisa  FIN  10:29:00   disk  
   Erkki Kohonen Rasti-Lukko  FIN  11:39:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English