FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H12TR 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
1,2 km
Mål
1,6 km
 
1.   Olli Koskinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:17:00      11:34  
2.   Sampo Sankelo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  12:29:00   9:37 (1)  12:21  
3.   Miska Aho Kangasniemen Kalske  FIN  12:31:00   11:07 (3)  13:50  
4.   Karri Stevander Kuortaneen Kunto  FIN  12:03:00      13:58  
5.   Benjamin Heikka SK Pohjantähti  FIN  11:43:00   11:01 (2)  14:05  
6.   Lauri Isokallio Rasti-Nokia  FIN  11:23:00      14:31  
7.   Erkki Ikäläinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:41:00   11:57 (4)  14:47  
8.   Jaakko Kuosmanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:15:00      14:53  
9.   Topi Perttu Laihian Luja  FIN  12:39:00   12:08 (5)  14:54  
10.   Akseli Karjalainen Päijät-Rasti  FIN  11:55:00   12:27 (6)  15:31  
11.   Tommi Koirikivi RasTiimi  FIN  11:27:00   13:21 (7)  16:02  
12.   Eero Nieminen Suunta Jyväskylä  FIN  11:13:00      16:45  
13.   Veeti Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  12:11:00      16:52  
14.   Topi Lindqvist Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:25:00      17:12  
15.   Nooa Kenttä OK77  FIN  11:15:00      17:18  
16.   Elias Suurnäkki Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:33:00      19:11  
17.   Yury Solopov Russia  RUS  12:27:00      20:38  
18.   Kirill Bakustin Russia  RUS  11:31:00   18:12 (9)  21:28  
19.   Niilo Partanen Alatornion Pirkat  FIN  11:21:00      22:01  
20.   Joona Lahdenperä Rajamäen Rykmentti  FIN  11:35:00      22:05  
21.   Eerik Kinnunen SK Pohjantähti  FIN  11:19:00   17:58 (8)  22:08  
22.   Markus Lindeman Sotkamon Jymy  FIN  12:09:00      22:26  
23.   Daniil Ryzhov Russia  RUS  12:33:00   19:12 (10)  23:03  
24.   Pietari Taipale Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:05:00      23:11  
25.   Esa Huisko MS Parma  FIN  11:51:00      23:21  
26.   Arttu Lassheikki Länsi-Rajan Rasti  FIN  12:07:00      23:31  
27.   Teemu Iivonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:03:00   21:07 (11)  24:37  
28.   Egor Beregovskiy Russia  RUS  11:53:00   23:40 (12)  28:23  
29.   Topi Sillanpää SK Pohjantähti  FIN  12:13:00      28:26  
30.   Miika Rajaniemi Saloisten Reipas  FIN  12:19:00   25:56 (13)  29:32  
31.   Leevi Mutikainen Rasti-Jussit  FIN  11:37:00      36:09  
32.   Juho Rautio Joutsenon Kullervo  FIN  11:09:00      40:24  
33.   Onni Siljander Vehkalahden Veikot  FIN  12:35:00      40:52  
34.   Riku Pyhtinen Posion Pyrintö  FIN  12:23:00      42:05  
35.   Ossi Syrjälahti Rasti-Vihti  FIN  11:07:00   38:05 (14)  42:28  
36.   Oskari Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien  FIN  11:59:00   45:53 (15)  49:18  
37.   Kimi Kemiläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:37:00   50:02 (16)  54:12  
38.   Joakim Halinen Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:45:00      1:20:11  
   Arttu Kettunen Kalevan Rasti  FIN  11:39:00      disk  
   Vili Liukkonen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  11:47:00      ej startad  
   Rodion Skrebov Russia  RUS  12:25:00      ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English