FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H12 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
1,1 km
 
1.   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:22:00   5:28  
2.   Aaro Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:05:00   5:29  
3.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka  FIN  11:12:00   5:47  
4.   Eetu Korhonen SK Vuoksi  FIN  10:45:00   5:50  
5.   Samuli Rousku MS Parma  FIN  10:17:00   5:52  
5.   Topi Laakso Suunta Jyväskylä  FIN  10:36:00   5:52  
7.   Aleksi Karttila MS Parma  FIN  11:18:00   5:59  
8.   Riku Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:21:00   6:04  
9.   Antti Sorsa Espoon Suunta  FIN  10:44:00   6:10  
10.   Aku Koskenvuo Espoon Suunta  FIN  11:06:00   6:11  
10.   Emil Laaksonen Espoon Suunta  FIN  11:19:00   6:11  
12.   Paulus Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  10:02:00   6:13  
13.   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:18:00   6:16  
14.   Vertti-Vilhelm Myllärinen Lappeen Riento  FIN  11:00:00   6:18  
15.   Topias Ahola Kangasala SK  FIN  10:55:00   6:22  
16.   Luca Kallela Helsingin Suunnistajat  FIN  11:11:00   6:24  
17.   Otto Kuusela Rastivarsat  FIN  10:39:00   6:29  
18.   Rasmus Mäkinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:10:00   6:38  
19.   Konstantin Amelichev Russia  RUS  10:54:00   6:39  
20.   Karim Mbembela Lynx  FIN  11:04:00   6:40  
21.   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  11:08:00   6:43  
22.   Kasperi Salo Punkalaitumen Kunto  FIN  10:47:00   6:45  
23.   Rasmus Toivanen Hiidenkiertäjät  FIN  10:08:00   6:46  
23.   Gustav Wirén Spain  ESP  10:56:00   6:46  
25.   Alexey Bolotov Russia  RUS  10:06:00   6:56  
26.   Anton Vehkalahti Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:50:00   7:03  
26.   Jussi Toivonen Lammin Säkiä  FIN  11:01:00   7:03  
28.   Emil Jansson IK Falken  FIN  10:35:00   7:05  
29.   Valtteri Rantala Kalvolan Keihäs  FIN  11:15:00   7:08  
30.   Ryan Grey Australia  AUS  10:43:00   7:12  
31.   Eerik Aaltio Valkeakosken Haka  FIN  11:17:00   7:13  
32.   Aleksi Välimaa Rasti 88  FIN  10:03:00   7:21  
33.   Aapo Pasanen Rasti-Jussit  FIN  10:34:00   7:22  
34.   Väinö Ristimäki Kalvolan Keihäs  FIN  10:33:00   7:28  
35.   Evert Strandvall IF Minken  FIN  10:57:00   7:36  
36.   Jussi Raasakka Espoon Suunta  FIN  11:03:00   7:43  
37.   Olli Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  10:40:00   7:48  
38.   Atte Rahikkala Oulunsalon Vasama  FIN  10:52:00   7:54  
39.   Otso Hursti Espoon Suunta  FIN  10:31:00   7:58  
40.   Vili Olkkonen Kangasala SK  FIN  11:10:00   8:00  
41.   Eemi Vaherlehto SK Uusi  FIN  11:09:00   8:01  
42.   Oula Pelkonen Rastivarsat  FIN  10:00:00   8:07  
42.   Roni Nevala Teuvan Rivakka  FIN  10:07:00   8:07  
44.   Roope Lemberg Rasti-Jussit  FIN  10:32:00   8:22  
44.   Oskar Haapala Rajamäen Rykmentti  FIN  10:48:00   8:22  
46.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  10:12:00   8:30  
47.   Jaakko Maaranen Päijät-Rasti  FIN  10:51:00   8:43  
48.   Aron Björklund OK Botnia  FIN  11:13:00   8:48  
49.   Jesper Donner OK77  FIN  10:42:00   8:59  
49.   Severi Similä SK Pohjantähti  FIN  10:53:00   8:59  
51.   Kasimir Niinimäki Kyrös-Rasti  FIN  10:15:00   9:06  
52.   Ilari Virtanen Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:28:00   9:14  
53.   Juho Leiniö SK Uusi  FIN  10:59:00   9:19  
54.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:41:00   9:31  
55.   Leonid Samykin Russia  RUS  10:30:00   9:33  
56.   Perttu Jokinen Navi  FIN  10:23:00   9:35  
57.   Alexey Shilkin Russia  RUS  10:14:00   9:42  
58.   Jonne Pihala Rasti-Lukko  FIN  10:16:00   9:47  
59.   Olavi Lahtinen Keuruun Kisailijat  FIN  10:46:00   9:48  
60.   Niilo Niinimäki SK Pohjantähti  FIN  11:20:00   9:50  
61.   Oskari Lahtinen Keuruun Kisailijat  FIN  10:19:00   9:55  
62.   Joonas Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  10:25:00   10:59  
63.   Antti Pietilä Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:24:00   11:00  
64.   Benjamin Tasa Kaakon Rasti  FIN  11:14:00   11:04  
65.   Alvar Seppälä Lauttakylän Luja  FIN  10:09:00   11:56  
66.   Hannes Kärkkäinen Lammin Säkiä  FIN  10:01:00   12:03  
67.   Miska Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  10:49:00   12:37  
68.   Robert Biskop Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:07:00   13:01  
69.   Leo Jylhä Espoon Suunta  FIN  10:38:00   13:20  
70.   Eetu-Oskari Kuusisto Suunta-Sepot  FIN  10:58:00   13:58  
71.   Miska Riissanen Espoon Akilles  FIN  10:04:00   14:54  
72.   Heikki Kumara Laihian Luja  FIN  10:21:00   16:59  
73.   Hannes Lervik Solf IK  FIN  11:16:00   17:39  
74.   Eetu Vuorensyrjä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:11:00   18:10  
75.   Viljami Marjala SK Pohjantähti  FIN  10:37:00   20:16  
   Matias Maronen Lynx  FIN  10:13:00   disk  
   Aarni Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:20:00   disk  
   Aapo Maasilta Rastivarsat  FIN  10:27:00   disk  
   Anton Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  11:02:00   disk  
   Erno-Kalle Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:05:00   disk  
   Josef Höglund IK Falken  FIN  11:22:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English