FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H12 1. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
1,6 km
Mål
2,0 km
 
1.   Severi Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:30:00      14:14  
2.   Eetu Korhonen SK Vuoksi  FIN  12:44:00   12:00 (1)  14:24  
3.   Aarni Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:30:00      14:43  
4.   Riku Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  13:38:00   12:19 (2)  14:55  
5.   Aaro Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:06:00      15:03  
6.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka  FIN  14:16:00   12:43 (3)  15:05  
7.   Anton Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  13:14:00      15:34  
8.   Aleksi Karttila MS Parma  FIN  12:32:00      15:46  
9.   Konstantin Amelichev Russia  RUS  14:50:00      16:06  
10.   Jerry Hyvönen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:58:00   14:20 (4)  17:11  
11.   Gustav Wirén Spain  ESP  13:02:00      18:00  
12.   Aapo Pasanen Rasti-Jussit  FIN  12:48:00      18:11  
13.   Paulus Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  14:00:00   15:14 (5)  18:18  
14.   Jussi Toivonen Lammin Säkiä  FIN  14:42:00   15:25 (6)  18:26  
15.   Otto Kuusela Rastivarsat  FIN  14:02:00      18:29  
16.   Emil Jansson IK Falken  FIN  14:22:00      19:21  
17.   Antti Pietilä Kajaanin Suunnistajat  FIN  14:06:00   17:02 (7)  19:47  
18.   Topi Laakso Suunta Jyväskylä  FIN  13:00:00      20:01  
19.   Matias Maronen Lynx  FIN  14:48:00      20:05  
20.   Rasmus Mäkinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:38:00      20:16  
21.   Olli Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  14:10:00      20:26  
22.   Antti Sorsa Espoon Suunta  FIN  12:36:00      20:41  
23.   Luca Kallela Helsingin Suunnistajat  FIN  14:18:00   18:00 (8)  20:46  
24.   Karim Mbembela Lynx  FIN  12:40:00      21:11  
25.   Aleksi Välimaa Rasti 88  FIN  13:10:00      21:17  
26.   Otso Hursti Espoon Suunta  FIN  14:32:00      21:18  
27.   Vertti-Vilhelm Myllärinen Lappeen Riento  FIN  14:44:00      21:22  
28.   Oskar Haapala Rajamäen Rykmentti  FIN  13:54:00   18:10 (9)  21:30  
29.   Aku Koskenvuo Espoon Suunta  FIN  12:54:00   18:57 (10)  21:44  
30.   Benjamin Tasa Kaakon Rasti  FIN  13:20:00      22:29  
31.   Vili Olkkonen Kangasala SK  FIN  13:40:00   20:22 (12)  22:56  
32.   Väinö Ristimäki Kalvolan Keihäs  FIN  14:12:00      23:17  
33.   Rasmus Toivanen Hiidenkiertäjät  FIN  14:04:00   20:42 (13)  23:22  
34.   Perttu Jokinen Navi  FIN  14:46:00   19:54 (11)  23:39  
35.   Eerik Aaltio Valkeakosken Haka  FIN  12:24:00   21:00 (14)  23:55  
36.   Alexey Bolotov Russia  RUS  13:16:00      24:15  
37.   Emil Laaksonen Espoon Suunta  FIN  13:08:00      24:51  
38.   Jesper Donner OK77  FIN  15:06:00   21:44 (15)  24:53  
39.   Kasimir Niinimäki Kyrös-Rasti  FIN  14:36:00      25:12  
40.   Oskari Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  15:02:00   22:27 (16)  25:13  
41.   Kasperi Salo Punkalaitumen Kunto  FIN  13:24:00   22:49 (17)  26:09  
42.   Hannes Kärkkäinen Lammin Säkiä  FIN  14:24:00      26:21  
43.   Roope Lemberg Rasti-Jussit  FIN  14:34:00      26:26  
44.   Kasperi Hämäläinen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:08:00      26:31  
45.   Josef Höglund IK Falken  FIN  14:14:00      27:05  
46.   Valtteri Rantala Kalvolan Keihäs  FIN  12:34:00      27:14  
47.   Eetu-Oskari Kuusisto Suunta-Sepot  FIN  15:00:00      27:29  
48.   Eemi Vaherlehto SK Uusi  FIN  14:54:00   24:16 (18)  27:57  
49.   Oula Pelkonen Rastivarsat  FIN  13:04:00      28:12  
50.   Olavi Lahtinen Keuruun Kisailijat  FIN  12:38:00      28:15  
51.   Heikki Kumara Laihian Luja  FIN  12:46:00   27:07 (19)  29:47  
52.   Jaakko Maaranen Päijät-Rasti  FIN  14:52:00      30:14  
53.   Hannes Lervik Solf IK  FIN  13:50:00   27:25 (20)  30:36  
54.   Atte Rahikkala Oulunsalon Vasama  FIN  13:22:00   28:13 (22)  31:23  
55.   Aron Björklund OK Botnia  FIN  14:26:00   27:59 (21)  31:49  
56.   Ryan Grey Australia  AUS  12:22:00      32:02  
57.   Miska Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  13:12:00      33:03  
58.   Roni Nevala Teuvan Rivakka  FIN  13:26:00   30:15 (24)  33:17  
59.   Ilari Virtanen Hollolan Urheilijat -46  FIN  13:36:00   30:23 (25)  33:19  
60.   Alvar Seppälä Lauttakylän Luja  FIN  12:56:00      34:25  
61.   Viljami Marjala SK Pohjantähti  FIN  14:56:00   31:54 (28)  34:33  
62.   Joonas Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  14:30:00   31:01 (26)  35:32  
63.   Miska Riissanen Espoon Akilles  FIN  13:34:00   32:10 (29)  35:43  
64.   Oskari Lahtinen Keuruun Kisailijat  FIN  13:56:00   29:49 (23)  37:16  
65.   Niilo Niinimäki SK Pohjantähti  FIN  13:52:00   31:25 (27)  38:02  
66.   Erno-Kalle Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  12:52:00   36:05 (31)  39:16  
67.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta  FIN  14:28:00   34:52 (30)  39:24  
68.   Leonid Samykin Russia  RUS  13:28:00      39:25  
69.   Juho Leiniö SK Uusi  FIN  13:44:00   37:10 (32)  40:07  
70.   Evert Strandvall IF Minken  FIN  13:46:00      40:19  
71.   Severi Similä SK Pohjantähti  FIN  15:04:00   38:05 (33)  43:30  
72.   Eetu Vuorensyrjä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  14:20:00      47:38  
73.   Alexey Shilkin Russia  RUS  13:32:00   44:41 (34)  48:09  
74.   Robert Biskop Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:58:00   48:51 (35)  52:25  
75.   Leo Jylhä Espoon Suunta  FIN  14:40:00      1:17:19  
   Aapo Maasilta Rastivarsat  FIN  12:26:00      disk  
   Samuli Rousku MS Parma  FIN  12:42:00      disk  
   Anton Vehkalahti Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:50:00      ej startad  
   Topias Ahola Kangasala SK  FIN  13:18:00      disk  
   Jonne Pihala Rasti-Lukko  FIN  13:42:00      bröt  
   Jussi Raasakka Espoon Suunta  FIN  14:58:00      disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English