FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H10RR 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
2,0 km
 
1.   Urho Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:01:00   13:20  
2.   Elias Lehtonen Ulvilan Ura  FIN  13:40:00   13:48  
3.   Elias Pelkonen Rastivarsat  FIN  13:07:00   13:55  
4.   Daniel Rautio Espoon Suunta  FIN  13:18:00   14:19  
5.   Miska Kuusikko Saloisten Reipas  FIN  13:14:00   14:48  
6.   Jaakko Salomäki SK Uusi  FIN  13:28:00   14:49  
7.   Eino Gretschel Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:39:00   15:13  
8.   Daniel Florström Espoon Akilles  FIN  12:29:00   15:18  
9.   Aapo Mustajoki Tampereen Pyrintö  FIN  13:26:00   15:20  
10.   Juuso Ekola Alahärmän Kisa  FIN  13:19:00   15:23  
11.   Petrus Tasa Kaakon Rasti  FIN  13:41:00   15:28  
12.   Tuomas Leinamo Kalvolan Keihäs  FIN  13:37:00   15:29  
13.   Leo Haanpää Paimion Rasti  FIN  13:06:00   15:44  
14.   Pietari Jussinmäki Halsuan Toivo  FIN  13:32:00   15:55  
15.   Stepan Kondratiev Russia  RUS  12:36:00   16:06  
16.   Tuomas Peltola Keuruun Kisailijat  FIN  13:39:00   16:23  
17.   Aatu Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  13:31:00   16:34  
18.   Felix Horelli Kokemäen Kova-Väki Suunnistus  FIN  13:09:00   16:45  
19.   Juho Virkajärvi Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:57:00   16:56  
20.   Simo Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  13:16:00   17:00  
21.   Veeti Mähönen Tampereen Pyrintö  FIN  12:47:00   17:09  
22.   Luukas Karelo Espoon Suunta  FIN  12:32:00   17:25  
23.   Aapo Liponkoski Tampereen Pyrintö  FIN  12:59:00   17:46  
24.   Verneri Sankelo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  12:44:00   17:57  
25.   Simon Engström Pargas IF  FIN  12:35:00   18:06  
26.   Aapo Nurmi Rastiketut  FIN  12:56:00   19:16  
27.   Roni Ylihärsilä Alahärmän Kisa  FIN  12:45:00   19:20  
28.   Iiro Hauhia Rasti-Jussit  FIN  12:54:00   19:26  
29.   Santeri Holma Oulun Reipas  FIN  13:33:00   19:28  
30.   Henri Arvela Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:36:00   19:44  
31.   Luca Juppo Helsingin Suunnistajat  FIN  13:17:00   19:46  
32.   Eetu Korhonen Hyvinkään Rasti  FIN  13:15:00   19:50  
33.   Jirka Oja Kalajoen Junkkarit  FIN  13:34:00   20:14  
34.   Santtu Soanjärvi Vihtavuoren Pamaus  FIN  13:23:00   20:23  
35.   Petr Volkov Russia  RUS  13:25:00   20:27  
36.   Ville Väliharju Tampereen Pyrintö  FIN  12:53:00   20:32  
37.   Hannes Nurminen Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:55:00   21:09  
38.   Oskari Rannila Vetelin Urheilijat  FIN  12:28:00   21:16  
39.   Ilmo Haikonen Ulvilan Ura  FIN  13:00:00   21:27  
39.   Eetu Tujunen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:42:00   21:27  
41.   Joonatan Vuorensola Lynx  FIN  13:30:00   22:01  
42.   Eino Riihinen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:08:00   22:03  
43.   Samuel Kurhinen Rastivarsat  FIN  12:34:00   22:37  
43.   Miikka Haapio Ulvilan Ura  FIN  13:11:00   22:37  
45.   Karri Ruutala Iisalmen Visa  FIN  12:52:00   23:02  
46.   Lev Dudin Russia  RUS  12:42:00   23:08  
47.   Iikka Leiniö SK Uusi  FIN  13:22:00   23:34  
48.   Karo Kantola Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:04:00   23:42  
49.   Niklas Pussinen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  13:21:00   23:43  
49.   Jami Kopra Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:24:00   23:43  
51.   Sakari Syrjälä Koovee  FIN  12:41:00   23:49  
52.   Veeti Huttunen Iisalmen Visa  FIN  13:12:00   23:52  
53.   Toivo Kyckling Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  13:03:00   24:19  
54.   Sampo Mäkinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:38:00   25:27  
55.   Aatu Ylihärsilä Alahärmän Kisa  FIN  13:35:00   26:02  
56.   Sampo Huostila Lammin Säkiä  FIN  12:48:00   26:36  
57.   Otso Heikkinen Sotkamon Jymy  FIN  13:05:00   26:46  
58.   Konstantin Simanov Russia  RUS  12:30:00   28:02  
59.   Herman Höglund IK Falken  FIN  12:31:00   28:47  
60.   Jere Hannuksela SK Pohjantähti  FIN  12:50:00   28:52  
61.   Ivan Burenko Russia  RUS  12:33:00   29:06  
62.   Lucas Hansen Ok Botnia  FIN  12:26:00   30:15  
63.   Mark Zenkovskiy Russia  RUS  12:37:00   31:39  
64.   Valtteri Paalanen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  12:27:00   33:04  
65.   Riku Ylihärsilä Alahärmän Kisa  FIN  13:29:00   34:13  
66.   Leevi Partanen Alatornion Pirkat  FIN  12:38:00   35:17  
67.   Vili Miettinen Lynx  FIN  12:58:00   37:04  
68.   Aapo Granqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:20:00   40:23  
69.   Veeti Nuottajärvi IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:43:00   41:19  
   Matias Märsynaho Puolangan Ryhti  FIN  12:46:00   ej startad  
   Mark Zenkovskiy Russia  RUS  13:13:00   ej startad  
   Akseli Pietilä Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:27:00   ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English