FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

H10RR 1. dag

Sträcktider

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Mål Resultat  
1   Jaakko Salomäki
SK Uusi
57 (10)
5:05 (2)
4:08 (3)
8:09 (2)
3:04 (5)
10:05 (1)
1:56 (1)
12:37 (1)
2:32 (1)
13:54 (1)
1:17 (4)
13:54  Jaakko Salomäki
2   Daniel Rautio
Espoon Suunta
58 (11)
5:20 (4)
4:22 (5)
8:02 (1)
2:42 (1)
10:16 (2)
2:14 (6)
13:18 (2)
3:02 (9)
14:50 (2)
1:32 (48)
14:50  Daniel Rautio
3   Ville Väliharju
Tampereen Pyrintö
1:26 (40)
6:18 (14)
4:52 (12)
9:19 (8)
3:01 (3)
11:15 (5)
1:56 (1)
14:00 (4)
2:45 (2)
15:16 (3)
1:16 (3)
15:16  Ville Väliharju
4   Leo Haanpää
Paimion Rasti
56 (8)
4:57 (1)
4:01 (2)
8:16 (3)
3:19 (9)
10:37 (3)
2:21 (12)
13:58 (3)
3:21 (22)
15:20 (4)
1:22 (18)
15:20  Leo Haanpää
5   Veeti Mähönen
Tampereen Pyrintö
1:17 (31)
5:17 (3)
4:00 (1)
8:39 (5)
3:22 (11)
11:03 (4)
2:24 (13)
14:02 (5)
2:59 (7)
15:25 (5)
1:23 (23)
15:25  Veeti Mähönen
6   Tuomas Leinamo
Kalvolan Keihäs
54 (6)
5:39 (6)
4:45 (7)
8:57 (6)
3:18 (8)
11:24 (6)
2:27 (14)
14:21 (7)
2:57 (6)
15:38 (6)
1:17 (4)
15:38  Tuomas Leinamo
7   Verneri Sankelo
Kortesjärven Järvi-Veikot
56 (8)
5:43 (7)
4:47 (8)
9:22 (9)
3:39 (20)
11:29 (7)
2:07 (3)
14:18 (6)
2:49 (3)
15:41 (7)
1:23 (23)
15:41  Verneri Sankelo
8   Petrus Tasa
Kaakon Rasti
1:11 (26)
6:10 (11)
4:59 (15)
9:13 (7)
3:03 (4)
11:43 (8)
2:30 (15)
14:34 (8)
2:51 (4)
15:49 (8)
1:15 (2)
15:49  Petrus Tasa
9   Miska Kuusikko
Saloisten Reipas
53 (4)
5:46 (8)
4:53 (13)
9:42 (11)
3:56 (30)
11:59 (9)
2:17 (8)
15:01 (9)
3:02 (9)
16:31 (9)
1:30 (42)
16:31  Miska Kuusikko
10   Jirka Oja
Kalajoen Junkkarit
53 (4)
6:11 (12)
5:18 (16)
9:44 (12)
3:33 (18)
12:02 (10)
2:18 (9)
15:10 (10)
3:08 (14)
16:34 (10)
1:24 (27)
16:34  Jirka Oja
11   Urho Ojala
Kouvolan Suunnistajat
52 (2)
5:31 (5)
4:39 (6)
8:35 (4)
3:04 (5)
12:26 (11)
3:51 (56)
15:21 (11)
2:55 (5)
16:46 (11)
1:25 (31)
16:46  Urho Ojala
12   Stepan Kondratiev
Russia
1:04 (18)
6:22 (16)
5:18 (16)
10:15 (18)
3:53 (26)
12:34 (16)
2:19 (11)
15:34 (12)
3:00 (8)
16:55 (12)
1:21 (12)
16:55  Stepan Kondratiev
13   Elias Pelkonen
Rastivarsat
3:09 (58)
7:25 (28)
4:16 (4)
10:20 (19)
2:55 (2)
12:33 (15)
2:13 (5)
15:46 (14)
3:13 (19)
17:06 (13)
1:20 (10)
17:06  Elias Pelkonen
13   Lucas Hansen
Ok Botnia
1:06 (22)
6:54 (22)
5:48 (27)
10:14 (17)
3:20 (10)
12:28 (12)
2:14 (6)
15:48 (15)
3:20 (21)
17:06 (13)
1:18 (6)
17:06  Lucas Hansen
15   Eino Gretschel
Kajaanin Suunnistajat
1:14 (30)
6:03 (10)
4:49 (9)
9:25 (10)
3:22 (11)
12:34 (16)
3:09 (43)
15:45 (13)
3:11 (16)
17:07 (15)
1:22 (18)
17:07  Eino Gretschel
16   Aatu Niskanen
Vehkalahden Veikot
51 (1)
5:47 (9)
4:56 (14)
9:49 (13)
4:02 (34)
12:36 (18)
2:47 (33)
15:53 (16)
3:17 (20)
17:14 (16)
1:21 (12)
17:14  Aatu Niskanen
16   Pietari Jussinmäki
Halsuan Toivo
1:36 (46)
7:02 (23)
5:26 (20)
10:24 (20)
3:22 (11)
12:42 (19)
2:18 (9)
15:53 (16)
3:11 (16)
17:14 (16)
1:21 (12)
17:14  Pietari Jussinmäki
18   Juho Virkajärvi
Jämsän Retki-Veikot
1:29 (42)
6:18 (14)
4:49 (9)
9:59 (15)
3:41 (21)
12:32 (14)
2:33 (20)
16:02 (18)
3:30 (25)
17:22 (18)
1:20 (10)
17:22  Juho Virkajärvi
19   Aapo Liponkoski
Tampereen Pyrintö
1:04 (18)
6:32 (18)
5:28 (21)
9:58 (14)
3:26 (14)
12:29 (13)
2:31 (17)
16:13 (19)
3:44 (37)
17:24 (19)
1:11 (1)
17:24  Aapo Liponkoski
20   Juuso Ekola
Alahärmän Kisa
1:11 (26)
6:43 (20)
5:32 (22)
10:45 (23)
4:02 (34)
13:15 (21)
2:30 (15)
16:22 (20)
3:07 (13)
17:49 (20)
1:27 (38)
17:49  Juuso Ekola
21   Aapo Mustajoki
Tampereen Pyrintö
52 (2)
6:17 (13)
5:25 (19)
10:52 (26)
4:35 (49)
13:29 (23)
2:37 (21)
16:38 (21)
3:09 (15)
18:02 (21)
1:24 (27)
18:02  Aapo Mustajoki
22   Henri Arvela
Lahden Suunnistajat-37
1:13 (28)
7:14 (25)
6:01 (30)
10:47 (24)
3:33 (18)
13:33 (25)
2:46 (32)
16:44 (22)
3:11 (16)
18:07 (22)
1:23 (23)
18:07  Henri Arvela
23   Sakari Syrjälä
Koovee
1:01 (16)
6:45 (21)
5:44 (26)
10:50 (25)
4:05 (36)
13:34 (26)
2:44 (28)
16:58 (24)
3:24 (23)
18:23 (23)
1:25 (31)
18:23  Sakari Syrjälä
24   Luukas Karelo
Espoon Suunta
58 (11)
6:22 (16)
5:24 (18)
10:13 (16)
3:51 (25)
13:04 (20)
2:51 (35)
16:56 (23)
3:52 (40)
18:33 (24)
1:37 (56)
18:33  Luukas Karelo
25   Hannes Nurminen
Jämsän Retki-Veikot
2:23 (56)
7:13 (24)
4:50 (11)
10:39 (22)
3:26 (14)
13:30 (24)
2:51 (35)
17:16 (25)
3:46 (38)
18:41 (25)
1:25 (31)
18:41  Hannes Nurminen
26   Simon Engström
Pargas IF
1:01 (16)
6:41 (19)
5:40 (24)
10:35 (21)
3:54 (28)
13:15 (21)
2:40 (25)
17:16 (25)
4:01 (45)
18:43 (26)
1:27 (38)
18:43  Simon Engström
27   Valtteri Paalanen
Itä-Päijänteen Rasti
1:04 (18)
7:22 (27)
6:18 (32)
11:16 (27)
3:54 (28)
14:29 (29)
3:13 (44)
17:59 (28)
3:30 (25)
19:30 (27)
1:31 (47)
19:30  Valtteri Paalanen
28   Tuomas Peltola
Keuruun Kisailijat
1:52 (50)
7:26 (29)
5:34 (23)
11:23 (28)
3:57 (32)
14:53 (31)
3:30 (47)
17:58 (27)
3:05 (12)
19:33 (28)
1:35 (52)
19:33  Tuomas Peltola
28   Ilmo Haikonen
Ulvilan Ura
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19:33  Ilmo Haikonen
30   Samuel Kurhinen
Rastivarsat
1:19 (33)
7:18 (26)
5:59 (28)
11:37 (29)
4:19 (42)
14:28 (28)
2:51 (35)
18:08 (29)
3:40 (32)
19:38 (29)
1:30 (42)
19:38  Samuel Kurhinen
31   Herman Höglund
IK Falken
1:05 (21)
8:09 (38)
7:04 (41)
11:55 (30)
3:46 (22)
14:26 (27)
2:31 (17)
18:18 (30)
3:52 (40)
19:40 (30)
1:22 (18)
19:40  Herman Höglund
32   Felix Horelli
Kokemäen Kova-Väki Suunnistus
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19:41  Felix Horelli
33   Jami Kopra
Hämeenlinnan Suunnistajat
1:25 (39)
8:00 (34)
6:35 (35)
12:19 (34)
4:19 (42)
14:56 (32)
2:37 (21)
18:34 (31)
3:38 (31)
20:01 (31)
1:27 (38)
20:01  Jami Kopra
34   Sampo Huostila
Lammin Säkiä
1:31 (44)
7:30 (30)
5:59 (28)
12:29 (36)
4:59 (53)
15:29 (35)
3:00 (41)
19:02 (32)
3:33 (27)
20:24 (32)
1:22 (18)
20:24  Sampo Huostila
35   Niklas Pussinen
Raja-Karjalan Suunnistajat
59 (14)
7:38 (31)
6:39 (37)
11:57 (32)
4:19 (42)
14:49 (30)
2:52 (38)
19:18 (33)
4:29 (52)
20:43 (33)
1:25 (31)
20:43  Niklas Pussinen
36   Karri Ruutala
Iisalmen Visa
1:37 (47)
8:00 (34)
6:23 (33)
11:56 (31)
3:56 (30)
15:26 (34)
3:30 (47)
19:19 (34)
3:53 (43)
20:59 (34)
1:40 (57)
20:59  Karri Ruutala
37   Oskari Rannila
Vetelin Urheilijat
1:19 (33)
8:52 (42)
7:33 (45)
13:17 (40)
4:25 (46)
16:04 (37)
2:47 (33)
19:56 (35)
3:52 (40)
21:17 (35)
1:21 (12)
21:17  Oskari Rannila
38   Aapo Nurmi
Rastiketut
3:19 (60)
8:59 (43)
5:40 (24)
13:41 (44)
4:42 (50)
16:33 (42)
2:52 (38)
20:01 (36)
3:28 (24)
21:31 (36)
1:30 (42)
21:31  Aapo Nurmi
39   Elias Lehtonen
Ulvilan Ura
55 (7)
11:50 (57)
10:55 (61)
15:05 (52)
3:15 (7)
17:12 (48)
2:07 (3)
20:15 (41)
3:03 (11)
21:34 (37)
1:19 (8)
21:34  Elias Lehtonen
40   Veeti Huttunen
Iisalmen Visa
1:09 (24)
8:15 (39)
7:06 (42)
12:20 (35)
4:05 (36)
15:16 (33)
2:56 (40)
20:05 (37)
4:49 (55)
21:37 (38)
1:32 (48)
21:37  Veeti Huttunen
41   Luca Juppo
Helsingin Suunnistajat
1:21 (36)
8:41 (40)
7:20 (43)
14:00 (48)
5:19 (56)
16:45 (47)
2:45 (30)
20:19 (43)
3:34 (28)
21:40 (39)
1:21 (12)
21:40  Luca Juppo
42   Petr Volkov
Russia
1:32 (45)
9:48 (50)
8:16 (53)
13:19 (41)
3:31 (16)
16:25 (40)
3:06 (42)
20:08 (38)
3:43 (35)
21:43 (40)
1:35 (52)
21:43  Petr Volkov
43   Jere Hannuksela
SK Pohjantähti
1:06 (22)
7:54 (33)
6:48 (39)
12:49 (37)
4:55 (52)
16:08 (38)
3:19 (46)
20:14 (40)
4:06 (49)
21:44 (41)
1:30 (42)
21:44  Jere Hannuksela
44   Santtu Soanjärvi
Vihtavuoren Pamaus
1:51 (49)
9:35 (48)
7:44 (50)
13:51 (46)
4:16 (41)
16:33 (42)
2:42 (26)
20:13 (39)
3:40 (32)
21:49 (42)
1:36 (55)
21:49  Santtu Soanjärvi
44   Lev Dudin
Russia
3:54 (61)
10:27 (52)
6:33 (34)
13:59 (47)
3:32 (17)
16:41 (46)
2:42 (26)
20:17 (42)
3:36 (30)
21:49 (42)
1:32 (48)
21:49  Lev Dudin
46   Karo Kantola
Lahden Suunnistajat-37
2:52 (57)
9:01 (44)
6:09 (31)
12:54 (38)
3:53 (26)
16:30 (41)
3:36 (50)
20:29 (45)
3:59 (44)
21:52 (44)
1:23 (23)
21:52  Karo Kantola
47   Iikka Leiniö
SK Uusi
2:03 (54)
9:40 (49)
7:37 (47)
13:37 (43)
3:57 (32)
16:22 (39)
2:45 (30)
20:23 (44)
4:01 (45)
21:53 (45)
1:30 (42)
21:53  Iikka Leiniö
48   Sampo Mäkinen
Ounasvaaran Hiihtoseura
1:18 (32)
8:51 (41)
7:33 (45)
13:02 (39)
4:11 (39)
16:39 (45)
3:37 (51)
20:57 (47)
4:18 (50)
22:21 (46)
1:24 (27)
22:21  Sampo Mäkinen
49   Eetu Korhonen
Hyvinkään Rasti
1:00 (15)
7:46 (32)
6:46 (38)
11:59 (33)
4:13 (40)
15:53 (36)
3:54 (57)
20:56 (46)
5:03 (60)
22:22 (47)
1:26 (35)
22:22  Eetu Korhonen
50   Eetu Tujunen
Kuopion Suunnistajat
1:21 (36)
11:09 (55)
9:48 (59)
15:18 (54)
4:09 (38)
18:02 (50)
2:44 (28)
21:45 (49)
3:43 (35)
23:11 (48)
1:26 (35)
23:11  Eetu Tujunen
51   Leevi Partanen
Alatornion Pirkat
1:29 (42)
8:05 (37)
6:36 (36)
13:19 (41)
5:14 (54)
16:37 (44)
3:18 (45)
21:18 (48)
4:41 (54)
23:13 (49)
1:55 (61)
23:13  Leevi Partanen
52   Iiro Hauhia
Rasti-Jussit
2:18 (55)
12:03 (58)
9:45 (58)
15:52 (55)
3:49 (23)
18:23 (52)
2:31 (17)
21:57 (50)
3:34 (28)
23:16 (50)
1:19 (8)
23:16  Iiro Hauhia
53   Santeri Holma
Oulun Reipas
1:13 (28)
8:04 (36)
6:51 (40)
14:22 (49)
6:18 (60)
18:05 (51)
3:43 (54)
22:09 (51)
4:04 (47)
23:35 (51)
1:26 (35)
23:35  Santeri Holma
54   Miikka Haapio
Ulvilan Ura
1:43 (48)
10:11 (51)
8:28 (54)
14:58 (51)
4:47 (51)
18:35 (54)
3:37 (51)
22:26 (52)
3:51 (39)
23:54 (52)
1:28 (41)
23:54  Miikka Haapio
55   Toivo Kyckling
Mäntän Seudun Eräpirkat
1:23 (38)
9:03 (45)
7:40 (48)
14:49 (50)
5:46 (57)
18:23 (52)
3:34 (49)
22:59 (53)
4:36 (53)
24:23 (53)
1:24 (27)
24:23  Toivo Kyckling
56   Konstantin Simanov
Russia
3:11 (59)
10:51 (54)
7:40 (48)
15:12 (53)
4:21 (45)
18:50 (55)
3:38 (53)
23:51 (54)
5:01 (56)
25:42 (54)
1:51 (60)
25:42  Konstantin Simanov
57   Aapo Granqvist
Lahden Suunnistajat-37
1:09 (24)
9:17 (46)
8:08 (51)
13:45 (45)
4:28 (47)
17:44 (49)
3:59 (58)
24:14 (55)
6:30 (62)
25:49 (55)
1:35 (52)
25:49  Aapo Granqvist
58   Veeti Nuottajärvi
IF Sibbo-Vargarna
1:53 (52)
12:41 (60)
10:48 (60)
18:39 (58)
5:58 (59)
22:54 (58)
4:15 (60)
26:59 (56)
4:05 (48)
28:32 (56)
1:33 (51)
28:32  Veeti Nuottajärvi
59   Ivan Burenko
Russia
4:16 (62)
12:24 (59)
8:08 (51)
17:39 (57)
5:15 (55)
22:34 (57)
4:55 (63)
27:35 (57)
5:01 (56)
29:35 (57)
2:00 (62)
29:35  Ivan Burenko
60   Otso Heikkinen
Sotkamon Jymy
1:20 (35)
10:43 (53)
9:23 (56)
18:58 (59)
8:15 (61)
23:28 (59)
4:30 (61)
28:29 (58)
5:01 (56)
29:50 (58)
1:21 (12)
29:50  Otso Heikkinen
61   Daniel Florström
Espoon Akilles
1:26 (40)
18:21 (61)
16:55 (62)
22:10 (60)
3:49 (23)
24:47 (60)
2:37 (21)
29:05 (60)
4:18 (50)
30:23 (59)
1:18 (6)
30:23  Daniel Florström
62   Mark Zenkovskiy
Russia
1:53 (52)
11:17 (56)
9:24 (57)
17:10 (56)
5:53 (58)
21:50 (56)
4:40 (62)
28:57 (59)
7:07 (63)
30:38 (60)
1:41 (58)
30:38  Mark Zenkovskiy
63   Eino Riihinen
Kuopion Suunnistajat
1:52 (50)
9:18 (47)
7:26 (44)
23:37 (61)
14:19 (62)
27:24 (61)
3:47 (55)
32:25 (61)
5:01 (56)
34:08 (61)
1:43 (59)
34:08  Eino Riihinen
64   Matias Märsynaho
Puolangan Ryhti
10:51 (63)
19:24 (62)
8:33 (55)
23:54 (62)
4:30 (48)
28:03 (62)
4:09 (59)
33:19 (62)
5:16 (61)
34:41 (62)
1:22 (18)
34:41  Matias Märsynaho
65   Simo Klemettinen
Suunta Jyväskylä
58 (11)
-
-
37:59 (63)
-
40:36 (63)
2:37 (21)
44:17 (63)
3:41 (34)
55:50 (63)
11:33 (63)
55:50  Simo Klemettinen
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English