FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D40A 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
5,7 km
 
1.   Sini Pekkala Espoon Suunta  FIN  11:21:00   53:27  
1.   Johanna Asklöf Lynx  FIN  12:09:00   53:27  
3.   Taija Huuskonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:41:00   53:38  
4.   Heidi Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:51:00   56:14  
5.   Astra Francke Espoon Suunta  FIN  13:51:00   57:24  
6.   Mia Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  12:21:00   58:56  
7.   Heli Ketola Koovee  FIN  13:15:00   1:00:04  
8.   Ingela Mattsson Pargas IF  FIN  12:13:00   1:00:09  
9.   Katja Seppänen Hiisirasti  FIN  13:13:00   1:01:56  
10.   Kirsi Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  11:45:00   1:02:30  
11.   Annukka Varkoi Hankasalmen Hanka  FIN  13:55:00   1:03:07  
12.   Sanna Nymalm Pargas IF  FIN  12:05:00   1:03:19  
13.   Hannele Tiira Lynx  FIN  12:31:00   1:03:25  
14.   Mirka Haataja Espoon Suunta  FIN  12:03:00   1:05:25  
15.   Kirsi Koivuniemi Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:37:00   1:05:26  
16.   Meri Louhisola Lynx  FIN  12:47:00   1:05:35  
17.   Tiina Rautakorpi Espoon Akilles  FIN  12:33:00   1:08:26  
18.   Sirpa Torvinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:33:00   1:08:55  
19.   Annamari Heikkilä Lynx  FIN  13:59:00   1:09:39  
20.   Satu Turtinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:49:00   1:09:53  
21.   Kirsi Isoherranen Lynx  FIN  11:47:00   1:09:54  
22.   Sanna Nuottajärvi IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:33:00   1:10:44  
23.   Kirsi Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  12:41:00   1:11:00  
24.   Krista Mäkinen MS Parma  FIN  13:43:00   1:11:07  
25.   Sanna Valkonen Turun Suunnistajat  FIN  12:35:00   1:11:49  
26.   Terhi Koivu-Tikkanen Espoon Suunta  FIN  12:49:00   1:12:07  
27.   Mari Rantanen Keravan Urheilijat  FIN  13:57:00   1:12:49  
28.   Sari Nousiainen Espoon Suunta  FIN  11:55:00   1:13:05  
29.   Tuulia Härmä Suomusjärven Sisu  FIN  12:29:00   1:14:03  
30.   Marja-Leena Ojanaho Keminmaan Urheilijat  FIN  13:49:00   1:15:05  
31.   Sanna Multala Kuopion Suunnistajat  FIN  11:35:00   1:15:09  
32.   Anne Kuva Rastivarsat  FIN  11:43:00   1:16:01  
33.   Niina Liitiäinen OK Orient  FIN  13:53:00   1:16:07  
34.   Ulla Nissinen Suunta Jyväskylä  FIN  13:01:00   1:16:56  
35.   Katri Louhi Turun Suunnistajat  FIN  12:15:00   1:17:00  
36.   Piia Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  13:19:00   1:17:26  
37.   Karin Rantamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  12:11:00   1:17:50  
38.   Satu Paalanen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  12:57:00   1:18:07  
39.   Larissa Erola Helsingin Suunnistajat  FIN  13:21:00   1:20:52  
40.   Linda Ena IK Falken  FIN  13:39:00   1:21:17  
41.   Johanna Riipinen Navi  FIN  13:27:00   1:21:21  
42.   Mia Haavisto Hyvinkään Rasti  FIN  13:31:00   1:22:07  
43.   Tanja Viskari Hiidenkiertäjät  FIN  11:25:00   1:24:17  
44.   Suvi Pelkonen Vehkalahden Veikot  FIN  12:19:00   1:25:30  
45.   Leena Ojala Rasti-Kurikka  FIN  12:17:00   1:25:50  
46.   Tatiana Simanova Russia  RUS  11:41:00   1:28:19  
47.   Tanja Nyholm Karkki-Rasti  FIN  11:51:00   1:28:39  
48.   Kristiina Manninen Espoon Suunta  FIN  13:47:00   1:28:56  
49.   Minna Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  13:11:00   1:29:37  
50.   Therese Lervik Solf IK  FIN  11:59:00   1:30:35  
51.   Mari Ahola Rastiketut  FIN  11:29:00   1:31:26  
52.   Tarja Törmikoski Savon Suunta  FIN  13:09:00   1:32:00  
53.   Anu Gretschel Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:05:00   1:32:54  
54.   Marianne Merimäki Kalvolan Keihäs  FIN  12:23:00   1:35:58  
55.   Sirpa Jylhä Espoon Suunta  FIN  13:35:00   1:37:08  
56.   Nelli Rimminen Espoon Suunta  FIN  13:23:00   1:37:57  
57.   Iina Oja Pihkaniskat  FIN  11:31:00   1:41:01  
58.   Hanna Kahanpää Espoon Suunta  FIN  12:59:00   1:42:19  
59.   Kaisu Holma Oulun Reipas  FIN  12:27:00   1:44:13  
60.   Minna Haapalainen Rastiketut  FIN  12:25:00   1:45:14  
61.   Niina Viljanen MS Parma  FIN  12:55:00   1:46:16  
62.   Mia Hakuli Keravan Urheilijat  FIN  12:01:00   1:48:22  
63.   Elina Sillanpää SK Pohjantähti  FIN  13:03:00   1:50:37  
64.   Aleksandra Kondratieva Russia  RUS  12:07:00   1:51:51  
65.   Meredith Grey Australia  AUS  12:43:00   1:54:23  
66.   Erika Tammilehto Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:53:00   1:58:19  
67.   Tarja Turkulainen Espoon Akilles  FIN  11:37:00   2:01:31  
68.   Pia Westerberg Vihtavuoren Pamaus  FIN  11:39:00   2:12:48  
   Sanna Tervakangas Espoon Suunta  FIN  12:45:00   ej startad  
   Saara Mahlamäki Espoon Suunta  FIN  12:53:00   disk  
   Pirjo Väänänen Lapin Sudet  FIN  13:17:00   ej startad  
   Sari Laurila Saloisten Reipas  FIN  13:37:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English