Starttid | 4,3 km |
5,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hanna-Maija Koski | Koovee | FIN | 12:00:00 | 43:14 (1) | |||
Johanna Kriikkula | Rasti-Kurikka | FIN | 12:00:00 | 46:03 (2) | |||
Sanna Palomäki | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 47:18 (3) | |||
Hannele Tonna | Hankasalmen Hanka | FIN | 12:00:00 | 47:24 (4) | |||
Eveliina Muukkonen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 47:48 (5) | |||
Hanna-Riikka Partanen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 50:12 (6) | |||
Laura Tiits | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 50:32 (7) | |||
Maria Salmi | Lappeen Riento | FIN | 12:00:00 | 50:33 (8) | |||
Jenni Joensuu-Partanen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 51:33 (9) | |||
Hanna Hemminki | Pohjankyrön Rasti | FIN | 12:00:00 | 52:17 (10) | |||
Milla Lotvonen | Laitasaaren Veto | FIN | 12:00:00 | 54:00 (11) | |||
Matleena Lindeqvist | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 54:11 (12) | |||
Reija Haikama | Hämeenlinnan Tarmo | FIN | 12:00:00 | 54:27 (13) | |||
Hanna Kangasaho | Lynx | FIN | 12:00:00 | 56:38 (14) | |||
Outi Valkonen | Kangasniemen Kalske | FIN | 12:00:00 | 57:01 (15) | |||
Eeva-Maria Fränti | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 12:00:00 | 57:02 (16) | |||
Elina Rinkineva | Rasti-Jussit | FIN | 12:00:00 | 59:03 (17) | |||
Emmi Kaalimaa | Keski-Karjalan Rasti | FIN | 12:00:00 | 59:13 (18) | |||
Julianna Molnar | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 59:49 (19) | |||
Tiina Karvonen | Someron Esa | FIN | 12:00:00 | 59:51 (20) | |||
Katariina Kemppainen | Keravan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 1:00:05 (21) | |||
Laura Ryynänen | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | 1:00:07 (22) | |||
Natalia Paladieva | Lahden Taimi | RUS | 12:00:00 | 1:01:37 (23) | |||
Sonja Nyberg | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 1:02:26 (24) | |||
Sanna Vähänen | Pohjankyrön Rasti | FIN | 12:00:00 | 1:02:55 (25) | |||
Kirsi Karvonen | Someron Esa | FIN | 12:00:00 | 1:03:32 (26) | |||
Heidi Suuronen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 1:03:39 (27) | |||
Hanna Peltomäki | Siikaisten Sisu | FIN | 12:00:00 | 1:05:01 (28) | |||
Noora Karjalainen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 1:05:33 (29) | |||
Jenny Vainio | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 1:06:20 (30) | |||
Riitta Mähönen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 1:06:49 (31) | |||
Anna Kopra | Someron Esa | FIN | 12:00:00 | 1:09:14 (32) | |||
Minna Ristimäki | Kalvolan Keihäs | FIN | 12:00:00 | 1:11:24 (33) | |||
Eveliina Kosola | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 1:11:30 (34) | |||
Kaisa Mäkitalo | Kauhajoen Karhu | FIN | 12:00:00 | 1:11:30 (34) | |||
Anni Mattila | Kaustisen Pohjan-Veikot | FIN | 12:00:00 | 1:13:43 (36) | |||
Sirja Paju | Karkki-Rasti | FIN | 12:00:00 | 1:16:37 (37) | |||
Maria Taanila | Kankaanpään Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 1:16:53 (38) | |||
Suvi Niemi | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 1:19:27 (39) | |||
Essi Ylipelkola | Kortesjärven Järvi-Veikot | FIN | 12:00:00 | 1:20:27 (40) | |||
Ekaterina Diakonova | Russia | RUS | 12:00:00 | 1:20:29 (41) | |||
Elisa Takaluoma | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 1:20:58 (42) | |||
Päivi Viitajoki | Lahden Taimi | FIN | 12:00:00 | 1:24:23 (43) | |||
Laura Jakobsson | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 1:26:11 (44) | |||
Hanna Poikolainen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 1:46:58 (45) |