FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D21A 3. dag

Smart Follow

        Starttid Mål
6,1 km
 
1.   Milka Reponen Keuruun Kisailijat  FIN  11:35:00   46:09  
2.   Iida Savolainen Kangasala SK  FIN  11:51:00   47:54  
3.   Henna Autio RasTiimi  FIN  10:55:00   48:22  
4.   Saara Malinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:21:00   48:57  
5.   Linda Ekonoja OK Botnia  FIN  10:35:00   49:20  
6.   Heli Noponen Anttolan Urheilijat  FIN  11:43:00   49:28  
7.   Salla Töyrylä Vehkalahden Veikot  FIN  10:47:00   50:02  
8.   Jaana Pulkkinen Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  11:03:00   50:58  
9.   Heli Hartvik Paimion Rasti  FIN  11:19:00   51:11  
10.   Salla Lilja Anttolan Urheilijat  FIN  11:55:00   51:39  
11.   Kaisa Teerikoski Lauttakylän Luja  FIN  11:33:00   51:48  
12.   Laura Rinkineva Rasti-Jussit  FIN  11:41:00   52:05  
13.   Hanna-Mari Siivonen Suunta Jyväskylä  FIN  10:01:00   52:57  
14.   Laura Palm Kangasala SK  FIN  10:29:00   53:01  
15.   Johanna Ritanotko Turun Metsänkävijät  FIN  10:57:00   53:37  
16.   Jenni Simola Sweden  FIN  10:39:00   53:43  
17.   Jasmin Sundbäck IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:27:00   54:18  
18.   Miia Karetjoki Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:27:00   55:03  
19.   Anni Karhunen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:17:00   55:39  
20.   Mira Makkonen Liperin Taimi  FIN  10:41:00   55:44  
21.   Renee Beveridge New Zealand  NZL  11:37:00   56:12  
22.   Krista Niiranen Kalevan Rasti  FIN  10:43:00   56:21  
23.   Lotta Råberg Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:05:00   56:26  
24.   Reetta Lassila Tampereen Pyrintö  FIN  10:09:00   56:47  
25.   Auli Huuskonen Rasti E4  FIN  11:45:00   57:06  
26.   Ann-Sofie Sundelin OK Botnia  FIN  10:45:00   57:29  
27.   Katariina Tiitto RasTiimi  FIN  10:11:00   57:34  
28.   Niina Papinsaari Kangasala SK  FIN  10:37:00   57:49  
29.   Essi Kangasaho Hiidenkiertäjät  FIN  11:09:00   58:18  
30.   Nelli Hietaoja Helsingin Suunnistajat  FIN  10:33:00   58:20  
31.   Sari Vääränen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:59:00   58:23  
32.   Inese Evele-Peltoniemi Espoon Suunta  FIN  10:23:00   58:57  
33.   Johanna Tiitto RasTiimi  FIN  10:25:00   1:00:00  
34.   Heli Heikkilä MS Parma  FIN  11:01:00   1:01:22  
35.   Sanna Soudunsaari Posion Pyrintö  FIN  11:49:00   1:01:37  
36.   Kaija Rantoja Rasti-Jyry  FIN  10:21:00   1:01:46  
37.   Anna Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:49:00   1:01:52  
38.   Anni Liimatainen Turun Suunnistajat  FIN  10:53:00   1:01:58  
39.   Johanna Pensas-Maajärvi Lappeen Riento  FIN  11:11:00   1:02:48  
40.   Riikka Suomalainen Lappeen Riento  FIN  11:23:00   1:05:01  
41.   Emmi Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:17:00   1:05:26  
42.   Hanna Kaipiainen Kymin Suunnistajat  FIN  10:15:00   1:06:42  
43.   Minna Marttinen Vaalan Karhu  FIN  11:15:00   1:07:07  
44.   Anniina Tolkkinen Sotkamon Jymy  FIN  10:19:00   1:07:54  
45.   Suvi-Päivikki Juopperi Lapin Veikot  FIN  10:03:00   1:07:59  
46.   Terhi Huovinen Iisalmen Visa  FIN  11:29:00   1:10:05  
47.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  10:07:00   1:11:03  
48.   Saara Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  11:05:00   1:14:11  
49.   Elli Häkkinen Saarijärven Pullistus  FIN  10:51:00   1:14:39  
50.   Tiina Leppänen Lapin Veikot  FIN  11:13:00   1:15:42  
51.   Outi Kämäräinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:13:00   1:17:04  
52.   Aino Tolkkinen Sotkamon Jymy  FIN  11:53:00   1:19:38  
53.   Anne Norrkniivilä Tuusulan Voima-Veikot  FIN  11:07:00   1:37:12  
   Kukka-Maaria Karppinen Laitasaaren Veto  FIN  10:31:00   disk  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English