FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D20E 5. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
5,5 km
Mål
7,2 km
 
1.   Pihla Otsamo Helsingin Suunnistajat  FIN  10:00:00   3:37:50 (1)  3:50:58  
2.   Silja Kauppinen Kalevan Rasti  FIN  10:08:59   3:43:38 (2)  3:55:53  
3.   Elisa Mäkinen MS Parma  FIN  10:10:29   3:49:25 (3)  4:02:53  
4.   Lisa Schubnell Turun Suunnistajat  SUI  10:14:45   3:49:54 (4)  4:05:48  
5.   Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  10:10:55      4:10:56  
6.   Henna Saarinen Koovee  FIN  10:21:16   4:07:41 (5)  4:23:53  
7.   Aino Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  10:27:12   4:15:10 (6)  4:30:11  
8.   Emilia Hyvärinen Rastivarsat  FIN  10:31:00   4:18:10 (7)  4:32:20  
9.   Aino Vuopio Pellon Ponsi  FIN  10:34:00   4:19:19 (8)  4:33:39  
10.   Suvi Heittola Rasti-Kurikka  FIN  10:33:00   4:20:38 (9)  4:37:18  
11.   Marjo Bergman Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:35:00   4:23:16 (10)  4:37:20  
12.   Emilia Rantanen MS Parma  FIN  10:23:36   4:23:42 (11)  4:39:32  
13.   Tiia Ylikangas Rasti-Kurikka  FIN  10:38:00   4:26:46 (13)  4:40:24  
14.   Marika Suominen Rajamäen Rykmentti  FIN  10:36:00   4:26:05 (12)  4:41:09  
15.   Essi Rautasalo Kalevan Rasti  FIN  10:32:00   4:28:26 (15)  4:44:28  
16.   Pinja Toivanen Rasti-Nokia  FIN  10:30:00   4:29:13 (16)  4:45:37  
17.   Suvi Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:37:00   4:27:46 (14)  4:45:40  
17.   Mirka Suutari Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:41:00   4:32:10 (17)  4:45:40  
19.   Agneta Boxström IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:39:00   4:38:35 (18)  4:55:37  
20.   Oona Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  10:44:00   4:39:32 (19)  4:56:20  
21.   Essi Jalanto Kangasala SK  FIN  10:46:00   4:44:42 (20)  5:00:27  
22.   Milla Lohikainen Rastivarsat  FIN  10:42:00   4:45:46 (21)  5:03:41  
23.   Anna Kerkkonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:40:00   4:46:16 (22)  5:04:15  
24.   Viivi Valkonen Kangasniemen Kalske  FIN  10:49:00   4:52:14 (23)  5:08:26  
25.   Mira Räisänen Saloisten Reipas  FIN  10:47:00   4:56:52 (24)  5:13:32  
26.   Marjukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  10:45:00   4:57:50 (25)  5:16:45  
27.   Salla Autti Espoon Suunta  FIN  10:48:00   5:03:55 (26)  5:21:44  
28.   Terhi Heiskanen Sonkajärven Pahka  FIN  10:50:00   5:15:44 (27)  5:33:17  
29.   Anniina Simonen Kalevan Rasti  FIN  10:51:00   5:18:50 (28)  5:35:49  
30.   Minttu Toivanen Rasti-Nokia  FIN  10:52:00   5:41:01 (29)  6:00:59  
31.   Iida Nummela Mäntsälän Urheilijat  FIN  10:53:00   6:23:21 (30)  6:47:45  
32.   Tiia-Maria Rauttola Hiidenkiertäjät  FIN  10:54:00   6:47:02 (31)  7:07:43  
   Pinja Hietanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:43:00      ej startad  
   Anni-Kaisa Mäkipää Hiisirasti  FIN  10:55:00      ej startad  
   Essi Hakala MS Parma  FIN  10:56:00      ej startad  
   Anniina Suhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:57:00         
   Jannina Gustafsson SK Uusi  FIN  10:58:00      ej startad  
   Petra Huttunen Koovee  FIN  10:59:00      bröt  
   Emma Laakkio Angelniemen Ankkuri  FIN  11:00:00      ej startad  
   Jenna Lehto Lapuan Virkiä  FIN  11:01:00      ej startad  
   Katri Lylynperä Suunta-Sepot  FIN  11:02:00      ej startad  
   Jenna-Maria Nivala Ylivieskan Kuula  FIN  11:03:00      ej startad  
   Hanna-Maija Rantakylä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:04:00      ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English