FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D18E 2. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
4,4 km
Mål
6,0 km
 
1.   Emmi Jokela Suunta-Sepot  FIN  12:06:00   36:56 (1)  47:53  
2.   Liisa Sassi-Päkkilä SK Pohjantähti  FIN  12:02:00   41:15 (2)  51:52  
3.   Ellen Myrskog IK Kronan  FIN  12:08:00   42:19 (3)  52:27  
4.   Karoliina Ukskoski Perhon Kiri  FIN  11:38:00   44:19 (7)  53:05  
5.   Enni Jalava Turun Suunnistajat  FIN  11:42:00   43:11 (5)  53:35  
6.   Ella-Noora Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:18:00   42:25 (4)  53:53  
7.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä  FIN  12:00:00   43:40 (6)  55:03  
8.   Sonja Mellberg Vaasan Suunnistajat  FIN  12:26:00   45:55 (10)  57:03  
9.   Hanne Manderbacka Vaasan Suunnistajat  FIN  11:32:00   44:31 (8)  57:51  
10.   Juliaana Näsi SK Pohjantähti  FIN  12:24:00   46:03 (11)  58:29  
11.   Maiju Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:46:00   46:41 (15)  58:31  
12.   Roosa Metsola Kymin Suunnistajat  FIN  11:48:00   46:44 (16)  58:36  
13.   Noora Räisänen Saloisten Reipas  FIN  12:22:00   46:18 (12)  58:41  
14.   Karoliina Martikainen IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:36:00   47:07 (17)  59:20  
15.   Petra Aho Navi  FIN  12:10:00   45:54 (9)  59:38  
16.   Inka Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:30:00   46:34 (13)  59:52  
17.   Essi Väisänen SK Vuoksi  FIN  11:50:00   46:37 (14)  1:00:12  
18.   von Katja Schoultz OK77  FIN  10:50:00   48:38 (20)  1:00:19  
19.   Marikki Nygård Kuopion Suunnistajat  FIN  10:34:00   48:50 (21)  1:00:20  
20.   Sanni Marttinen Navi  FIN  11:58:00   50:14 (24)  1:02:16  
21.   Aurora Näsi SK Pohjantähti  FIN  10:48:00   47:48 (19)  1:02:38  
21.   Helena Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:22:00   49:35 (22)  1:02:38  
23.   Laura Holmberg Rastikarhut  FIN  11:24:00   50:54 (27)  1:03:56  
24.   Tuulia Kivistö IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:44:00   50:23 (25)  1:04:28  
25.   Milla Rajala Lapuan Virkiä  FIN  10:10:00   47:35 (18)  1:04:40  
26.   Salla Pajula Lapuan Virkiä  FIN  11:46:00   53:13 (29)  1:05:49  
27.   Anni Kivilaakso Lynx  FIN  11:14:00   49:37 (23)  1:05:50  
28.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  11:12:00   51:48 (28)  1:06:26  
29.   Milja Jaatinen Haukiputaan Heitto  FIN  12:12:00   50:24 (26)  1:06:45  
30.   Petra Väliheikki Laitasaaren Veto  FIN  10:58:00   55:52 (36)  1:07:52  
31.   Outi Hasu OK Orient  FIN  10:12:00   53:29 (30)  1:07:58  
32.   Tiina Anttila Suomusjärven Sisu  FIN  10:40:00   55:44 (35)  1:08:13  
33.   Niina Reponen Paimion Rasti  FIN  10:30:00   53:52 (31)  1:08:23  
34.   Henna Yliluikki Suomusjärven Sisu  FIN  12:14:00   56:13 (37)  1:08:35  
35.   Heidi Mikkola Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:42:00   54:35 (32)  1:08:55  
36.   Riikka Haltia Rajamäen Rykmentti  FIN  10:26:00   56:14 (38)  1:10:30  
37.   Laura Jerkku Turun Suunnistajat  FIN  10:14:00   55:05 (33)  1:10:46  
38.   Reetta Pakkanen Vehkalahden Veikot  FIN  11:16:00   58:58 (40)  1:12:23  
39.   Kaisa Hankala Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:38:00   57:31 (39)  1:12:34  
40.   Roosa Hyvärinen Rastivarsat  FIN  10:32:00   55:38 (34)  1:13:02  
41.   Inna Antikainen Turun Suunnistajat  FIN  11:08:00   1:01:30 (43)  1:16:17  
42.   Varpu Aho Valkeakosken Haka  FIN  11:02:00   1:02:06 (46)  1:16:28  
43.   Hanne-Line Ekström MS Parma  FIN  10:44:00   1:02:02 (45)  1:16:32  
44.   Fanny Rönnqvist OK Botnia  FIN  11:40:00   1:03:53 (49)  1:18:23  
45.   Pihla Pasanen Rasti-Jussit  FIN  11:00:00   1:03:55 (50)  1:18:36  
46.   Isabel Donner OK77  FIN  10:56:00   1:03:15 (48)  1:18:57  
47.   OIga Hannunen Suunta Jyväskylä  FIN  11:10:00   1:01:47 (44)  1:19:27  
48.   Camilla Fingerroos Paimion Rasti  FIN  10:16:00   1:02:30 (47)  1:21:15  
49.   Saina Pöyhönen Rastikarhut  FIN  10:28:00   1:00:58 (42)  1:21:29  
50.   Kristiina Välimaa Vaasan Suunnistajat  FIN  10:18:00   1:04:35 (51)  1:23:19  
51.   Milla Malmlund Koovee  FIN  10:36:00   1:06:43 (52)  1:24:11  
52.   Iida Heiskanen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:20:00   1:12:11 (56)  1:25:53  
53.   Sanni Romu Suomusjärven Sisu  FIN  10:52:00   1:09:07 (54)  1:26:22  
54.   Heini Tarvainen Navi  FIN  11:26:00   1:09:02 (53)  1:26:23  
55.   Minttu Paunu Tampereen Pyrintö  FIN  10:24:00   1:00:50 (41)  1:28:25  
56.   Veera Korteniemi Pellon Ponsi  FIN  11:04:00   1:09:14 (55)  1:37:02  
57.   Sannimaari Paavola Valkeakosken Haka  FIN  11:34:00   1:22:24 (57)  1:48:40  
   Katariina Aaltonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:22:00      ej startad  
   Anni Valtonen MS Parma  FIN  10:54:00      bröt  
   Krista Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:06:00      ej startad  
   Sonja Julkunen Tampereen Pyrintö  FIN  11:18:00      disk  
   Jemina Kokkinen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:20:00      ej startad  
   Lotta Kirvesmies Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:28:00      ej startad  
   Venla-Lyydia Raivio Suunta Jyväskylä  FIN  11:54:00      bröt  
   Anna Haataja Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  12:28:00      ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English