FIN5 suunnistusviikko 6.-12.7.2014 Kuusamo

D16E 4. dag

Smart Follow

        Starttid Mellantid
0,5
Mål
2,5 km
 
1.   Ida-Marie Cederberg Pargas IF  FIN  14:00:00   4:00 (5)  13:01  
2.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat  FIN  14:03:00   4:02 (6)  13:16  
3.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  13:09:00   3:44 (1)  13:23  
4.   Johanna Räsänen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:41:00   4:06 (9)  13:30  
5.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko  FIN  13:06:00   3:47 (3)  13:32  
6.   Amy Nymalm Pargas IF  FIN  14:06:00   4:05 (8)  13:41  
7.   Sanni Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  14:01:00   4:10 (14)  13:49  
8.   Sara Niva Laitasaaren Veto  FIN  13:13:00   4:14 (19)  13:53  
9.   Heidi Plit Lynx  FIN  12:36:00   4:36 (43)  13:57  
10.   Henna Pylvänäinen Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:50:00   4:12 (15)  13:58  
11.   Anu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  13:24:00   4:26 (31)  14:03  
12.   Liisa Nenonen SK Vuoksi  FIN  13:47:00   4:22 (29)  14:14  
13.   Sanna Koskela Rasti-Jussit  FIN  12:32:00   4:04 (7)  14:20  
14.   Linnea Myrskog IK Kronan  FIN  13:07:00   4:21 (28)  14:25  
15.   Annika Matilainen Helsingin Suunnistajat  FIN  12:51:00   4:29 (36)  14:26  
16.   Ronja Kontkanen Kangasala SK  FIN  12:35:00   4:06 (9)  14:27  
17.   Vilma Annala Kangasala SK  FIN  13:36:00   4:19 (27)  14:29  
18.   Annika Kirvesmies Kuopion Suunnistajat  FIN  13:52:00   4:08 (12)  14:32  
19.   Leenukka Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  12:53:00   4:30 (37)  14:35  
20.   Essi Rantanen MS Parma  FIN  13:02:00   3:55 (4)  14:43  
21.   Ella Hyvärinen Rastivarsat  FIN  12:58:00   4:46 (54)  14:46  
22.   Maiju Kovanen Suunta Jyväskylä  FIN  12:37:00   4:28 (34)  14:48  
22.   Jutta Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  13:00:00   4:18 (23)  14:48  
22.   Ilona Haapasaari Turun Suunnistajat  FIN  13:34:00   4:17 (20)  14:48  
25.   Heini Rintanen Kangasala SK  FIN  12:43:00   4:34 (40)  14:50  
26.   Annika Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  13:59:00   4:35 (41)  14:52  
27.   Roosa Similä SK Vuoksi  FIN  13:10:00   4:27 (32)  15:00  
28.   Janika Liitiäinen OK Orient  FIN  13:12:00   4:47 (55)  15:13  
29.   Veera Stenius Laitasaaren Veto  FIN  12:33:00   4:09 (13)  15:16  
30.   Pinja Koskinen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:46:00   4:45 (52)  15:19  
31.   Jonna Juva Angelniemen Ankkuri  FIN  13:27:00   4:36 (43)  15:20  
32.   Amanda Strandvall IF Minken  FIN  12:54:00   4:12 (15)  15:23  
33.   Ella Mahlamäki Espoon Suunta  FIN  12:48:00   3:44 (1)  15:24  
34.   Janina Donner OK77  FIN  12:44:00   4:13 (18)  15:33  
35.   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:29:00   4:42 (49)  15:36  
36.   Annika Pajula Kangasala SK  FIN  13:19:00   4:37 (47)  15:40  
37.   Anni Tanskanen Iisalmen Visa  FIN  13:23:00   4:17 (20)  15:41  
37.   Saara Korhonen SK Uusi  FIN  13:35:00   4:06 (9)  15:41  
39.   Tuuli Heikkilä Lynx  FIN  12:42:00   4:12 (15)  15:45  
39.   Henriikka Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  13:05:00   4:36 (43)  15:45  
41.   Moona Harju Pudasjärven Urheilijat  FIN  12:57:00   4:45 (52)  15:48  
42.   Claudia Kantola Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:44:00   4:37 (47)  15:50  
43.   Laura Kotila Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:08:00   4:31 (38)  15:52  
44.   Cecilia Sjövall Vaasan Suunnistajat  FIN  12:47:00   4:25 (30)  15:56  
45.   Helmi Koli IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:57:00   5:12 (65)  15:59  
46.   Annu Pylkkänen Savon Suunta  FIN  13:04:00   4:42 (49)  16:00  
47.   Aino Varkoi Kangasniemen Kalske  FIN  13:30:00   4:18 (23)  16:06  
48.   Venla Riipinen Navi  FIN  12:38:00   4:28 (34)  16:12  
49.   Kiia Isokallio Rasti-Nokia  FIN  13:50:00   4:43 (51)  16:16  
50.   Iina Hasu OK Orient  FIN  13:20:00   4:18 (23)  16:21  
51.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  13:32:00   4:33 (39)  16:27  
52.   Emma-Noora Jaakola Pudasjärven Urheilijat  FIN  13:22:00   5:19 (71)  16:32  
52.   Antonia Holmgren IF Sibbo-Vargarna  FIN  13:40:00   5:31 (74)  16:32  
54.   Hanna-Mari Saalo SK Uusi  FIN  13:21:00   4:36 (43)  16:34  
55.   Viivi Varjus SK Vuoksi  FIN  12:45:00   4:27 (32)  16:37  
56.   Riikka Haverinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:42:00   4:56 (60)  16:40  
57.   Venla Kääriä Kymin Suunnistajat  FIN  13:54:00   5:08 (63)  17:01  
58.   Miina Rautakorpi Kangasala SK  FIN  14:07:00   4:51 (56)  17:02  
59.   Jenna Tulonen Hiidenkiertäjät  FIN  12:56:00   6:17 (82)  17:05  
60.   Emma Kangas Lapuan Virkiä  FIN  13:03:00   4:55 (57)  17:11  
61.   Roosa Ruoti Vehkalahden Veikot  FIN  13:11:00   4:55 (57)  17:13  
62.   Emmi Oksanen Siilin Rasti  FIN  13:17:00   5:16 (69)  17:14  
63.   Ella Liinamaa SK Pohjantähti  FIN  13:28:00   5:15 (68)  17:37  
64.   Sara Anttila Valkeakosken Haka  FIN  12:49:00   4:18 (23)  17:44  
65.   Satu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  12:55:00   4:35 (41)  17:48  
65.   Noora Hakala Lapuan Virkiä  FIN  13:49:00   6:15 (81)  17:48  
67.   Sini-Pauliina Juopperi Lapin Veikot  FIN  12:40:00   4:55 (57)  17:53  
68.   Sanni Heikkinen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:53:00   4:57 (61)  18:04  
69.   Sofia Kallio Kalvolan Keihäs  FIN  12:52:00   5:17 (70)  18:19  
70.   Oona Huhtela Pudasjärven Urheilijat  FIN  12:31:00   5:24 (73)  18:35  
71.   Salla Voutilainen Siilin Rasti  FIN  14:05:00   4:17 (20)  18:38  
72.   Johanna Juntunen Iin Yritys  FIN  13:01:00   5:11 (64)  18:52  
73.   Fanni Kallio Kalvolan Keihäs  FIN  13:55:00   5:38 (76)  18:55  
74.   Suvi Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  13:25:00   5:23 (72)  19:05  
75.   Milla Lagerroos Rastikarhut  FIN  13:16:00   6:14 (80)  19:07  
76.   Anniina Aaltonen MS Parma  FIN  13:37:00   5:07 (62)  19:19  
77.   Heli Tuominen Kankaanpään Suunnistajat  FIN  14:02:00   6:02 (79)  19:24  
78.   Iida Heijari Vehkalahden Veikot  FIN  14:04:00   5:33 (75)  19:41  
79.   Tiina Paavola Kyrös-Rasti  FIN  12:41:00   5:13 (67)  19:51  
80.   Johanna Kauppinen Saarijärven Pullistus  FIN  12:46:00   6:58 (84)  20:43  
81.   Katariina Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  13:43:00   5:43 (78)  20:58  
82.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö  FIN  13:38:00   6:21 (83)  21:57  
83.   Loviisa Kalliokoski Perhon Kiri  FIN  12:39:00   7:11 (86)  22:21  
84.   Elina Nissinen Navi  FIN  12:34:00   7:04 (85)  22:22  
85.   Jenny Vehkalahti Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  12:59:00   5:12 (65)  25:25  
86.   Essi Vilhonen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:31:00   5:42 (77)  25:30  
   Roosa Pelkonen Rastivarsat  FIN  13:15:00      disk  
   Julia Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  13:18:00      ej startad  
| Form av resultaten:
Suomi Svenska English